Чотири вакансії волонтерства в Польщі

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Aliona Glazkova

волонтерство в польщі_липень 21
Чотири вакансії волонтерства в Польщі

Пропонуємо 4 вакансії річного волонтерства в Польщі. Одна – в громадській організації, пов’язана з медіа, і одна – в мега-крутій бібліотеці, переробленій з залізничної станції, одна – в організації, яка допомагає дітям, молоді, старшим і сім’ям у важкій життєвій ситуації, і ще одна – в спеціальному центрі, який працює з дорослими з розладами аутистичного спектру.

 1. Фундація ADAPA працює з дорослими з аутизмом та іншими порушеннями розвитку – http://cwm.org.pl/wolontariat-miedzynarodowy/530

Де: Фундація ADAPA, м. Гдиня, Польща

Коли: 01.10.2021 – 30.09.2022 (12 місяців)

Ми працюємо в галузі освіти, реабілітації, соціальної допомоги та терапії. Ми розширюємо знання суспільства про спектр аутизму та інших порушень розвитку. Фонд – основа Occupational Therapy Workshops (OTW, семінари з професійної терапії), які призначені для практичної підготовки професійних та соціальних навичок наших учасників. Волонтер зможе допомагати безпосередньо терапевтам OTW робити терапію більш безпечною.

Хто може подати заявку?

Відкрита особа, яка розуміє і терпима до тих, хто відрізняється. Волонтер/ка повинен/а бути гнучким/ою і розумним/ою. Людина повинна представити певний рівень емпатії, щоб мати можливість керувати цим типом життя. Слід також зазначити, що часто наші учасники вільно виражають себе, а також проявляють свою прихильність, не беручи до уваги, чи комфортно цій людині або готова вона до цього чи ні. Саме тому волонтери не повинні фобічно реагувати на прояви прихильності та фізичного контакту в цілому і мати доброзичливе ставлення до світу. Вітається, якщо волонтер/ка зацікавлений/а у терапії осіб з спектром аутизму та інших порушень розвитку.

Онлайн заявка є тут: https://tinyurl.com/rscffuxt і граничний строк заповнення її – 18 липня 2021 року, короткий інфопак http://cwm.org.pl/pliki/detailed_infrmation_adapa_772.pdf

2. Центр співпраці та мобільності молоді (Centre for Youth Co–operation and Mobility) – Медіа проект (http://cwm.org.pl/wolontariat-miedzynarodowy/531/2)

Де: Центр співпраці та мобільності молоді (місто Гдиня, Польща)

Коли: 01.09.2021 – 31.08.2022 (12 місяців)

Хто ми: Ми польська незалежна Громадська Організація. Наша мета – розвиток відкритого та демократичного суспільства в Польщі та інших країнах. Заходи та події націлені на молодь, але ми також допомагаємо людям,бажаючим змінити своє місцеве суспільство.

Основні обов’язки: З допомогою координатора Ви будете створювати різні медійні матеріали, як наприклад фільми, фотографії й тексти про Європейський Корпус Солідарності та міжнародні проекти нашої організації.

Ви будете підготовлювати інформаційний матеріал, фото та відео, збирати цікаві історії, брати інтерв’ю. Ви будете частиною усього процесу, починаючи з пропозиції власних ідей та процесу продукції, і закінчуючи розповсюдженням матеріалу у соціальних мережах. Ви будете працювати разом з іншими співпрацівниками в добрій команді.

Додаємо посилання на вже створені відео:

https://www.youtube.com/channel/UC5a9DXYiq462Lv1zow1_7zw/videos

https://www.youtube.com/channel/UC2nBilgja57ZEe1cBGze6TA

Хто може податися: Волонтер/ка має бути зацікавленим/ною у соціальних мережах, маркетингу. Важливими також будуть комунікаційні навички та відкритість новому досвіду, креативність, організованість пунктуальність та самостійність. І людина має бути відкритою до роботи з різними людьми, різного віку, національності та різного походження.

Якщо коротко, то волонтер/ка повинен/на бути відкритим/тою, для розвитку власної творчості та бажанням розвивати свою особистість. Також привітаються знання англійської та готовність вивчати польську мову й отримувати навички з роботою з базовими та графічними програмами, а також з додатками соціальних мереж. Це би допомагало волонтеру у повсякденному житті та дало би можливість бути більш залученням до роботи та життя організації.

Граничний термін подачі заявки: 18 липня 2021 року.

