Запит на надання пропозицій: Надання послуг з організації та проведення кооперативної школи

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Тендер-1024x535[1]
Запит на надання пропозицій: Надання послуг з організації та проведення кооперативної школи

Компанія Кімонікс, Покупець, що діє від імені Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), і «Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО)» (надалі іменується “Проект AГРО”), за Угодою про співпрацю №72012120CA00001, оголошує конкурс на подання пропозицій від компаній і організацій для участі з Проектом АГРО у організації та проведенні кооперативної школи.

Проект АГРО – це п’ятирічний проект, що фінансується USAID і реалізовується компанією Кімонікс Інтернешнл. Мета Проекту АГРО – прискорення економічного розвитку сільських громад України, що потребують найбільшої підтримки, шляхом покращення управління в сільськогосподарському секторі, що сприятиме розвитку більш продуктивних, сучасних та прибуткових мікро-, малих та середніх сільськогосподарських підприємств (ММСП), які успішно інтегруватимуться в конкурентні українські та міжнародні ринки.

Цілі Проекту АГРО:

  • Підвищення продуктивності та покращення доступу до ринку в цільових ланцюгах створення вартості;
  • Покращення ключових допоміжних функцій; і
  • Вдосконалення норм і положень у сільськогосподарському секторі.

Завдяки досягненню зазначених вище цілей Проект АГРО збільшить доходи сільськогосподарських малих і середніх підприємств (МСП) і їхній доступ до фінансування, створить справедливий і прозорий ринок сільськогосподарських земель (земельна реформа), що зменшить корупцію в аграрному секторі.

Кімонікс надасть замовлення одній компанії або організації. Грант або гранти буде у формі контракту з фіксованою ціною (надалі іменується «контрактом». Успішний Учасник повинен буде дотримуватися технічного завдання, а також правил і умов контракту, викладених у Розділі ІІІ цього ЗНП.

Пропозиції у відповідь на цей ЗНП Учасники повинні надавати згідно з положеннями Розділу I «Вказівки Учасникам», який не буде частиною контракту. Вказівки призначені допомогти зацікавленим Учасникам підготувати пропозицію. Укладений контракт регулюватиметься положеннями Розділів ІІ і ІІІ.

Якщо не зазначено інше, вказані у цьому ЗНП періоди означають безперервні у часі періоди, виражені у календарних днях.

Письмові запитання та роз’яснення. Усі письмові запитання та уточнення стосовно цього запиту на пропозицію мають бути складені в письмовій формі та подані до 17:00 за Київським часом 15 січня 2021 р., за адресою [email protected]. Запитання та запити для уточнення, а також відповіді на них, надсилатимуться всім отримувачам ЗНП, які виразили зацікавленість у ЗНП.

Лише письмові відповіді від Кімонікс будуть вважатися офіційними та матимуть значення у процесі розгляду та наступного оцінювання пропозицій, отриманих у відповідь на цей ЗНП. Будь-які відповіді, отримані неофіційними каналами, усно чи письмово, від працівників чи представників Кімонікс, Проекту АГРО чи будь-якої іншої сторони, не вважатимуться офіційними відповідями стосовного цього ЗНП.

Учасники, мають подати свої пропозиції тільки в електронній формі.

Пропозиції, надіслані у вигляді повідомлень електронною поштою, мають бути отримані до дати та часу не пізніше, ніж о 18:00 за Київським часом 21 січня 2021 року.

Пропозиції електронною поштою слід надсилати на адресу [email protected].

Пропозиції, надіслані факсимільними засобами зв’язку, не розглядатимуться.

Відповідальність за дотримання викладених у цьому документі вказівок щодо подання пропозицій покладається на Учасників. Пропозиції, отримані після встановленого терміну, розглядаються на розсуд Кімонікс. Кімонікс не гарантує розгляд пропозицій, поданих з порушенням встановленого терміну.

Окремі технічні та цінові пропозиції повинні надсилатися електронною поштою не пізніше зазначених вище часу та дати. Пропозиції повинні надаватися до контактної особи, що визначена в цьому розділі.

Деталі за AGRO-RFP-20-0257-S_final


Останні публікації цього розділу:

Конкурс для Територіальних громад 6-ти областей з розробки Паспорту безпеки громади

Набір на тренінг для власників мікро- та малого бізнесу, підприємців-початківців (Луганська обл.)

Збір комерційних пропозицій на постачання інструментів, господарських товарів, знаків тощо

Конкурс СторіМейкер. «COVID-19: випробування людяності в епоху пандемії»

Пошук експертів до складу робочої групи з напрацювання Концепції модулю публічних консультацій «ВзаємоДії»

Конкурс на закупівлю паркових лавок для підзарядки гаджетів без спинки