Державних службовців запрошують на інтенсивну менторську програму Open Data Mastermind

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Anna Hubashova

133866487_3493204530778698_8198386382081886071_o
Державних службовців запрошують на інтенсивну менторську програму Open Data Mastermind

Open Data Mastermind – тримісячна менторська програма для державних службовців зі створення проєктів на основі відкритих даних, що мають антикорупційний вплив.

1991 Open Data Incubator запрошує державних службовців виконавчих органів влади та органів місцевого самоврядування до участі в програмі.

Участь у програмі можуть взяти:
  • працівники виконавчих органів державної влади та органів місцевого самоврядування, які мають ідею/проєкт на основі відкритих державних даних
  • команди, щонайменше три учасники яких будуть залучені до менторської програми
  • немає обмежень за посадою держслужбовців щодо участі в програмі
  • перевага надається командам, до складу яких належить керівник із цифрової трансформації (CDTO) або які мають лист-підтримку від CDTO
Проєкти оцінюватимуться за наступними критеріями:
  • Антикорупційний вплив. Учасники повинні продемонструвати, наскільки їхній проєкт допомагає запобігати корупції та підвищує ефективність і прозорість владних структур на користь українського суспільства.
  • Використання відкритих даних. Важливим критерієм відбору буде ефективне та інноваційне використання проєктом відкритих даних, особливо тих, що перелічені в Постанові КМУ №835.
  • Інноваційність рішення. Проєкти оцінюватимуть за їхньою інноваційністю. Ми зацікавлені як в абсолютно нових рішеннях, так і в удосконаленні, оновленні та масштабуванні рішень, що вже існують.
  • Стійкість та перспективи розвитку. Проєкти мусять мати чітко окреслені цільові аудиторії, демонструвати потенціал щодо подальшого розвитку та життєздатність.
  • Сильна команда. Важливими є рівень мотивації учасників та наявність спільного бачення реалізації проєкту.
Дедлайн прийому заявок – 25 січня 2021 року.
 
Деталі про програму, критерії, яким мають відповідати заявки та команди, а також форма реєстрації доступні на офіційному сайті програми за посиланням http://odm.data.gov.ua/.
 
Програма реалізується USAID/UK aid проєктом «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/TAPAS» спільно з Міністерством цифрової трансформації України. Партнер проєкту – 1991 Open Data Incubator.


Останні публікації цього розділу:

Набір учасників на тренінг з політичної ідеології та теорії для політичних активістів

Відкритий конкурс на постачальника послуг графічного дизайну для програми СИЛА

Конкурс на одержання субгрантів (продовження) «Створення центрів консультаційно-ветеринарного та зоотехнічного обслуговування ММСП в секторі птахівництва»

Постачальник послуги редагування текстів

Запит щодо надання послуг страхового брокера із супроводу договору добровільного корпоративного медичного страхування

Тендер на надання послуг перекладу для проекту USAID "Трансформація комунікацій", Кімонікс Інтернешнл Інк.