ГО DOCCU оголошує конкурс на вакантну посаду Національний експерт з децентралізації управління освітою Проєкту DECIDE

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
DOCCU

job-vacancy
ГО DOCCU оголошує конкурс на вакантну посаду Національний експерт з децентралізації управління освітою Проєкту DECIDE

Національний експерт з децентралізації управління освітою Проєкту DECIDE

1. ОПИС ПРОЄКТУ
Швейцарсько-український проєкт «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» (DECIDE) реалізується в Україні ГО «ДОККУ» у партнерстві з Цюріхським педагогічним університетом (Швейцарія) за підтримки Швейцарської Конфедерації, представленої Швейцарським бюро співробітництва в Україні.

Проєкт спрямовано на підтримку двох ключових реформ в Україні – освіти та децентралізації. Його метою є сприяння долученню громадян об’єднаних територіальних громад до демократичного врядування, рівноправному користуванню його результатами та отриманню доступу до якісної освіти.

Цілі та завдання DECIDE буде реалізовано в рамках двох взаємопов’язаних компонентів:

o Компонент 1 передбачає розбудову спроможності органів влади у впровадженні реформи децентралізації в сфері освіти включаючи стратегії розвитку освіти та їх реалізацію, вдосконалення професійних компетентностей представників органів управління ОТГ, а також державних службовців, залучених до реалізації реформи освіти; запровадження нових методів та інструментів розвитку громадянського суспільства та залучення громадян до управління освітою. На національному рівні DECIDE сприятиме розвитку механізмів політичного діалогу та вдосконаленню нормативно-правової бази.

o Компонент 2 спрямований на трансформацію шкіл (зокрема у сільській місцевості) в освітні центри місцевих громад, що сприятиме впровадженню більш демократичного та відповідального управління закладами освіти з одного боку, і посиленню їх ролі у громадському житті з іншого. DECIDE сприятиме активізації участі громадян в управлінні освітою через впровадження практичних інструментів залучення громадськості до управлінських процесів у сфері освіти; залученню батьків, учнів і вчителів до планування спільних з місцевою владою та громадою соціальних проєктів.
Проєкт буде безпосередньо спрямований на 16 громад Івано-Франківської, Луганської, Полтавської та Одеської областей (загальна чисельність охоплення населення складе приблизно 220 000 осіб, зокрема 46% чоловіків та 54% жінок). Його перша фаза триватиме з лютого 2020 по січень 2025 року.

2. ТРИВАЛІСТЬ ТА ОСОБЛИВОСТІ ТРУДОВОГО КОНТРАКТУ
Посада передбачає укладання довгострокового контракту з неповною зайнятістю на 12 місяців. За умови наявності фінансування та ефективності роботи співробітника, контракт може бути продовжено у відповідності до завдань Проєкту. Випробувальний термін – один місяць.
У рамках Проєкту не передбачене покриття витрат на оренду офісу, житла та інших супутніх витрат. Додатково компенсуються витрати на відрядження в межах області та в інші регіони України, якщо це передбачено планом впровадження Проєкту.
Розмір заробітної плати обговорюється під час співбесіди та визначається в залежності від професійного досвіду та кваліфікації кандидатів/ок.

3. ЗАГАЛЬНІ ВИМОГИ ДО КАНДИДАТІВ/ОК В РАМКАХ ПОСАДИ

- Надавати всебічну підтримку та допомогу у впровадженні цілей та завдань Проєкту в сфері децентралізації управління освітою.
– Бути готовими працювати як самостійно, так і в команді, застосовувати свої навички та досвід, спираючись на розуміння процесів розвитку громад та регіонів в рамках реформи децентралізації та реформи освіти.
– Бути обізнаними в сфері державного управління та місцевого самоврядування, мати досвід роботи в системі управління освітою.
– Бути готовими до регулярних відряджень у партнерські області та громади для участі у заходах Проєкту.

