Фахівець з інфекційного контролю (м.Тернопіль)

Зафіксувати у Google календарі!


вакансія
Фахівець з інфекційного контролю (м.Тернопіль)

Комунальне некомерційне підприємство  «Тернопільський  обласний центр громадського здоров’я» Тернопільської обласної ради оголошує відкритий набір кандидатівна позицію «Фахівець з інфекційного контролю» (1 особа).

Конкурс проводиться в рамках програмної діяльності за компонентом розвитку регіональних систем громадського здоров’я для реалізації грантів Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією в Україні.

Назва позиції: Фахівець з інфекційного контролю

Період виконання робіт: вересень 2019 – грудень 2019 року.

Географія діяльності: Тернопільська  область.

Рівень зайнятості: часткова зайнятість на умовах угоди ЦПХ.

Основні обов’язки:

  1. Контроль за організацією інфекційного контролю при наданні лікувально-профілактичної допомоги хворим:

1.1. Аналіз стану реалізації виконання програм протидії туберкульозу та надання пропозицій щодо їх удосконалення в розділі інфекційного контролю.

1.2. Підготовка пропозицій щодо удосконалення діяльності протитуберкульозних закладів та інших лікувально-профілактичних закладів з питань інфекційного контролю при наданні спеціалізованої медичної допомоги.

1.3. Координація роботи спеціалістів з лікування щодо впровадження заходів з інфекційного контролю.

  1. Розробка нормативно-правової бази з питань інфекційного контролю при наданні медичної допомоги хворим:

2.1. Участь у розробці та перегляді загальнодержавної програми протидії захворюванню на туберкульоз в питаннях ІК.

2.2. Участь у розробці нормативно-правових актів щодо удосконалення законодавства у сфері запобігання поширенню туберкульозу, внутрішньолікарняних інфекцій та інших соціально небезпечних хвороб, зокрема щодо його приведення у відповідність з міжнародними стандартами інфекційного контролю.

  1. Координація роботи регіональних фахівців протитуберкульозних закладів:

3.1. Участь в моніторингу та оцінці виконання програмних заходів з протидії туберкульозу в частині організації впровадження заходів з інфекційного контролю.

3.2. Надання організаційно-методичної допомоги з питань інфекційного контролю лікувально-профілактичним закладам незалежно від їх підпорядкування.

3.3. Участь у проведенні моніторингових візитів у регіональні протитуберкульозні заклади для оцінки їх діяльності та впроваджених заходів з інфекційного контролю.

  1. Зміцнення кадрового потенціалу:

4.1. Участь в плануванні навчання фахівців питанням інфекційного контролю при організації протитуберкульозної допомоги.

4.2. Участь в організації і проведенні науково-практичних конференцій, тематичних семінарів, нарад, круглих столів, стажувань з актуальних питань інфекційного контролю.

4.3. Участь в організації та проведенні навчальних заходів (складання програм, залучення тренерів, підготовка інформаційних матеріалів, аналіз вхідних і вихідних анкет тощо).

4.4. Участь у тренінгах в якості тренера, фасилітатора.

  1. Участь у виконанні грантової діяльності:

5.1. Участь в підготовці регулярних звітів до Глобального фонду в частині виконання програмної діяльності по інфекційному контролю.

  1. Участь в розробці інформаційно-просвітницьких матеріалів з актуальних проблем інфекційного контролю.

Вимоги до професійної компетентності:

Вища медична освіта. Спеціалізація за фахом, «Епідеміологія» (бажано); Досвід роботи за фахом від 3 років; Знання діючого національного законодавства з питань епідеміології, у тому числі соціально небезпечних захворювань; Досвід співпраці з органами державної влади, міжнародними та громадськими організаціями, із застосуванням міжсекторальних підходів; Участь в міжнародних конференціях, тренінгах, семінарах щодо епідеміологічного контролю (бажано); Досвід у організації та проведенні тренінгів, семінарів, нарад, зустрічей (бажано); Знання ділової української та англійської мови (бажано); Досвід підготовки презентацій; Високий рівень комп’ютерної грамотності. Вища медична освіта. Спеціалізація за фахом «Фтизіатрія», «Епідеміологія» (бажано); Досвід роботи за фахом від 3 років; Знання національних стандартів/протоколів з питань туберкульозу, у тому числі мультирезистентного туберкульозу; Досвід співпраці з органами державної влади, міжнародними та громадськими організаціями, із застосуванням міжсекторальних підходів; Участь в міжнародних конференціях, тренінгах, семінарах щодо ведення випадку туберкульозу, у тому числі мультирезистентного туберкульозу та ТБ/ВІЛ ко-інфекції (бажано); Досвід у організації та проведенні тренінгів, семінарів, нарад, зустрічей (бажано); Знання ділової української та англійської мови (бажано); Досвід підготовки презентацій; Високий рівень комп’ютерної грамотності.лист та Резюме мають бути надіслані електронною поштою на електронну адресу: [email protected], для Харченко Наталії Миколаївни. В темі листа, будь ласка, зазначте: «Вакансія – Фахівець з інфекційного контролю».

 Термін подання документів – до 16 вересня 2019 року, реєстрація документів завершується о 15:00.

 За результатами відбору резюме успішні кандидати будуть запрошені до участі у співбесіді. У зв’язку з великою кількістю заявок, ми будемо контактувати лише з кандидатами, запрошеними на співбесіду. Умови завдання та контракту можуть бути докладніше обговорені під час співбесіди.

Комунальне некомерційне підприємство  «Тернопільський  обласний центр громадського здоров’я» Тернопільської обласної ради залишає за собою право повторно розмістити оголошення про вакансію, скасувати конкурс на заміщення вакансії, запропонувати посаду зі зміненими обов’язками чи з іншою тривалістю контракту.


Останні публікації цього розділу:

Program Coordinator (Програмний координатор)

Заступник керівника/ project manager у Rotary Kyiv International

МРІ шукає Асистента Програм з питань співпраці з громадськими організаціями, активними громадянами та представниками місцевого самоврядування

Центр Політичних Студій шукає експертів для проведення тренінгів!

Вакансія: менеджер/ка з комунікації та PR

Administrative and Finance Assistant (м. Маріуполь), Представництво Данської Ради у справах біженців