Запит на надання пропозицій: Надання послуг з організації та проведення кооперативної школи

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Тендер-1024x535[1]
Запит на надання пропозицій: Надання послуг з організації та проведення кооперативної школи

Компанія Кімонікс, Покупець, що діє від імені Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), і «Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО)» (надалі іменується “Проект AГРО”), за Угодою про співпрацю №72012120CA00001, оголошує конкурс на подання пропозицій від компаній і організацій для участі з Проектом АГРО у організації та проведенні кооперативної школи.

Проект АГРО – це п’ятирічний проект, що фінансується USAID і реалізовується компанією Кімонікс Інтернешнл. Мета Проекту АГРО – прискорення економічного розвитку сільських громад України, що потребують найбільшої підтримки, шляхом покращення управління в сільськогосподарському секторі, що сприятиме розвитку більш продуктивних, сучасних та прибуткових мікро-, малих та середніх сільськогосподарських підприємств (ММСП), які успішно інтегруватимуться в конкурентні українські та міжнародні ринки.

Цілі Проекту АГРО:

  • Підвищення продуктивності та покращення доступу до ринку в цільових ланцюгах створення вартості;
  • Покращення ключових допоміжних функцій; і
  • Вдосконалення норм і положень у сільськогосподарському секторі.

Завдяки досягненню зазначених вище цілей Проект АГРО збільшить доходи сільськогосподарських малих і середніх підприємств (МСП) і їхній доступ до фінансування, створить справедливий і прозорий ринок сільськогосподарських земель (земельна реформа), що зменшить корупцію в аграрному секторі.

Кімонікс надасть замовлення одній компанії або організації. Грант або гранти буде у формі контракту з фіксованою ціною (надалі іменується «контрактом». Успішний Учасник повинен буде дотримуватися технічного завдання, а також правил і умов контракту, викладених у Розділі ІІІ цього ЗНП.

Пропозиції у відповідь на цей ЗНП Учасники повинні надавати згідно з положеннями Розділу I «Вказівки Учасникам», який не буде частиною контракту. Вказівки призначені допомогти зацікавленим Учасникам підготувати пропозицію. Укладений контракт регулюватиметься положеннями Розділів ІІ і ІІІ.

Якщо не зазначено інше, вказані у цьому ЗНП періоди означають безперервні у часі періоди, виражені у календарних днях.

Письмові запитання та роз’яснення. Усі письмові запитання та уточнення стосовно цього запиту на пропозицію мають бути складені в письмовій формі та подані до 17:00 за Київським часом 15 січня 2021 р., за адресою [email protected]. Запитання та запити для уточнення, а також відповіді на них, надсилатимуться всім отримувачам ЗНП, які виразили зацікавленість у ЗНП.

Лише письмові відповіді від Кімонікс будуть вважатися офіційними та матимуть значення у процесі розгляду та наступного оцінювання пропозицій, отриманих у відповідь на цей ЗНП. Будь-які відповіді, отримані неофіційними каналами, усно чи письмово, від працівників чи представників Кімонікс, Проекту АГРО чи будь-якої іншої сторони, не вважатимуться офіційними відповідями стосовного цього ЗНП.

Учасники, мають подати свої пропозиції тільки в електронній формі.

Пропозиції, надіслані у вигляді повідомлень електронною поштою, мають бути отримані до дати та часу не пізніше, ніж о 18:00 за Київським часом 21 січня 2021 року.

Пропозиції електронною поштою слід надсилати на адресу [email protected].

Пропозиції, надіслані факсимільними засобами зв’язку, не розглядатимуться.

Відповідальність за дотримання викладених у цьому документі вказівок щодо подання пропозицій покладається на Учасників. Пропозиції, отримані після встановленого терміну, розглядаються на розсуд Кімонікс. Кімонікс не гарантує розгляд пропозицій, поданих з порушенням встановленого терміну.

Окремі технічні та цінові пропозиції повинні надсилатися електронною поштою не пізніше зазначених вище часу та дати. Пропозиції повинні надаватися до контактної особи, що визначена в цьому розділі.

Деталі за AGRO-RFP-20-0257-S_final


Останні публікації цього розділу:

Набір учасників на тренінг з політичної ідеології та теорії для політичних активістів

Відкритий конкурс на постачальника послуг графічного дизайну для програми СИЛА

Конкурс на одержання субгрантів (продовження) «Створення центрів консультаційно-ветеринарного та зоотехнічного обслуговування ММСП в секторі птахівництва»

Постачальник послуги редагування текстів

Запит щодо надання послуг страхового брокера із супроводу договору добровільного корпоративного медичного страхування

Тендер на надання послуг перекладу для проекту USAID "Трансформація комунікацій", Кімонікс Інтернешнл Інк.