Графічний дизайнер та UI/UX дизайнер

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Petro Lazarchuk

вакансія vacancy робота(2)
Графічний дизайнер та UI/UX дизайнер

Громадська організація «Агенція трансформацій «М.КЛАС»» в рамках проєкту «Мобільний додаток «Пакован»» (Угода №RPP/2021/09/107/EC  від 13.09.2021), який є переможцем національного конкурсу інновацій EastCode 2021, за технічного адміністрування Center42 у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру та за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції, оголошує конкурс на закупівлю  послуг графічного дизайнера та UI/UX дизайнера.

Дати оголошення відкритого конкурсу на надання послуг:

22.10-30.10.2021 р.

Предметом закупівлі є:

1.Послуги графічного дизайнера

2.Послуги UI/UX дизайнера

Технічне завдання для надання послуг: 

 • Послуги графічного дизайнера 
 • 1) Розробити графічний контент для публікацій в соцмережах – 24 картинки. Максимальний розмір  картинки для посту – 1080 x 1080 px, по висоті і ширині. Допускаються також розміри 1080 x 1350 px.  Вага зображення – 30 Мб. Формат ілюстрації – JPG або PNG. Розміри для картинки на сторіз – мінімум 600 x 1067 px, максимум 1080 x 1920 px. Формат фото: jpg або png. Максимальна вага – фото: 30 МБ.
 • 2) Розробити дизайн брендування шоперів (під задрук площею А4) та пляшок (під задрук площею 3 – 10см
 • Послуги UI/UX дизайнера
 • Провести користувацькі дослідження функціоналу мобільного додатку “Пакован”  на представниках цільової аудиторії. Розробити опитувальник та задокументувати результати дослідження.  
 • Дизайн підтримка в процесі розробки коду.  Комунікація з розробниками; 

Закупівля здійснюється в рамках проєкту без ПДВ. 

Вимоги до постачальника товарів – учасника конкурсу:

- наявність профільної освіти дизайнера; 

- досвід у створенні User jouney map (не менше трьох продуктів);

- описати власний досвід застосування в роботі принципів Usability assessment, Design Thinking та стандартів WCAG 2.1 (Web Content Accessibility Guidelines);

- обов’язковий досвід у проведенні користувацьких тестувань онлайн за допомогою Zoom та Lookback; 

- досвід проведення A/B тестувань; 

- володіння програмами JIRA та Figma; 

- досвід розробки дизайну для мобільних аплікацій за гайдлайнами: Material Design та Human Interface Guidelines. Дати посилання приклади власних робіт;

- наявний досвід практичного застосування zero waste принципів, описати в кількох словах (практичне застосування як сортування у дома/на роботі чи компостування), описати актуальність проблеми сміття в Україні (1-2 речення). 

До участі у конкурсі запрошуються суб‘єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за Законодавством України; мають досвід роботи у відповідній сфері, відповідні КВЕД;

Учасник конкурсу надає організатору наступні документи (склад цінової пропозиції):

 • код ЄДРПОУ для перевірки стану реєстрації, уповноваженої особи, стану податкової реєстрації та відсутності у реєстрі боржників (витяг з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців);
 • цінову пропозицію, заповнену за зразком (додається);
 • інші документи, які можуть бути корисними для розгляду. 

Істотні критерії (умови) відбору конкурсних пропозицій:

 1. відповідність учасника кваліфікаційним вимогам конкурсного оголошення;
 2. відповідність поданих документів умовам конкурсного оголошення;
 3. якість опису послуги та відповідність очікуванням організатора;
 4. строк надання послуг: дата завершення надання послуг не пізніше 30 листопада 2021р.;
 5. прийнятна ціна, умови оплати та гарантійний термін. 

Оплата послуг здійснюватиметься в національній валюті України у безготівковій формі. Рішення щодо визначення переможця конкурсу прийматиметься згідно з вимогами чинного законодавства України та Політики закупівель Донора. Переможцем стане постачальник, пропозиція якого відповідає інструкціям у конкурсному оголошенні, технічним специфікаціям і є найвигіднішою для замовника з погляду вартості та гарантії.

Конкурсні процедури та вимоги до надсилання конкурсної пропозиції

До участі у відборі конкурсних пропозицій допускаються конкурсні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього оголошення.

Конкурсні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників конкурсу, що їх подали, до повного завершення надання послуг/передачі товару, але не менше 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття пропозицій. 

Зацікавлені сторони можуть отримати додаткову інформацію та відповіді на питання щодо конкурсу за ел. адресою: [email protected]  або за телефоном  +38 096 663-59-95 (Ольга Матусяк) до 28.10.2021 р. 

Конкурсні документи (пропозиції) повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника, засвідчені печаткою (за наявності) та мають бути надіслані в електронному вигляді (у форматі PDF) на електронні адреси [email protected]  та  [email protected]  та [email protected]  із темою листа «Відкритий конкурс грантова угода № RPP/2021/09/107ЕС не пізніше 30.10.2021 р. до 18.00 год.

Всі конкурсні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 18:00 год 30.10.2021 р. розгляду не підлягатимуть .

Визначення переможця конкурсу, відбудеться шляхом розгляду та перевірки наданих пропозицій  на відповідність умовам конкурсу, викладеним у конкурсній документації

Результати конкурсу будуть повідомлені організатором лише переможцю конкурсу шляхом надсилання відповідного повідомлення електронною поштою протягом не більше ніж п’яти робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців. Дата засідання конкурсу комітету для розгляду заявок та прийняття рішення має відбутися не пізніше 02.11.2021 р.

 


Останні публікації цього розділу:

Аналітик/иня законодавства для ОГС

Вакансія: Advisor on Communications for Digital Diplomacy

Вакансія: Advisor Civil Society Engagement for Digital

Консультант/ка для програми «TERRA. Антикризова програма трансформації бізнесу»

Фахівець/чиня з партнерської програми / Partnerships officer - Odesa

Головний/а фахівець/чиня з партнерської програми / Senior partnerships officer - Odesa