Запит на пропозиції з комплексу інформаційних послуг та проведення промоційної кампанії

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
yskuba

Copy of White Job Post Vacancy Facebook Post, копия, копия (2)
Запит на пропозиції з комплексу інформаційних послуг та проведення промоційної кампанії

Рада міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX), проєкт “Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність (L2D-Ed), шукає постачальника послуг з медіасупроводу, реклами та просування діяльності, спрямованої на поширення медіаграмотності, в тому числі діяльність Національного проекту з медіаграмотності Міністерство культури та інформаційної політики України. Тривалість контракту, що буде підписаний з переможцем тендеру, є довгостроковим, до 31 березня 2022 року. У зв’язку з чим, оголошуємо запит на пропозиції з «Надання комплексу інформаційних послуг та проведення промоційної кампанії» 

У випадку вашої зацікавленості, просимо надсилати пропозиції на електронну пошту [email protected] не пізніше ніж  26 серпня 2021, 18:00 з темою листа « Надання комплексу інформаційних послуг та проведення промоційної кампанії Пропозиція». Звертаємо увагу, що питання стосовно пропозицій приймаються до 19 серпня 2021, 10.00 на адресу [email protected]. 

Детальніше з умовами подачі цінової пропозиції можна ознайомитися за посиланням


Останні публікації цього розділу:

Запит цінових пропозицій: Послуги з проведення тренінгів щодо розбудови спроможності у сфері захисту дітей, також убезпечення, інклюзії, підзвітності постраждалому населенню та запобігання сексуальній експлуатації та насильству для команди проєкту

50 стипендій для відвідування Lviv Urban Forum

Конкурсні торги на закупівлю послуг УЗД вен

Закупівля «Аудиторські послуги»

Конкурс на надання послуг тьютора до МБФ "СЕЙВД"

REQ-KYI-24-0089 - Закупівля навчання з медіа права для ФГВ