Гранти для МСП та організацій з розвитку підприємництва (ОРП)

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
CEPgrants

q21lkaum
Гранти для МСП та організацій з розвитку підприємництва (ОРП)

Запит на подання грантових заявок (ЗПЗ)-2023-037

Гранти для МСП та організацій з розвитку підприємництва (ОРП) для імплементації заходів, спрямованих на збільшення кадрового, інноваційного та експортного потенціалу українського бізнесу 

Початок подання заявок:                                     10 серпня 2023 року

Кінцевий термін подання заявок:                     1 грудня 2023 року

Очікувана сукупна сума:                                       2 000 000 доларів США (залежить від наявності фінансування)

Бюджет грантової заявки                                     від 35 000 доларів США до 150 000 доларів США

Очікувана кількість виданих грантів:              до 20 грантів

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ), яка реалізовується компанією «Кімонікс Інтернешнл», приймає грантові заявки від малих та середніх підприємств (МСП) приватної форми власності, бізнес-асоціацій, неурядових організацій, бізнес-спільнот та інших організацій з розвитку підприємництва (ОРП) на імплементацію заходів тривалістю до 10 місяців, спрямованих на збереження та створення робочих місць, зокрема, через підвищення кваліфікації, перенавчання та працевлаштування працівників підприємств (включно з внутрішньо переміщеними особами), які втратили роботу внаслідок війни та/чи хотіли б перейти в нову галузь (світчери), реалізацію інкубаційних/акселераційних програм розвитку підприємництва, самозайнятості та експортних спроможностей підприємств.

Орієнтовні заходи й активності, які можуть бути втілені в рамках грантової програми, включають, серед іншого:

  • Допомога в підвищенні кваліфікації, перенавчанні та працевлаштуванні працівників приватного й державного секторів, які втратили роботу внаслідок війни, людей, які хотіли б перейти в нову галузь чи адаптувати свої навички до нових умов ринку, включно з внутрішньо переміщеними особами.
  • Впровадження сертифікованих програм для навчання та перекваліфікації спільно із закладами професійно-технічної освіти  та закладами вищої освіти для розвитку кадрового потенціалу виробничих та сервісних галузей економіки.
  • Надання консультацій для розвитку спроможності МСП щодо підвищення кадрового потенціалу та працевлаштування, включно з впровадженням програм навчання й менторства для тренерів. Проведення галузевих заходів (тренінгів, хакатонів, мітапів та буткемпів), спрямованих на створення та збереження робочих місць в МСП.
  • Надання послуг з розвитку бізнесу стартапам, малим і середнім підприємствам, включно з бізнес-інкубацією, бізнес-акселерацією, програмами з розвитку інноваційних бізнесів, консультаціями, тренінгами тощо.
  • Впровадження національних програм з працевлаштування, необхідних для відбудови економіки країни та євроінтеграційного процесу: розробка та адвокація змін до законодавства про працевлаштування, допомога у створенні нових державних програм з перенавчання та працевлаштування, моніторинг та аналіз їхніх результатів, проведення досліджень щодо ринку праці.
  • Впровадження навчальних програм для швидкого перефокусування МСП на експорт або збільшення частки експорту в продажах МСП: розробка та реалізація програм навчання, спрямованих на підвищення готовності МСП до експорту, оновлення експортних бізнес-моделей, на які вплинули збої у ланцюгах поставок, забезпечення  кваліфікованою робочою силою для розвитку зовнішньої торгівлі тощо.

ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ЗПЗ-2023-037 ТА СУПРОВІДНІ ДОДАТКИ ДОСТУПНІ НА: DRIVE.GOOGLE.COM. 

Процес подання заявок відбуватиметься в один етап. Заявники повинні подати заповнену грантову заявку (Додаток А) через онлайн платформу Submittable, деталізований бюджет гранту (Додаток B), а також графік реалізації гранту (Додаток C).

Заявки, надіслані електронною поштою, та друковані копії заявок не розглядатимуться.

Прийом заявок триватиме до 1 грудня 2023 року. Програма розглядатиме  заявки у три етапи:

  • 1 зустріч комітету з грантового відбору відбудеться у вересні 2023 року (комітет розглядатиме заявки, отримані до 28 серпня).
  • 2 зустріч комітету з грантового відбору відбудеться у жовтні 2023 року (комітет розглядатиме заявки, отримані до 16 жовтня ).
  • 3 зустріч комітету з грантового відбору відбудеться у грудні 2023 року (комітет розглядатиме заявки, отримані до 1 грудня).

Гранти надаватимуться та реалізовуватимуться відповідно до правил USAID та нормативних документів уряду США, які регулюють надання грантів за контрактами, а також згідно з внутрішніми політиками управління грантами Програми КЕУ.

Надсилайте, будь ласка, всі питання щодо цього запиту на електронну адресу [email protected] із зазначенням «RFA-2023-037» в темі електронного листа. Програма USAID КЕУ відповість на всі запитання надіслані на електронну пошту щодо процесу подання заявок протягом п’яти робочих днів.


Останні публікації цього розділу:

Тендер на Проведення робіт по здійсненню поточного ремонту санвузлів в Львівській області

Конкурс грантів «Будуємо майбутнє української логістики та експорту»

Конкурс для місцевих ОГС щодо реалізації гуманітарної діяльності в сфері Захисту в громадах Дніпропетровської і Харківської областей з потенційним розширенням діяльності на громади Херсонської, Миколаївської, Запорізької областей 

Конкурсні торги (тендер) на закупівлю меблів для облаштування ресурсних кімнат

Відкрито реєстрацію на третій набір Школи театру пригноблених

Аудит системи інформаційних технологій