ZMINA оголошує тендер на закупівлю юридичних послуг

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Dinarko

tender1
ZMINA оголошує тендер на закупівлю юридичних послуг

Громадська організація “Центр інформації про права людини” (Центр прав людини ZMINA) оголошує відкритий тендер на постачання юридичних послуг для надання первинної та вторинної правової допомоги громадським активістам, правозахисникам та/чи членам їх сімей, які постраждали внаслідок різного роду переслідувань (фізичне, телефонне, кіберпереслідування чи цькування у мережі інтернет, тощо), фізичних атак та погроз щодо нанесення шкоди життю та здоров’ю у зв’язку зі своєю діяльністю.

Дата оголошення про тендер: 23 вересня 2021 р.
Термін подання тендерних пропозицій: до 06 жовтня 2021 р.
Предмет тендеру: юридичні послуги (надання первинної та вторинної правової допомоги) для громадських активістів та правозахисників, яких переслідують у зв’язку із їх діяльністю.

Кваліфікаційні вимоги до виконавців:

1. Право на здійснення юридичної практичної діяльності за законодавством України.
2. Досвід представництва інтересів потерпілих в судових і правоохоронних органах не менше, ніж 5 років.
3. Перевагою буде досвід захисту прав правозахисників і громадських активістів, які постраждали через свою діяльність, досвід захисту потерпілих від злочинів, вчинених на ґрунті ненависті.
4. Перевагою буде можливість надавати юридичні послуги без сплати ПДВ.
5. Перевагою буде готовність надавати частину послуг pro bono.

Для участі у відборі необхідно надіслати на електронну адресу [email protected]:

1. заповнену форму учасника тендеру (додається);
2. копії документів, що дають право на здійснення юридичної практичної діяльності за законодавством України (включаючи копії адвокатських посвідчень);
3. рекомендаційні листи (за наявності).

Тендерні процедури

Запитання щодо тендеру можна надсилати в електронному вигляді за ел. адресою [email protected] до 06 жовтня 2021 року. Перевага буде надана постачальнику(-ам), пропозиція якого/яких набере найбільшу кількість балів відповідно до таблиці:

Критерії оцінювання наданих пропозицій:

прпро
До участі у відборі тендерних пропозицій допускаються тендерні пропозиції Форма_тендер_Юридичні_Послуги, які повністю відповідають умовам цього тендерного оголошення.

Тендерні пропозиції та установчі документи учасника, що подається на тендер, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників тендеру, що їх подали, до повного завершення надання послуг.
Визначення переможця тендеру відбудеться шляхом розгляду та перевірки наданих пропозицій на відповідність умовам конкурсу. Може бути обрано кілька переможців тендеру з метою покриття більшої території країни юридичними послугами.

Результати тендеру буде повідомлено організатором учасникам тендеру шляхом надсилання відповідних повідомлень електронною поштою протягом не більше ніж трьох робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців. Дата засідання тендерного комітету для розгляду заявок та прийняття рішення має відбутися не пізніше 15 жовтня 2021 року.


Останні публікації цього розділу:

Грантова підтримка в межах програми «Тримай»

Тендер на постачання інформаційно-технологічного обладнання для Державної служби з надзвичайних ситуацій України_ІТТ № PFRU-PROJ-020

Тендер на постачання будівельних матеріалів та обладнання для Державної служби з надзвичайних ситуацій України_ITT # PFRU-PROJ-020

Тендер на послуги перекладу

Реєстрація на локальні воркшопи і програму підтримки волонтерів ДОЗРІЛІ

Тендер із закупівлі транспортних послуг на території Черкаської, Львівської та Волинської областей