Експерт/ка з питань репарацій та удосконалення нормативно-правової бази в Секретаріат Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


ВІЯ ІНСТА 6 (45)
Експерт/ка з питань репарацій та удосконалення нормативно-правової бази в Секретаріат Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини

Експерт з питань репарацій та удосконалення нормативно-правової бази в Секретаріат Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини буде працювати в Офісі Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини над  аналізом нормативно-правових актів на національному та регіональному рівнях у сфері захисту прав внутрішньо переміщених осіб (надалі – ВПО) та громадян, які постраждали внаслідок збройної агресії проти України, в рамках реалізації програми міжнародної технічної допомоги «Єднання заради дії» (надалі – Програма), бенефіціаром якої є Секретаріат, та надання пропозицій щодо їх удосконалення, але контракт буде підписаний з IREX.  

Програма “Єднання заради дії”, яка втілюється Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) за фінансової підтримки Державного департаменту США, шукає Експерта з питань репарацій та удосконалення нормативно-правової бази в Секретаріат Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, основним завданням якого/ї буде аналіз нормативно-правових актів на національному та регіональному рівнях у сфері захисту прав внутрішньо переміщених осіб (надалі – ВПО) та громадян, які постраждали внаслідок збройної агресії проти України, в рамках реалізації програми міжнародної технічної допомоги «Єднання заради дії» (надалі – Програма), бенефіціаром якої є Секретаріат, та надання пропозицій щодо їх удосконалення. Передбачена співпраця за контрактом до 31 серпня 2024 року з можливістю продовження. Повна зайнятість (орієнтовно 40 годин на тиждень).   

Програма “Єднання заради дії” була створена з метою  посилення стабілізації України шляхом сприяння інтеграції ВПО в Україні та шляхом зменшення їх вразливості. Програма реалізується з вересня 2021 року завдяки фінансовій підтримці Державного департаменту США. Більше про програму на Facebook-сторінці    

Про Офіс Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини: відповідно до статті 101 Конституції України парламентський контроль за додержанням конституційних прав і свобод людини і громадянина здійснює Уповноважений Верховної Ради України з прав людини. Кожен має право звертатися за захистом своїх прав до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини (стаття 55 Конституції України). Відповідно до закону України «Про Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини» особа може звернутися до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, якщо її права та свободи порушено органами державної влади, органами місцевого самоврядування та їх посадовими і службовими особами, а також юридичними та фізичними особами. Органи державної влади, органи місцевого самоврядування, об’єднання громадян, підприємства, установи, організації незалежно від форми власності, посадові та службові особи, до яких звернувся Уповноважений, зобов’язані співпрацювати з ним і подавати йому необхідну допомогу. Більше про Офіс на сайті

Зацікавленим сторонам необхідно підготувати свою цінову пропозицію, заповнивши Додаток 2 (у т.ч. таблицю 1). Детальний опис послуг наведено у Додатку 1. Пропозиція повинна бути написана українською мовою, містити реквізити заявника, а ціни мають включати в себе необхідні податки та збори та залишатися в силі не менше 60 діб після завершення дати подання запиту на пропозиції.   

У випадку вашої зацікавленості, просимо надсилати ваші комерційні пропозиції до 23:00 10 січня 2024р. на електронну адресуtender-ua@irex.org  з темою листа “Експерт з питань репарацій та удосконалення нормативно-правової бази в Офіс Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини”. Заявник несе відповідальність за вчасність подання та достовірність поданих комерційних пропозицій.   

Надсилаючи пропозиції електронною поштою, переконайтеся, що вони підписані, відправляються у форматі *pdf чи *word і не містити вірусів чи пошкоджень. Запропоновані послуги будуть розглядатися і оцінюватися відповідно до повноти пропозиції та її відповідності до вимог (Додаток 1). Вибір постачальника залежатиме від того, чия пропозиція відповідає вимогам та критеріям оцінки та є найбільш економічно вигідною. На підставі чого буде укладено договір.  

Звертаємо увагу на те, що IREX не несе відповідальності за будь-які витрати, пов’язані з підготовкою та подачею постачальником пропозиції, незалежно від результату або способу проведення процесу відбору.  

Замовник вимагає від учасників уникати конфліктів інтересів. У випадку участі в тендері учасників, які є пов’язаними особами, тендерні пропозиції таких учасників буде відхилено.   

Замовник залишає за собою право скасувати закупівлю або не визначати переможця без будь-яких зобов’язань. Успішним кандидатам у першому раунді відбору замовник потенційно надішле письмове завдання та запрошення на співбесіду.  

Дякуємо за увагу! Чекаємо на ваші пропозиції.   

Додаток 1  

Перелік вимог до Запиту на пропозиції  

  

Зміст вимог  

Експерт з питань репарацій та удосконалення нормативно-правової бази в Секретаріат Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини. Працюватиме з командою Офісі Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, надаючи послуги з удосконалення нормативно-правової бази у сфері захисту прав внутрішньо переміщених осіб (надалі – ВПО) та громадян, які постраждали внаслідок збройної агресії проти України, в рамках реалізації програми міжнародної технічної допомоги «Єднання заради дії» (надалі – Програма), бенефіціаром якої є Секретаріат. 

Передбачена співпраця за контрактом до 31 серпня 2024 року з можливістю продовження. Повна зайнятість (орієнтовно 40 годин на тиждень).  

  

Вимоги до кандидатів/кандидаток:  

   

  • Повна вища освіта (ступінь магістра/спеціаліста) за спеціальністю право та/або публічне управління та врядування; 
  • Вільне володіння державною мовою; 
  • Обов’язковий досвід роботи у нормопроектуванні (юридична техніка, нормативне проєктування, участь у нормотворчому процесі); 
  • Знання законодавства щодо підготовки проектів нормативно-правових актів; 
  • Знання міжнародної практики питань репарацій внаслідок збройних конфліктів; 
  • Володіння англійською мовою на рівні upper-intermediate та підтвердження сертифікатом буде перевагою. 
     

 

Додатки можна завантажити за посиланням.


Останні публікації цього розділу:

Координатор/ка з питань партнерства та залучення громадськості / Partnership Coordinator

Financial Assistant / Фінансовий/а асистент/ка

Assistant / Асистент (-ка)

Фахівець/чиня відділу закупівел / Procurement Officer в проєкт «Сприяння доброчесності у публічному секторі»

Finance Officer / спеціаліст (-ка) з фінансів

Спеціаліст/ка відділу моніторингу та оцінки / Monitoring, Evaluation, and Learning Specialist в проєкт «Сприяння доброчесності у публічному секторі»