Запит цінових пропозицій на послуги з бронювання протиударною плівкою вікон

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Dmitry Skichko

Тендер tender(1)
Запит цінових пропозицій на послуги з бронювання протиударною плівкою вікон

Добрий день!

Звертаємося до вас від імені міжнародної, недержавної, гуманітарної організації Представництво Датської Ради у справах біженців в Україні (DRC), яка представляє інтереси донорів, та реалізує в Україні програми допомоги постраждалим від конфлікту і переміщеним особам. У зв’язку з цим DRC проводить запит на виконання послуги укріплення склопакетів бронеплівкою у м. Дніпро та м. Харків.

Запрошуємо вас подати комерційну пропозицію на бронювання протиударною плівкою житлових та офісних приміщень у м. Дніпро та м. Харків.

Правила складання пропозицій, процес аналізу пропозицій і вибору постачальника описані в інструкції, що знаходиться на другій сторінці файлу форма комерційної пропозиції RFQ-UKR-2023-138.

Форма комерційної пропозиції RFQ-UKR-2023-138 28.09.2023 15-00

Також додаємо Технічне завдання Scope of Work Blast film UKR та Scope of Work Blast film ENG з описом та приблизними розмірами.
Scope of work_Blast Film_ENG
Scope of work_Blast Film_UKR

При бажанні можна оглянути та оцінити приміщення (вікна) та провести необхідні заміри до надання комерційної пропозиції (які не вважаються платними послугами, якщо вони проводяться до підписання договору).

Для участі у відвідуванні, Учаснику необхідно надати лист до 26.09.2023 р. 15:00 (Східноєвропейський часовий пояс) на електронну пошту [email protected], в якому будуть зазначено контактні дані особи (ПІБ та номер телефону), що планує відвідати об’єкт.

Ваша пропозиція має містити заповнену форму комерційної пропозиції з підписом і печаткою та технічний опис пропонуємих товарів у вільній формі.

Заповнена форма комерційної пропозиції повинна бути підписана уповноваженою особою та завірена печаткою.

Пропозиції необхідно подати до зазначеного в формі комерційної пропозиції терміну закінчення збору пропозицій. Скан пропозиції потрібно надіслати за адресою: [email protected].

Скани повинні бути кольоровими і чіткими, невеликий текст повинен легко читатися.

У темі повідомлення електронної пошти або на конверті необхідно вказати:

RFQ-UKR-2023-138 Blast film installation 28.09.2023 15-00 [назва вашого підприємства].

Пропозиції, отримані після закінчення терміну подачі або за адресою електронної пошти, відмінному від зазначеного вище, розглядатися не будуть.

Всі питання щодо цього конкурсу необхідно надсилати електронною поштою за адресою: [email protected].

Просимо утриматися від дзвінків або візитів.

Переможець або переможці тендеру зобов’язуються підписати контракт за формою наданою ДСДБ, невід’ємною частиною якого є Загальні умови закупівлі товарів General Conditions of Contract і Етичні правила Code of Ethics. Докладаємо дані документи для вашого ознайомлення.

General Conditions of Contract_Bilingual
Code of Ethics

Кожен новий постачальник зобов’язаний заповнити та підписати Анкету та реєстраційну форму постачальника Supplier Profile and Registration Form і підписати Supplier Code of Conduct. Докладаємо дані документи для заповнення.
Supplier Profile and Registration Form_Bilingual
Supplier Code of Conduct_Bilingual


Останні публікації цього розділу:

Выдбір на тренінги з цифрових навичок для учителів Чернігівської та Житомирської областей

Конкурс на консультанта_ку з питань громадянської освіти

Змінені умови проведення тендеру: Проведення ІІ-го етапу відновлення укриття в селі Центральне Миколаївської області

Конкурс на заміщення вільних позицій надавачів послуг із стенографічного запису

Тендер на послуги з організації проживання, харчування, відшкодування вартості проїзду та страхування учасників під час обмінного візиту

Закупівля медичного обладнання