Запит цінових пропозицій RFQ 03/22 KrymSOS на закупівлю побутової техніки

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
TenderCrimeaSOS

1
Запит цінових пропозицій RFQ 03/22 KrymSOS на закупівлю побутової техніки

ГО «КРИМСОС», в рамках реалізації проекту «Посилення спільнот ВПО в  західних та центральних  областях України» згідно партнерської Угоди з УВКБ ООН № UKR01/2022/MY/0000000283/001, 2022 р., запрошує постачальників прийняти участь у тендері на закупівлю побутової техніки для забезпечення потреб МКП та інших запитів.

Повний перелік та характеристики побутової техніки, що закуповується наведені у Додатку В Технічне завдання до закупівлі.

Ми були б вдячні за отримання Вашої пропозиції на адресу електронної пошти [email protected] не пізніше  11:00  13.07.2022 з обов’язковим вказанням у темі листа «RFQ 03/22KrymSOS».

Пропозиції надіслані пізніше зазначеного терміну до розгляду не прийматимуться.

Вся необхідна інформація щодо закупівлі міститься у тендерній документації за посиланням: RFQ 0322KrymSOS Побутова техніка

Просимо уважно ознайомитися з тендерною документацією та в разі Вашої зацікавленості, подавати пропозиції згідно з усіма вимогами конкурсу.

 

До участі у тендері будуть допущені лише пропозиції, які повністю відповідають умовам конкурсу.

Учасники тендеру погоджуються з тим, що Замовник не повертає матеріали, подані на будь-якій стадії проведення конкурсу без спеціальної вимоги Учасника, викладеної в письмовій формі та належним чином надісланої Замовнику. Якщо учасник тендеру протягом місяця від дня оголошення його результатів не пред’явив вимогу про повернення йому надісланих на тендер матеріалів та документів, вважається, що Замовник має право володіння ними.

Замовник не несе відповідальності за роботу операторів зв’язку, якщо з якихось причин пропозиція не потрапила в строк, зазначений умовами конкурсу; за неможливість контакту з учасником тендеру, якщо будь-яка інформація про учасника тендеру повідомлена неправильно. Учасник несе особисту відповідальність за достовірність наданої ним інформації.

Участю у тендері учасник безумовно погоджується з усіма умовами тендеру та бере на себе обов’язок їх належно виконувати.

У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення умов тендеру,  та/або питань, не врегульованих умовами тендеру, остаточне рішення приймається Замовником. Рішення Замовника  є остаточним та оскарженню не підлягає.

Результати тендеру будуть оприлюднені шляхом оповіщення Учасників по електронній пошті.


Останні публікації цього розділу:

Тендер на постачання інформаційно-технологічного обладнання для Державної служби з надзвичайних ситуацій України_ІТТ № PFRU-PROJ-020

Тендер на постачання будівельних матеріалів та обладнання для Державної служби з надзвичайних ситуацій України_ITT # PFRU-PROJ-020

Тендер на послуги перекладу

Реєстрація на локальні воркшопи і програму підтримки волонтерів ДОЗРІЛІ

Тендер із закупівлі транспортних послуг на території Черкаської, Львівської та Волинської областей

Міжнародний Республіканський Інститут (МРІ) має намір укласти контракт з транспортною компанією