Фахівець з координації надання послуг профілактики та догляду і підтримки

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
[email protected]

вакансія vacancy(1) робота
Фахівець з координації надання послуг профілактики та догляду і підтримки

Державна установа

«Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України» оголошує конкурс на посаду

Фахівця з координації надання послуг профілактики та догляду і підтримки

в рамках програми Глобального фонду прискорення прогресу у зменшенні тягаря туберкульозу та ВІЛ-інфекції в України

Назва позиції: Фахівець з координації надання послуг профілактики та догляду і підтримки

Загальна інформація 

Головним завданнями Державної установи «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України» (далі – Центр) є діяльність у сфері громадського здоров’я. Центр виконує лікувально-профілактичні, науково-практичні та організаційно-методичні функції у сфері охорони здоров’я з метою забезпечення якості лікування хворих на cоціально-небезпечні захворювання, зокрема ВІЛ/СНІД, туберкульоз, наркозалежність, вірусні гепатити тощо, попередження захворювань в контексті розбудови системи громадського здоров’я. Центр приймає участь в розробці регуляторної політики  і взаємодіє з іншими міністерствами, науково-дослідними установами, міжнародними установами та громадськими організаціями, що працюють в сфері громадського здоров’я та протидії соціально небезпечним захворюванням.

Завдання: 

 • Залученість на всіх етапах підготовки та проведення закупівлі послуг з профілактики та догляду і підтримки через систему Прозорро;
 • Участь у супервізії роботи надавачів послуг з профілактики та догляду і підтримки (організаційний супровід, прийом звітності та аналіз напрацювань, стратегічне планування тощо);
 • Здійснення моніторингових візитів з метою верифікації даних та надання технічної допомоги організаціям, що надають послуги профілактики та догляду і підтримки.
 • Забезпечення контролю за виконанням та відповідністю умовам договорів в межах реалізації програм;
 • Координація заходів з інституалізації надання послуг з профілактики, догляду та підтримки у зв’язку з ВІЛ, як послуг громадського здоров’я на національному та регіональному рівні;
 • Комунікація із партнерськими організаціями, залученими до реалізації Плану переходу.
 • Участь у аналізі чинного законодавства (бюджетної, соціальної та медичної сфери, місцевого самоврядування тощо) у контексті регулювання надання профілактичних послуг та послуг з догляду та підтримки пацієнтам з ВІЛ.
 • Співпраця з іншими співробітниками Центру, з метою об’єднання зусиль для досягнення поставлених цілей.
 • Участь у підготовці звітів та публічних виступів за результатами реалізації діяльності;
 • Звітування та забезпечення якості даних за встановленими формами в рамках впровадження діяльності.

Вимоги до професійної компетентності:

 1. Прихильність до протидії ВІЛ/СНІДу.
 2. Досвід роботи на аналогічній посаді та/або у сфері ВІЛ/СНІД, громадського здоров’я.
 3. Відповідна вища освіта (громадське здоров’я, соціальні робота, медицина та ін.)
 4. Відмінний рівень роботи з комп’ютером, знання MS Word, MS Excel, MS PowerPoint.
 5. Досвід роботи з електронними системами обліку клієнтів Case++, Syrex, МІС ВІЛ буде перевагою.
 6. Готовність до відряджень по Україні.

Особисті якості та навички: особа, яка обіймає цю посаду, має бути дисциплінованою; організованою; здатною працювати самостійно на результат в умовах напруженого графіку; уважною до деталей.

Резюме мають бути надіслані електронною поштою на електронну адресу: [email protected]. В темі листа, будь ласка, зазначте: «355 – 2021 Фахівець з координації надання послуг профілактики та догляду і підтримки».

Термін подання документів – до 05 листопада 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

За результатами відбору резюме кандидати будуть запрошені до участі у співбесіді. У зв’язку з великою кількістю заявок, ми будемо контактувати лише з кандидатами, запрошеними на співбесіду. Умови завдання та контракту можуть бути докладніше обговорені під час співбесіди.

Державна установа «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України» залишає за собою право повторно розмістити оголошення про вакансію, скасувати конкурс на заміщення вакансії, запропонувати посаду зі зміненими обов’язками чи іншою тривалістю контракту.

 


Останні публікації цього розділу:

Program manager / менеджер програм у ГО "Junior Achievement Ukraine"

Вакансія: America House Lviv Assistant

Індивідуальний консультант із розроблення рекомендацій щодо створення регіональних програм реінтеграції для екскомбатантів АТО та ООС і пов'язаних із ними груп у Запорізькій області (#267)

Індивідуальний консультант із розроблення рекомендацій щодо створення регіональних програм реінтеграції для екскомбатантів АТО та ООС і пов'язаних із ними груп у Луганській області (#678)

Короткострокові консультаційні послуги для підготовки та проведення онлайн-навчання «Особливості кредитування ягідництва»

Local evaluation consultant (Budget and Financial Management) for lessons learned report development for USAID DOBRE Program/Консультант з бюджетування та фінансового управління, вивчення отриманого досвіду, в програму USAID DOBRE