Асистент проектів в Агенцію розвитку локальних медіа «Або»

Зафіксувати у Google календарі!


57485019_2304795383124066_3816578183415726080_n
Асистент проектів в Агенцію розвитку локальних медіа «Або»

Агенція розвитку локальних медіа «Або» (ГО «Дирижабль») розширюється і шукає асистента проектів — повний день, робота в офісі, багато цікавих проектів і можливості розширити компетенції та знайти корисні контакти.  А ще — команда, яка впроваджує бізнес-підходи в громадському секторі і працює на результат, а не для галочки.

Нам потрібна уважна, скрупульозна людина, яка любить порядок, чіткість, цифри, таблички і статистику (той, хто від них кайфує, а не нудьгує), може організувати роботу офісу, щоб все було ідеально, вчасно і на своїх місцях.  

Обов’язки:

  1. Допомога в адмініструванні проектів: виконання завдань проектних менеджерів, менторів, фінансового відділу (збір даних, статистики, документів тощо).
  2. Ведення і впорядкування документації організації.
  3. Допомога в організації заходів: пошук локацій для їх проведення, забезпечення проїзду, проживання та харчування учасників, інші дотичні адміністративні завдання.
  4. Контент-менеджмент: наповнення сайтів готовою інформацією, довідників, додавання матеріалів у Вікіпедію, виконання завдань SEO-фахівця.
  5. Інші поточні адміністративні та офісні завдання.  

Резюме надсилайте на e-mail: [email protected] до 15 червня 2019 року. Всі резюме, що надійдуть опісля — потраплять в нашу базу даних (і ми обов’язково з вами зв’яжемося щойно матимемо нові вакансії, а вони з’являються регулярно).

Обов’язково вкажіть у листі бажаний рівень заробітної плати.

Початок роботи — у червні-липні.


Останні публікації цього розділу:

Координатор/ка розробки та проведення онлайн-курсу для DiXi Group

Асистент проекту (Українська мережа за права дитини)

Науковий рецензент в УНЦПД

Dual.DE: стажування, особистісний ріст та культурний розвиток молоді

УНЦПД шукає дизайнера візуальних матеріалів

Юрист-консультант у місті Волноваха