Експерти/тренери у проєкти

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Liliia Virovkina

UKRAINE NEEDS YOU(2)
Експерти/тренери у проєкти

ГО “Ти потрібен Україні” шукає цікавих тренерів/експертів у свої проєкти (але не обмежуючись описаними нижче, тому можна запропонувати свою кандидатуру та свою ідею для подальшої реалізації):

1) тренерів по правам людини, які працюють по сучасним методикам (мають індивідуальні/авторські напрацювання тощо; якщо потрібно отримати патент на сам продукт, то ми допоможемо – на авторське право не претендуємо);

2) осіб, які могли цікаво розповісти про сучасні професії молоді, напрямки IT; роботи із соціальними мережами; мода та дизайнер тощо. 

Направляти резюме на пошту [email protected]

Без резюме листи не будуть розглядатись, просимо не писати великі листи, максимально два невеликі абзаци в супровідному листі.

Також просимо уточняти (якщо маєте вже досвід тренерства) ціну за день вашого тренінга; чи проводите тренінги офлайн із виїздом в інше місто. 

 


Останні публікації цього розділу:

Консультант з бюджетної адвокації

Human Rights Intern (Інтерн з прав людини), UN Human Rights Monitoring Mission in Ukraine

Фахівець/-чиня з розробки системи моніторингу та оцінки впливу: Фундація DEJURE оголошує тендер на закупівлю послуг з розробки та впровадження системи моніторингу та оцінки впливу діяльності організації

Регіональний координатор проекту з моніторингу порушень прав людини (Чернівці)

Менеджер з фандрейзингу

Project manager (на full-time)