Фасилітатор/ка с. Жванець Хмельницька обл.

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Vacancy вакансія(1)
Фасилітатор/ка с. Жванець Хмельницька обл.

Благодійний фонд “Посмішка ЮА”, запрошує Фасилітатора/-ку в команду проєкту Запровадження заходів готовності до надзвичайних ситуацій для зміцнення спроможності співробітників та розбудови спроможності громади у вирішенні ризиків захисту дітей, які постраждали від конфлікту та переміщених дітей та їхніх сімей в Україні, який/а буде надавати послуги з впровадження CFS і структурованих програм; контролю та підтримки дитячої ігрової діяльності в узгоджений час; забезпечення безпечної та дружньої до дітей атмосферу у Громадському центрі «Простір, дружній до дітей, молоді та їх сімей»; забезпечення участі і внесок дітей у діяльність; сприяння підвищенню обізнаності  населення щодо захисту дітей; визначення проблеми та шляхи їх вирішення; дотримання принципів CFS та встановлених кодексів поведінки, політики захисту дітей та інших відповідних вказівок; щоденно здійснення  реєстрації відвідуваності дітей, звітувати щомісячно; активної участі у мобільних виїздах команди від Громадського центру «Простір, дружній до дітей, молоді та їх сімей»

Локація: с. Жванець , Хмельницька обл., Камʼянець-Подільський район.

Вимоги до виконавців: 

  • вища освіта: ступеня магістра або бакалавра у сфері психології, педагогіки, соціальної роботи;
  • наявність досвіду реалізації програм із захисту дітей або освітніх програм, бажано за участю CFS, 
  • досвід надання психосоціальної підтримки (PSS) або освітньої підтримки в гуманітарних установах або в умовах розвитку;
  • розуміння гуманітарних принципів та практики;
  • навички спілкування та дипломатії;
  • вміння згладжувати конфлікти та знаходити спільну мову з усіма дітьми;
  • організаційні навички, навички планування та роботи в  команді;
  • нульова толерантність до будь-яких проявів насилля та дискримінації, дотримання етичних норм (Сексуальна експлуатація та наруга заборонені в усіх формах. Організація впроваджує політику запобігання сексуальним домаганням, сексуальній експлуатації та нарузі. Процедури регулюються відповідно до політики ЗСЕН та організаційних правил і положень організації).

Вид співпраці: повна зайнятість.

Пропозиція має містити:

резюме, в якому вказано досвід вказаний в вимогах.

Пропозиції необхідно надіслати до 16.01.2024 на електронну адресу [email protected] з приміткою у темі листа «Фасилітатор/-ка с. Жванець Хмельницька обл.» 

*Якщо протягом 10 днів (з моменту завершення терміну подачі резюме) ми не зв’яжемось з Вами — це означає, що вказані в резюме знання та досвід не відповідають вимогам. В такому випадку ми зможемо повернутись до вашої кандидатури при появі релевантних вашому досвіду вакансій.

**Надсилаючи резюме, Ви надаєте згоду на обробку та зберігання своїх персональних даних.


Останні публікації цього розділу:

Експерт/ка з адвокації на рівні громад

Головний/а методист/ка психологічної служби

Експерт/ка з моніторингу результатів впровадження порядків міжвідомчої взаємодії

Експерт(-ка) з розвитку електромереж у Команду підтримки відновлення та реформ Міністерства енергетики України

Українська природоохоронна група шукає комунікаційника/цю

Консультантка/т: Designer Consultant, for USAID Cybersecurity for Critical Infrastructure in Ukraine Activity, DAI Global, LLC