Кейс-менеджер (Київ)

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Caritas-Iryna

вакансії
Кейс-менеджер (Київ)

Карітас України входить в одну з найбільших міжнародних мереж благодійних організацій у світі та Європі. Слово «Сaritas» означає воднораз любов і милосердя, співчуття та благодійність.

Місією Карітасу України є розвиток традицій доброчинної діяльності та здійснення соціальної роботи, виходячи із християнських морально-етичних цінностей.

Метою Карітасу України є розробка та впровадження національних програм для забезпечення соціальної допомоги та підтримки найбільш потребуючого населення України незалежно від національної приналежності чи віросповідання.

        Обов’язки:

 1. Визначення базових потреб клієнтів, використовуючи форму первинної оцінки, та забезпечення надання необхідних послуг для їх задоволення.
 2. Здійснення прийому клієнтів у кризовому центрі, відвідання клієнтів в місцях їх тимчасового перебування, а також інформування їх про наявні соціальні послуги, можливості кейс-менеджменту
 3. Здійснення разом з клієнтами оцінки ситуації й потреб, наявних ресурсів та обмежень. Визначення медичних, житлових, юридичних, економічних, освітніх, психологічних, соціальних та інформаційних потреби клієнтів, використовуючи Форму оцінки потреб.
 4. Визначення разом з клієнтом цілі роботи, розробка індивідуального плану, де вказуються необхідні заходи, відповідальні за їх виконання особи та терміни реалізації.
 5. Сприяння в отримані необхідних послуг згідно з індивідуальним планом заходів.     

  Кваліфікаційні вимоги:

  1. Базова вища освіта (бакалавр) відповідного напряму підготовки («соціальна робота», «психологія», «педагогіка» чи інші суміжні напрями підготовки);

  2. Досвід роботи в соціальній сфері не менше 2 років;

  3. Методологія кейс-менеджменту.

   

Очікуємо на Ваше резюме та супровідний лист: [email protected].


Останні публікації цього розділу:

Державний експерт експертної групи з питань аналізу ринку праці

Державний експерт експертної групи з питань продуктивної зайнятості

Державний експерт експертної групи з питань соціальних гарантій осіб з інвалідністю

Державний експерт експертної групи з питань накопичувальної системи пенсійного забезпечення

Державний експерт експертної групи з питань охорони, безпеки та гігієни праці

Державний експерт експертної групи з питань договірного регулювання оплати праці та доходів від зайнятості