4. ПОСАДОВІ ОБОВ’ЯЗКИ
Посадові обов’язки передбачають безпосередню співпрацю з координаторами компонентів
1 та 2 у впровадженні наступних цілей і завдань проєкту DECIDE:

- Експертний супровід розробки/модернізації та реалізації стратегій регіонального розвитку в сфері освіти в Івано-Франківській, Луганській, Полтавський та Одеській областях (з фокусом на забезпечення якості освіти).
– Експертний супровід розробки та впровадження стратегій розвитку освіти у 16 ОТГ-партнерах Проєкту (з фокусом на забезпечення якості освіти).
– Участь у розробці проектів НПА, а також змін і доповнень до НПА, в сфері децентралізації управління освітою в Івано-Франківській, Луганській, Полтавський та Одеській областях.
– Участь у робочій групі з налагодження міжміністерської співпраці в сфері децентралізації управління освітою, експертний супровід розробки стратегічних й нормативно-правових документів за результатами засідань робочої групи.
– Розробка рекомендацій, типових положень та інструкцій, аналітичних документів у співпраці з міжнародними експертами та вітчизняними фахівцями-практиками в сфері управління освітою та якості освіти.
– Участь у підготовці щомісячних інформаційно-аналітичних бюлетенів для фахівців в сфері управління освітою.
– Участь в організації та проведенні комунікативних заходів в рамках Проєкту.
– Участь у розробці продуктів в рамках медіа кампанії, спрямованої на підвищення обізнаності громадян України з ключових питань реформи освіти.
– Експертний супровід підготовки та проведення соціологічних досліджень з питань децентралізації управління освітою.
– Участь у підготовці піврічних та річних звітів Проєкту, оперативних статистичних та аналітичних звітних документів.

5. КВАЛІФІКАЦІЯ, НАВИЧКИ ТА ДОСВІД

5.1. Кваліфікація та навички
– Вища освіта (ступінь магістра з педагогіки, економіки, менеджменту або у суміжних галузях).
– Вільне володіння українською мовою, знання англійської мови буде перевагою.
– Високий рівень організаційних і комунікаційних якостей, здатність дотримуватися строків.
– Вміння працювати в команді та індивідуально.
– Відмінне володіння основними програмами Microsoft та Google.

5.2. Професійний досвід та знання:
– Не менше 3 років аналітичної/експертної роботи у сфері децентралізації та/або управління освітою, наявність публікацій з даної тематики, досвід у стратегічному плануванні.
– Ґрунтовні знання у сфері управління освітою, а також обізнаність щодо порядку денного впровадження реформ освіти та децентралізації в Україні.

Для участі в конкурсі просимо подати:
✔ CV (українською та англійською мовами);
✔ мотиваційний лист (українською та англійською мовами), в якому описати свій досвід роботи та компетенції, вказати посилання на публікації, вказати очікуваний розмір заробітної плати.

Якщо Ви зацікавились вакансією та готові стати частиною команди DECIDE, просимо до 24 квітня 2020 року (включно) надіслати документи на адресу електронної пошти [email protected] (в темі листа зазначте: «Вакансія: Національний експерт з децентралізації управління освітою»).

На співбесіду буде запрошено тільки кандидатів/ок, які пройдуть попередній відбір. Співбесіда відбудеться протягом місяця після кінцевої подачі документів на конкурс, у т.ч. дистанційно (за потреби).


Останні публікації цього розділу:

Соціальний(на) фахівець(чиня) ЦДВ, м.Запоріжжя

Communications Assistant до ЮНЕСКО

Operations Assistant до ЮНЕСКО

Пакт шукає консультанта/ку з надання юридичної підтримки Міністерству охорони здоров’я України (МОЗ) та його Офісу відновлення системи охорони здоров’я

Керівник(ця) проєкту в "Навчай для України", (Київ)

Senior Finance Officer/Провідний(на) фахівець(чиня) з фінансів