Набір учасників на тренінг “Вчимося бути толерантними”

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Olga Donets

Untitled design-6
Набір учасників на тренінг “Вчимося бути толерантними”

Донецький молодіжний дебатний центр оголошує набір учасників на участь у тренінгу “Вчимося бути толерантними”, що відбудеться в м. Києві 26-29 листопада 2018 року. Метою тренінгу є підвищити рівень обізнаності 25 вчителів загальнооствітних шкіл Донецької, Луганської, Житомирської, Вінницької, Херсонської, Миколаївської, Волинської, Івано-франківської з питань стереотипів, упереджень, ксенофобії, витоків дискримінації, базових прав людини , підготовити їх, як тренерів, “амбасадорів” миру.

До участі запрошуються вчителі загальноосвітніх шкіл, що мають бажання передавати отримані знання школярам та провести для них відповідні тренінги. Основними критеріями відбору буде активна громадська позиція, бажання інтегровувати отримані знання до навчального процесу, популяризовувати тему прав людини серед підлітків, готовність провести подібний тренінг в своїх школах та присутність протягом всього тренінгу. Перевага буде надаватися вчителям з Донецької, Луганської, Житомирської, Вінницької, Херсонської, Миколаївської, Волинської, Івано-Франківської областей.

Програма тренінгу включатиме наступні питання: стереотипи, упередження, ксенофобія, витоки дискримінації, базовими правами людини.

Бажаючим взяти участь необхідно заповнити реєстраційну форму учасника тренінгу до 5 листопада 2018 року. Результати відбору будуть повідомлені учасникам, що були відібрані до участі електронною поштою 9 листопада 2018 року.

Організатори покривають всі витрати, пов’язані з участю у тренінгу: транспортні – відшкодування вартості квитків автобусу, або потягу другого класу або купе при наявності оригіналів квитків; проживання, харчування та необхідні матеріали.

Тренінг проходитиме в Етнографічному комплексі «Українське село».

За додатковою інформацією звертайтесь до координатора проекту Ольги Донець за адресою [email protected].

Тренінг є частиною проекту “Амбасадори миру”, що реалізується Донецьким молодіжним дебатним центром за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.


Останні публікації цього розділу:

Конкурс на закупівлю вуличних лав з навісом

Тендер щодо надання послуг з організації проведення заходу (міжнародної конференції)

IFES запрошує готелі взяти участь у тендері

Медіа-марафон – 48 годин на Подолі

Запрошуємо ветеранок АТО, дружин ветеранів, переселенок, жінок з Києва та Київської області взяти участь в проекті RIZNA

Конкурс на закупівлю IT обладнання