ГО «Ти потрібен Україні» шукає нових членів та активістів

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Liliia Virovkina

логотип
ГО «Ти потрібен Україні» шукає нових членів та активістів

Коротко про нас: наш сайт – uny.org.ua (в процесі допрацювання), на ФБ Ви можете нас знайти(не забувайте лайкати)

Метою діяльності є захист прав людини та юридичних осіб, євроінтеграція (при бажані можна ознайомитись зі Статутом Організації та іншими документами). Організація створена в 2015 році в м.Івано -Франківську, зараз юридична адреса в м. Дніпро. Є 6 філі1 – Івано- Франківська, Запорізька, Дніпропетровська, Закарпатська, Сумська та Луганська обласні.

Ми плануємо створити філії в кожному обласному центрі, тому шукаємо членів по всій території Україні. Шукаємо як тих осіб, що бачать себе керівниками (лідерами) філій, так і тих, хто бачить себе в команді створених філій.

Наразі реалізуємо декілька проектів під фінансуванням (наприклад, наразі реалізуємо проект з метою активізації молоді до участі в виборах за сприянням Посольства США в Україні), постійно подаємо власні ініціативи для отримання підтримки з боку міжнародних організацій, органів місцевого самоврядування тощо.

Наша Організація є співзасновником, керівниця нашої Організації є керівницею Громадської спілки “Сильніші разом”, що об’єднує організації (наразі 22), що працюють в рамках захисту ВПО та ветеранів АТО. 

Що ми можемо запропонувати Вам?

1) Ми підтримуємо розвиток членів Організації, тому сприяємо навчанню;

2) Ми сприяємо, щоб Ви змогли реалізувати той напрямок діяльності, який Вас цікавить, для цього будемо сприяти, щоб Вас:
2.1. залучати у будь які робочі групи/громадські ради тощо органів центральної влади та/або органів місцевого самоврядування;
2.2.реалізації ваших ідей під гранти та/або залучення вас в них;

3) В нас можна пройти стажування/практику по Вашому напрямку освіти, ми можемо Вам оформити відповідні документи про проходження стажування та/або практики;

4) Фінансове забезпечення: якщо Вашу ідею підтримують, Ви зможете її реалізувати з оплатою праці.

Щоб стати членом, необхідно заповнити заявку


Останні публікації цього розділу:

TBpeopleUkraine шукає експерта з розробки та затвердження нормативно-правових актів в межах переходу на державне фінансування

TBpeopleUkraine шукає експерта з подолання правових бар'єрів

TBpeopleUkraine шукає надавача послуг з прибирання офісу

CDF Canada is hіrіng a Gendеr & Outreach Officer

TBpeopleUkraine шукає PR-менеджера

Вакансія: USAID ERA Call for Expеrts (external business consultants)