Експерти з законодавчих та регуляторних питань діяльності кредитних спілок

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
capproject

вакансія
Експерти з законодавчих та регуляторних питань діяльності кредитних спілок

Місцезнаходження: дистанційна робота (питання здійснення поїздок може бути переглянуто за необхідності та відповідно до обмежень, пов’язаних з COVID-19)

Тривалість: Кількість днів залежатиме від конкретного завдання; завдання передбачені до грудня 2022 року

Стислий опис:

Всесвітня рада кредитних спілок (WOCCU) шукає пул експертів з законодавчих та регуляторних питань діяльності кредитних спілок для короткотермінових завдань, які виконуватимуться за необхідності у дистанційному режимі або в Україні для надання підтримки регулятору кредитних спілок у створенні покращених сприятливих умов для діяльності українських кредитних спілок через Проєкт «Кредитування сільсько-господарських виробників (КЕП)», що реалізується за підтримки USAID.

Про Проєкт

Проєкт КЕП прагне посилити спроможності сектору кредитних спілок в Україні шляхом створення прозорішої нормативно-правової бази для  діяльності кредитних спілок в Україні, що сприятиме їхньому зростанню, а також зниженню ризиків, одночасно покращуючи доступ до агрофінансування для сільськогосподарського та сільського мікро, малого та середнього бізнесу через кредитні спілки. Зокрема, передбачається, що Проєкт:

(1) зміцнюватиме потенціал регулятора кредитних спілок та національних асоціацій; (2) адвокуватиме за вдосконалену й оновлену законодавчу базу, яка б відповідала стандартам Європейського Союзу (ЄС), дозволяючи кредитним спілкам конкурувати з іншими фінансовими установами; та (3) працюватиме над усунення перепон, що обмежують кредитні спілки у розширенні охоплення населення та наданні якісного кредитування сільськогосподарському сектору.

Опис завдань

Різні експерти з законодавчих та регуляторних питань, які спеціалізуються на найкращих міжнародних практиках щодо законодавства, регулювання та нагляду за кредитними спілками, надаватимуть підтримку Проєкту і Регулятору шляхом виконання короткотермінових завдань у міру їх виникнення, включаючи, але не обмежуючись наступним:

 • Проведення навчання з питань законодавчої та регуляторної реформи та систем в інших країнах, у т.ч. пропорційне регулювання діяльності кредитних спілок
 • Вирішення ключових проблемних аспектів законодавчої та регуляторної бази, які можуть перешкоджати дотриманню кредитними спілками нормативних вимог
 • Консультування з питань вимог до регуляторної звітності, нагляду та довгострокової стратегії, у т.ч. перегляд або створення проєктів документів (у т.ч. наглядові керівництва та методології)
 • Консультування державних органів та кредитних спілок з питань створення схеми гарантування вкладів для кредитних спілок (законодавча та регуляторна база, аналіз витрат, впровадження)
 • Надання пропозицій та/або перегляд керівних документів кредитних спілок для підтримки дотримання регуляторних вимог
 • Перегляд та/або розробка змін до законодавства відповідно до найкращих міжнародних практик
 • Приведення законодавчої та регуляторної бази та документів у відповідність до стандартів ЄС та найкращих міжнародних практик
 • Вирішення інших питань у міру їх виникнення

Необхідна кваліфікація:

 • Щонайменше 15 років досвіду роботи в органах регулювання, наглядових органах чи профільних асоціаціях кредитних спілок або небанківських фінансових установ.
 • Ґрунтовні знання та добре розуміння кооперативних систем з акцентом на кредитні спілки.
 • Експертні знання у галузі регуляторної бази діяльності кредитних спілок (закони, стандарти, нормативні акти, податки тощо); знання кооперативних банків може розглядатися як альтернатива.
 • Бажано знання регуляторних стандартів ЄС.
 • Ступінь бакалавра або вище в галузі бізнес-діяльності, фінансів, банківської справи, фінансових послуг та пов’язаних з ними. Потрібне вільне володіння англійською мовою, бажане володіння українською або російською мовою.
 • Кандидати, що подаватимуться на виконання законодавчих завдань, повинні мати досвід роботи у сфері законодавства

Подання заявки

Кандидатам з належною кваліфікацією необхідно подати резюме та супровідний лист із детальним описом відповідного досвіду роботи, кваліфікації для виконання описаних завдань (із зазначенням сфер знань та експертизи) та ставку, за якою вони пропонують свої послуги. Також вкажіть, будь ласка, контактну інформацію осіб для отримання 2-3 рекомендацій. Надішліть ці матеріали на електронну адресу [email protected] та вкажіть «Legal Regulatory Experts» у темі листа. Консультант повинен дотримуватися правил і норм WOCCU та донорів.

Термін

За необхідності

Період подання заявок

Заявка має бути отримана до 17:00 за західноєвропейським часом 11 грудня 2020 р. Ми зв’язуватимемося лише з найкращими кандидатами.

Застереження

Запит на участь у конкурсі жодним чином не зобов’язує Всесвітню раду кредитних спілок укладати договір, а також не зобов’язує Всесвітню раду кредитних спілок оплачувати будь-які витрати, пов’язані з підготовкою та поданням заявки. Всесвітня рада кредитних спілок залишає за собою право змінювати за необхідності будь-яку частину заявки на участь у конкурсі під час визначення кандидатів.

 


Останні публікації цього розділу:

Консультант по зв’язкам з громадськістю

Комунікаційний/-а менеджер/-ка в Трансперенсі Інтернешнл Україна

Вакансія: Program Coordinator

Журналіст для проєкту про суспільну доброчесніть

Юридичний/-а радник/-ця в Трансперенсі Інтернешнл Україна

IFES шукає юриста-інтерна в громадський холдинг «Група Впливу»