Онлайн-заявка є тут:  https://tinyurl.com/4b25v6hf

3. Публічна бібліотека «Станція «Культура» (місто Румія, Польща) – втілення міждисциплінарних активностей, пов’язаних з літературою, музикою, візуальним мистецтвом та мультимедіа – http://cwm.org.pl/wolontariat-miedzynarodowy/516

Де: Публічна бібліотека «Станція «Культура» (місто Румія, Польща)

Коли: 01.09.2021 – 30.08.2022 (12 місяців)

Що: Бібліотека реалізує міждисциплінарні заходи, пов’язані з літературою, музикою, образотворчим мистецтвом та мультимедіа, що виникають з потреб місцевої громади. Наша культурна пропозиція спрямована на всі соціальні та вікові групи. Користувачі наших бібліотек – переважно діти та молодь, сім’ї та людей похилого віку. Волонтер буде працювати головним чином на «Станції «Культури». «Станція «Культура» – це головна бібліотека та сучасний культурний центр. Більшість культурних та освітніх заходів проводяться тут. Співпраця з асоціаціями та хобі-групами розширює сферу нашої діяльності. Ми систематично організуємо зустрічі з письменниками, мандрівниками та іншими цікавими людьми, музичними концертами, виставами театру для дорослих та дітей. Ми організовуємо конференції, майстерні (театр, філософія, фотографія, танці), уроки бібліотеки, читання, вистави.

Кандидати/ки, які зацікавлені брати участь у волонтерській службі, повинні заповнити заявку англійською мовою до 18 липня 2021 року: https://tinyurl.com/fzbvfw95

Короткий інфопак: https://cwm.org.pl/pliki/culture_station_detailed_information_441.pdf

4. Організація Saint Nicolas працює переважно з дітьми та молоддю, але також зі людьми похилого віку й сім’ями в цілому – http://cwm.org.pl/wolontariat-miedzynarodowy/540/2

Де: Організація Saint Nicolas (місто Гдиня, Польща)

Коли: 01.12.2021 – 31.11.2022 (12 місяців)

Про організацію:Saint Nicolas головним чином розвиває та навчає згідно з Євангелієм і правилами католицького соціального навчання, зокрема надання допомоги дітям, молоді, старшим і сім’ям у важкій життєвій ситуації. Наші регулярні заходи включають в себе соціально-терапевтичну спільну кімнату, молодіжний клуб і клуб старших класів. Крім того, відбуваються заходи, що активізують місцеву громаду, фестивалі та сімейні заходи.

Хто може подати заявку?

Ми з нетерпінням чекаємо веселого, терплячого добровольця/цю, який/а прагне до досягнення мети та поваги до нашого стилю роботи, який відповідає католицькому соціальному вченню.

Короткий інфопак: https://cwm.org.pl/pliki/mikolaj_2021_333.pdf

Кандидати/ки, які зацікавлені брати участь у волонтерській службі, повинні заповнити заявку https://tinyurl.com/4yfnadrw

Основні вимоги до ВСІХ волонтерів:

 • 18-30 років (це вимога Європейської Комісії, ми не можемо ніяким чином вплинути на цю вимогу);
 • Українське громадянство;
 • Хоча б базова англійська;
 • Наявний закордонний паспорт;
 • вакцинація від КОВІД-19 буде Вашим плюсом, але не є вимогою.

Умови для всіх волонтерів:

 • оплачений проїзд з місця проживання до Гдині (туди і назад);
 • кишенькові гроші 120 євро/місяць;
 • бл. 100 євро/місяць на харчування;
 • проїзний на локальний транспорт;
 • сертифікат, який визнає набуті компетенції;
 • курси польської мови;
 • оплачене страхування;
 • обов’язкова участь в передвиїзному тренінгу;
 • заборонено паралельно працювати чи вчитися.

При заповненні анкети відправляючою організацією просимо вказувати КІПЦ “Європейський Клуб” (ми Вас з радістю відправимо і допоможемо з документами, підготовкою і реадаптацією):

Sending organization: Kremenchuk informative-elucidative center “European Club”

PIC: 945867759 / OID: E10070590

EI number / Quality label number: 2019-1-PL01-ESC52-065888

Phone: +380501449467

E-mail: [email protected]

Address: Sofijivska str., 36b, Kremenchuk 39617, Ukraine

Contact person: Olena Glazkova

Contact e-mail: [email protected]

 


Останні публікації цього розділу:

МБФ "Альянс громадського здоров'я" шукає Консультанта/ку з підготовки інформаційних матеріалів в галузі захисту прав ключових спільнот в умовах воєнного стану (проєкт REAct)

Офіцер/ка із цифрових комунікацій (OHCHR)

Програмний менеджер/-ка (Program Manager)

Керівник/ця відділу фандрайзингу, розвитку та взаємодії з партнерами (Head of Fundraising, Development, and Partnership)

Координатор(ка) програми підтримки для українських дітей та жінок під час війни в Україні

ГС «Українська мережа за права дитини» шукає операторів гарячої лінії в проєкт з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ)