Фахівець/фахівчиня з питань грошової та ваучерної допомоги

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
AnnaDiudenko

Vacancy-вакансія-dfrfycsz7
Фахівець/фахівчиня з питань грошової та ваучерної допомоги

Товариство Червоного Хреста України (ТЧХУ) оголошує конкурс на посаду фахівця/фахівчині з питань грошової та ваучерної допомоги.

Метою цієї посади є підтримка команди грошової та ваучерної допомоги ТЧХУ, сприяння якості, підзвітності та своєчасності надання грошової допомоги.

Задачі:

 1. Підтримувати реалізацію Стратегії грошової та ваучерної допомоги ТЧХУ та Єдиного плану ТЧХУ на 2023-2025 рр.
 2. Управляти проєктами грошової та ваучерної допомоги, включаючи (але не обмежуючись цим) звітування по визначених показниках проєкту, документувати та надавати керівнику сектора усю необхідну інформацію, відповідно до узгоджених процедур звітності за проєктом тощо.
 3. Залучатися до співпраці та координації інших активностей грошової та ваучерної допомоги; а ткож брати активну участь у підтримці внутрішньої та зовнішньої координації відповідного сектора грошової та ваучерної допомоги.
 4. Працювати в тісній співпраці з іншими відділами ТЧХУ, технічними координаторами і партнерами Руху Червоного Хреста і Червоного Півмісяця та іншими відповідними внутрішніми та зовнішніми зацікавленими сторонами.
 5. Документувати та поширювати передову практику впровадження грошових та ваучерних програм.
 6. Надавати підтримку іншим підрозділам ТЧХУ, які залучені до грошових та ваучерних програм, у створенні стандартизованих систем управління даними, обміні даними для полегшення збору даних, ефективності їхнього оцінювання та реагування.
 7. Відповідати за підтримку та реалізацію моніторингу, оцінювання та звітування щодо поточної Стратегії грошової та ваучерної допомоги та Єдиного плану ТЧХУ на 2023-2025 рр, а також проводити моніторингові активності та звітування по проектах на рівні Національного комітету та регіональних організацій ТЧХУ.
 8. Інші завдання, визначені керівником сектора та керівником відділу як ключові пріоритети.

Вимоги до кандидата

 • Повна вища освіта відповідного напрямку підготовки (бакалавр, магістр), бажано у сфері фінансів, адміністрування, міжнародних економічних відносин.
 • Розуміння і знання принципів Міжнародного Руху Червоного Хреста і Червоного Півмісяця.
 • Розуміння гуманітарного контексту та соціальних потреб в Україні.
 • Два роки професійного досвіду, бажано у сфері грошової та ваучерної допомоги в неурядовій організації, міжнародній організації чи соціальній сфері.
 • Відмінне володіння комп’ютером MS Office, зокрема MS Word та MS Excel. Досвід роботи з ODK, Kobo Toolbox або альтернативними програмними додатками.
 • Відмінні навички комунікації, зокрема вміння налагоджувати зв’язки, розставляти пріоритети в роботі, сприяючи тісній співпраці та обміну інформацією.
 • Здатність зберігати спокій і професійність під час роботи під тиском задля досягнення результатів.
 • Здатність працювати самостійно та з в команді з представниками інших відділів та підрозділів ТЧХУ.
 • Відмінне знання державної (української) мови та сильні вербальні та письмові комунікативні навички англійською мовою, оскільки посада вимагає тісної співпраці з міжнародними партнерами, донорами та широким колом зацікавлених сторін.

Товариство Червоного Хреста України пропонує:

 • Цікаву, різноманітну та багатозадачну роботу;
 • Працевлаштування згідно КЗпП;
 • Своєчасну виплату заробітної плати;
 • Дружній і згуртований колектив однодумців;
 • Участь у тренінгах та семінарах в Україні та за її межами.
 • Унікальний досвід роботи в найбільшій громадській організації України

Локація: м. Київ, з можливістю відряджень по Україні.

Випробувальний термін – 3 місяці.

Просимо надсилати резюме із зазначенням бажаного рівня зарплати з позначенням посади за наступною адресою: [email protected].

Зважаючи на велику кількість запитів, ми зв’язуємося з кандидатами, які повністю відповідають вимогам вакансії.


Останні публікації цього розділу:

Молодший/а фахівець/чиня з соціально-правового захисту в сфері протидії гендерно-зумовленому насильству / Gender Based Violence Assistant

Координатор/ка з організації заходів

Асистент/ка з управління інформацією / Information Management Assistant (national position in Ukraine)

Фахівець/чиня з юридичного супроводу та консультування проєкту

Спеціаліст/ка з безпеки та логістики / Security and Logistics Officer (national position in Ukraine)

Асистент/ка із зовнішнього моніторингу протимінної діяльності / Mine Action Third Party Monitoring Field Assistant (national position in Ukraine)