Жіночий простір “Місце сили“ запрошує жінок на курси перекваліфікації

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
OlenaKovalchuk

348361116_952896332634996_6434150730374094899_n
Жіночий простір “Місце сили“ запрошує жінок на курси перекваліфікації

Громадські організації «Невидима» та «Голос ромні» створюють у місті Ірпінь Жіночий центр «Місце сили» (Place of power) і запрошують на курси перекваліфікації в межах проєкту «Соціальне-економічне відновлення жінок з уразливих категорій»

  • ромських жінок,
  • жінок-ВПО,
  • одиноких або багатодітних матерів,
  • жінок із інвалідністю,
  • жінок із сільської місцевості.

Учасниці матимуть можливість безоплатно пройти один тип курсу від найкращих майстрів та навчитися новим спеціальностям:

  • крій та шиття (Київ, 1 липня – 14 жовтня, один раз на тиждень)
  • перукарська майстерність (Київ, 3 липня – 9 серпня, три рази на тиждень)
  • манікюр (Ірпінь, навчання триватиме три дні в серпні)
  • пекарство (Київ, початок навчання: серпень – жовтень)

Всі учасниці курсів отримають професійні набори для початку роботи та консультації з працевлаштування з досвідченим експертом.

Окрім цього, жінки матимуть можливість пройти курси з SMM та української мови, щоб знати як краще розповісти про свій майбутній бізнес.

І найголовніше — найбільш вмотивовані учасниці отримають можливість позмагатись за міні-гранти для розвитку своєї діяльності та отримають менторську підтримку для відкриття власного бізнесу.

Але і це ще не все, адже у нас є додатковий бонус — учасниці проєкту матимуть можливість безкоштовно перебувати в нашому коворкінгу, де також функціонуватиме дитяча кімната з вихователькою.

Подати заявку на участь у проєкті можна до 25 червня за посиланням

 

Ініціатива впроваджується за підтримки ООН Жінки та за фінансування Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги ООН (WPHF). WPHF – це гнучкий і швидкий інструмент фінансування, який підтримує якісні заходи, спрямовані на підвищення спроможності місцевих жінок у запобіганні конфліктам, реагуванні на кризи та надзвичайні ситуації та використовування ключових можливостей миробудівництва

Про WPHF

Жіночий фонд миру та гуманітарної допомоги Організації Об’єднаних Націй (WPHF) – це єдиний глобальний механізм, створений виключно на підтримку участі жінок в процесах розбудови миру та безпеки, а також гуманітарної допомоги. WPHF, керований низкою представників громадянського суспільства, урядів та ООН, — це трастовий фонд за участі багатьох партнерів, який мобілізує терміново необхідне фінансування для місцевих організацій, очолюваних жінками, та працює разом із жінками на передовій заради побудова міцного миру. WPHF надав фінансування та підтримав спроможність понад 500 місцевих та місцевих організацій громадянського суспільства, які працюють над питаннями порядку денного «Жінки, мир, безпека» та реалізують гуманітарну діяльність у 28 країнах світу, які постраждали від кризи.

WPHF активно підтримує понад 500 місцевих жіночих організацій у 28 країнах по всьому світу.


Останні публікації цього розділу:

Тендер на постачання комп’ютерної та офісної техніки для потреб ГО «Проліска»

Запит цінових пропозицій на постачання обладнання для бригад швидкого реагування

Український фонд «Благополуччя дітей» запрошує компанії взяти участь у відборі надавача послуг із виготовлення сувенірної продукції

Закупівля послуг з розробки та виготовлення поліграфічних та роздаткових матеріалів для проєкту "Створення центру підтримки підприємництва"

Психолог(иня) громадської організації «Дівчата» для надання MHPSS підтримки населення, що постраждало від війни

Психолог(иня) для надання першої психологічної допомоги Громадської організації «Дівчата»