GIZ шукає експерта/консультанта з кластерного розвитку

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
AnastasiaZakomorna

giz_eu4business_cluster_experts_wanted
GIZ шукає експерта/консультанта з кластерного розвитку

Оголошується пошук експертів/консультантів, які можуть бути долучені до підтримки заходів та консультаційної допомоги у сфері розвитку бізнес кластерів в Україні.

Консультант буде долучений до проєкту Застосування та імплементація Угоди про асоціацію  між ЄС та Україною у сфері торгівлі / EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Мета проєкту – створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств, підтримки інновацій та стимулювання експорту, що є шляхом до сталого й рівномірного економічного зростання. У межах Проєкту реалізується окремий компонент, пов’язаний з підтримкою кластерів, як економічних регіональних еко-систем.

Ми зацікавлені у отриманні резюме та мотиваційного листа з вказуванням релевантного досвіду (не менше 2-х років) та портфоліо, яке в т.ч. має включати:

  • Активну та успішну участь у створенні та роботі кластерних ініціатив в Україні та європейських країнах.
  • Консультаційну підтримку кластерних ініціатив за різними напрямками.
  • Дослідження (аналітичні звіти тощо) в сфері кластерного розвитку (з посиланнями на публікації у період з 2016 по 2021 роки).
  • Роботу з цифровими платформами та альянсами кластерного розвитку (European Cluster Collaboration Platform тощо).
  • Успішну співпрацю з іноземними експертами у сфері кластерного розвитку, в т.ч. участі у відповідних грантових програмах (ЄС, США тощо) щодо підтримки бізнес-кластерів.

Просимо усіх зацікавлених експертів (бажано ФОП), подавати свої пропозиції до 18:00 години 14 жовтня 2021 року на адресу [email protected]  з темою повідомлення «Експерт з кластерного розвитку (резюме)».


Останні публікації цього розділу:

Голова феміністичної організації (Львів)

Вакансія асистента проєктів в ГО "Інститут миру і порозуміння"

Вакансія. Prоgram Assistant at the Ukrainian-Danish Youth House

Експерт з медичних питань у галузі громадського здоров'я/ Medical Public Health Expert

Консультант з комунікаційних питань у сфері розвитку менторських програм для організацій громадянського суспільства

Менеджер/ка з питань адвокації