Запит на пропозиції з комплексу інформаційних послуг та проведення промоційної кампанії

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
yskuba

Copy of White Job Post Vacancy Facebook Post, копия, копия (2)
Запит на пропозиції з комплексу інформаційних послуг та проведення промоційної кампанії

Рада міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX), проєкт “Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність (L2D-Ed), шукає постачальника послуг з медіасупроводу, реклами та просування діяльності, спрямованої на поширення медіаграмотності, в тому числі діяльність Національного проекту з медіаграмотності Міністерство культури та інформаційної політики України. Тривалість контракту, що буде підписаний з переможцем тендеру, є довгостроковим, до 31 березня 2022 року. У зв’язку з чим, оголошуємо запит на пропозиції з «Надання комплексу інформаційних послуг та проведення промоційної кампанії» 

У випадку вашої зацікавленості, просимо надсилати пропозиції на електронну пошту [email protected] не пізніше ніж  26 серпня 2021, 18:00 з темою листа « Надання комплексу інформаційних послуг та проведення промоційної кампанії Пропозиція». Звертаємо увагу, що питання стосовно пропозицій приймаються до 19 серпня 2021, 10.00 на адресу [email protected]. 

Детальніше з умовами подачі цінової пропозиції можна ознайомитися за посиланням


Останні публікації цього розділу:

Конкурс на закупівлю проектора

Конкурс на закупівлю ноутбуку

Продовження конкурсу на закупівлю ноутбуку для КБ "Моя земля"

Центр громадського здоров’я МОЗ України разом з україно-швейцарським проєктом «Діємо для здоров’я» шукає медиків до команд "Мисливців за діабетом"

Агенти Волонтерства: набір на всеукраїнську програму

Організація та проведення інформаційної кампанії