Запит на отримання проектної пропозиції на послуги аналітика

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
recoverycenter

tender_ntylth(4)
Запит на отримання проектної пропозиції на послуги аналітика

Громадська спілка “Центр економічного відновлення” запрошує взяти участь у тендері на послуг проведення дослідження, інтерв’ю, та підготовки звіту за результатами досліджень та інтерв’ю для оцінки впливу війни на малий і середній бізнес. Ця закупівля відповідає досягненню цілей Угоди з UNDP про надання гранту UNDP-UKR_2023_ IEG/1. 

Закупівля послуг за цим технічним завданням здійснюється у межах проєкту Програми Розвитку ООН (UNDP) “Підтримка України” та проєкту “Розширене партнерство для сталого розвитку”, що фінансується Шведським агентством з питань міжнародної співпраці та розвитку у співпраці з UNDP в Україні.

ТЗ_аналітик_ЦЕВ_2

Конкретні очікувані результати включають у себе:

 1. В рамках завдання 1 Зробити оцінку впливу малого і середнього бізнесу на подолання бідності і розбудову миру: проведення 8 фокус-груп (по 2 в 4 регіональних кластерах) –  формування груп
 2. В рамках завдання 2 Здійснити оцінку ланцюгів створення вартості для ідентифікації від трьох до пʼяти цільових ланцюгів створення вартості, з метою подальшого впровадження програм підтримки:
  1. Розробка методології та узгодження її з МінЕк та UNDP
  2. Проведення 10 глибинних інтерв’ю та 8 фокус-груп (по 2 в 4 регіональних кластерах) – формування груп
  3. Візуалізація value chains mapping – аналіз даних, попередня візуалізація ланцюгів створення вартості, уточнення мапи за результатами глибинних інтервʼю та фокус-груп
  4. Проведення первинних досліджень для 3 пріоритетних ланцюгів (для кожного): 10 глибинних інтерв’ю, 3 обговорень в форматі фокус-груп та/або воркшопів – формування груп
  5. Підготовка звіту – аналіз даних

ДОСВІД І КВАЛІФІКАЦІЙНІ ВИМОГИ

 • Для ФОП: надати копію витягу з ЄДР та резюме.
 • Для компаній: Офіційно зареєстрована компанія (для українських компаній: компанія має бути зареєстрована на території, підконтрольній уряду України), надати копію витягу з ЄДР.
 • 3 роки досвіду, вища освіта за економічним, маркетологічним напрямком.
 • Надайте щонайменше 2 (два) приклади розроблених матеріалів, звітів тощо. 
 • Необхідний рівень володіння мовами – Українська мова – вільно.

ВИМОГИ ДО ПОДАННЯ ЦІНОВОЇ ПРОПОЗИЦІЇ

Цінова пропозиція подається до Громадської спілки “Центр економічного відновлення” не пізніше 11.04.2024, 20:00.

Документи повинні бути складені українською мовою, та у електронному вигляді (у форматі PDF одним файлом, приклади можна надсилати як додатки) надіслані учасником на електронні адреси [email protected] та [email protected] з темою листа «Цінова пропозиція на послуги проведення дослідження, інтерв’ю та підготовки звіту за результатами досліджень та інтерв’ю» від ___________(ПІБ)».

 1. Цінова пропозиція у формі, яка пропонується в ТЗ (ціна повинна бути вказана в гривнях)
 2. Приклади попередньо виконаних робіт. 
 3. Резюме і диплом (для ФОП). 
 4. Копія витягу з ЄДР.
 5. Інформація про апліканта (для організацій).

ТЕНДЕРНІ ПРОЦЕДУРИ

До участі у конкурсному відборі допускаються конкурсні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього оголошення. Конкурсні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників конкурсу, що їх подали, до повного завершення надання послуг.

Тендерні документи мають бути написані українською мовою. 

Організатор тендеру визначить переможця після фінансової та технічної оцінки пропозицій, що відповідають умовам тендеру, але не пізніше 12.04.2024 року.

Визначення переможця конкурсу, відбудеться шляхом розгляду та перевірки наданих пропозицій на відповідність умовам конкурсу, викладеним у конкурсній документації. З переможцем конкурсу буде підписано договір на надання інформаційно-консультаційних послуг, що передбачатиме поетапне виконання робіт та поетапну оплату за виконані роботи відповідно.

Тендер вважається проведеним, якщо отримано принаймні три релевантні пропозиції. У разі недостатньої кількості пропозицій організатор має право продовжити тендерне оголошення або переглянути вимоги до учасників.

Члени тендерного комітету можуть запитувати додаткові документи чи роз’яснення в учасників тендеру за необхідності, що може призвести до перенесення визначення переможця для отримання додаткової інформації.

Додаткові застереження:

Учасник цього тендеру приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор залишає за собою право вимагати від учасника тендеру додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього тендерного оголошення.

Учасник цього тендеру, надсилаючи документи для участі у загальній процедурі за цим тендерним оголошенням, підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор тендеру може відхилити його пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор конкурсу не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.


Останні публікації цього розділу:

IRI в Україні шукає підрядника для проведення та аналізу 8 фокус-групових досліджень в Україні

Тендер з закупівлі медичного обладнання в рамках проєкту Розширення стійкості охорони здоров'я та ініціатива розвитку (HEALTH READY)

Менеджер/ка з питань безпеки

Закупівля дизельного палива та бензину у картках

Тендерне оголошення про проведення відкритого тендеру із закупівлі обладнання

“Школа демократії для молоді” від Democracy Reporting International