DiXi Group шукає координатора/-ку ведення навчальних програм

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Viktoriya Vasylyuk

Vacancy вакансія dfrfycsz(6)
DiXi Group шукає координатора/-ку ведення навчальних програм

Громадська організація «ДІКСІ ГРУП» оголошує конкурс на постачання послуг з координації ведення навчальних програм y Київській Школі Енергетичної політики.

Київська школа енергетичної політики – це освітня платформа, створена DiXi Group, яка пропонує найсучасніші знання з енергетичної політики та регулювання для українських енергетичних експертів. Діяльність Київської школи енергетичної політики спрямована, серед іншого, на формування спільноти енергетичних професіоналів та залучення нових учасників до енергетичного сектору шляхом надання найкращих доступних знань, досвіду та практичної галузевої експертизи, надихаючи молодь до участі в галузі, залучаючи міжнародних науковців та практиків. Цією діяльністю KSEP прагне розбудовувати інституційний потенціалу національних інституцій, що приймають рішення, та просування процесу вступу України до ЄС.

Постачання послуг здійснюватиметься протягом року з дати укладання договору та включатиме, залежно від необхідності, таке:

 1. Координація студентів та випускників навчальних програм KSEP. Розробка та впровадження планів із рекрутингу нових студентів. Розробка та впровадження плану активностей залученості випускників, членів спільноти Школи.
 2. Координація медіа представлення діяльності KSEP та просування. Підготовка комунікаційного та адаптація маркетингового планів, підготовка бюджетів та виконання промоційних кампаній щодо діяльності Школи. Участь та підготовка представницьких подій KSEP.
 3. Збільшення залучення партнерів та програм на комерційній основі. Пошук, підготовка пропозицій та впровадження партнерський програм, а також розвиток партнерських стосунків із іншими навчальними центрами в Україні та за кордоном;
 4. Загальна консультативна та технічна підтримка навчальних продуктів KSEP.

Ви чудовий кандидат (-ка), якщо ваш досвід включає, але не обмежений:

 • ведення партнерств та комунікаційних активностей;
 • особистий досвід проходження курсів та програм неформальної освіти;
 • розуміння специфіки роботи у громадському та публічному секторі.

Вартість надання послуг. Ціни повинні бути представлені в гривнях без ПДВ за 1 (одну) годину наданих послуг.

Пропозиції повинні містити повну фіксовану ціну залученості координатора до надання послуг на погодинній основі.

Разом з пропозицією просимо надіслати резюме, приклади участі у розробці та/або проведенні проєктів, яких претендент брав безпосередню участь, рекомендації, а також інші документи та матеріали, які претендент вважає доречними.

Оцінювання пропозицій відбуватиметься за такими критеріями:

 • Досвід імплементації навчальних програм та просування їх в медіа.
 • Досвід впровадження партнерський програм із іншими навчальними центрами в Україні та/або за кордоном.
 • Погодинна вартість послуг.

Повний пакет документів повинен містити скан-копії:

 • Заповненої заявки на участь в повному конкурсному відборі, яку можна знайти за посиланням: http://bit.ly/38dL88B.
 • Резюме у довільному форматі, з описом відповідного досвіду та посиланнями на приклади робіт.
 • Цінову пропозицію відповідно до вищезазначених вимог.

Для юридичної особи прохання додати наступні скан-копії:

 • Довідку про реєстрацію платника податків.
 • Свідоцтва або виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб.

Для фізичної особи прохання додати наступні скан-копії:

 • Свідоцтва або виписки з Єдиного державного реєстру.

Громадська організація «ДІКСІ ГРУП» є виконавцем проекту (програми) Міжнародної технічної допомоги (далі МТД) «Прозорість енергетичного сектору», який реалізується за підтримки уряду США через Агентство з міжнародного розвитку (USAID), та  зареєстрований в Директораті координації міжнародної технічної допомоги Секретаріату Кабінету Міністрів України від 18.03.2020 р. № 4333,  відповідно до Угоди між Урядом України та Урядом США про гуманітарне та техніко-економічне співробітництво від 7 травня 1992 р.

В рамках проектів МТД товари, роботи і послуги, що поставляються виконавцю проекту і оплачувані за рахунок МТД, відвантажуються (виконуються, постачаються) постачальниками такому виконавцю без нарахування ПДВ (див. п.197.11 Податкового кодексу України, Лист ДФСУ від 16.01.2016 р. №765/6/99-99-19-03-02-15, Лист ГУ ДФС у м. Києві від 30.08.2016 р. №19408/10/26-15-12-05-11).

Подаючи пропозицію на проведення заходу, Учасник тендеру, що є платником ПДВ, погоджується на включення в Договір типового положення про звільнення від ПДВ відповідно до Постанови КМУ від 15 лютого 2002 року №153 (153-2002-п) «Про створення єдиної системи залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги», вартість таких товарів, робіт і послуг звільняється від податку на додану вартість та з урахуванням роз’яснень, що містяться у Листі ДПС України №4526/0/71-12/12-1017 від 27 вересня 2012 р. «Щодо інформаційних довідок».

ГО “Діксі Груп” у своїй діяльності запровадила та використовує електронний документообіг. Використання електронного документообігу допомагає нам та нашим партнерам забезпечувати безперебійний обмін документами. Наша організація використовує сервіс ВЧАСНО, який не потребує встановлення додаткового програмного забезпечення та налаштування. Для початку роботи у даному сервісі вам знадобиться лише доступ до інтернету та наявність електронно-цифрового підпису. ГО “Діксі Груп” вітає всіх учасників електронного обміну документами та заохочує перехід контрагентів на безпаперовий обмін документами, як крок до впровадження нових рівних цифрових можливостей.

Просимо надсилати пропозиції українською мовою, вказавши очікуваний рівень оплати послуг (ціни повинні бути представлені в гривнях без ПДВ), до 23:59 04 квітня 2023 року за адресою: [email protected].

Контактна інформація:

Чорниш Віктор,

Провідний менеджер з постачання

Громадської організації «ДІКСІ ГРУП»

Вул. Інститутська 18А, оф.3

м. Київ, 01021

Тел./Факс: (+38 044) 253 66 94

Моб.тел.: (+380 050) 257 00 65

E-mail: [email protected]


Останні публікації цього розділу:

Консультант(к)и з технічного супроводу встановлення та запуску роботи OneImpact IBox в регіонах (Одеська область)»

Працівник/ця з психосоціальної підтримки – конкурс продовжено

Protection Information Management Assistant / Помічник/ця з управління захистом інформації

Finance Assistаnt

Вакансія: Media and Outreach Specialist

Administration and accounting assistant (M/W) / Асистент/ка з адміністративних та бухгалтерських питань