Закупівля робіт із заміни зовнішніх вікон та вхідних дверей у будівлях двох закладів освіти Тростянецької ОТГ

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


тендер tender ntylth
Закупівля робіт із заміни зовнішніх вікон та вхідних дверей у будівлях двох закладів освіти Тростянецької ОТГ

Всеукраїнська благодійна організація «Інститут місцевого розвитку» (ІМР), яка забезпечує реалізацію проєкту «Незламні школи Тростянецької ОТГ», що фінансується Фондом «Партнерство за сильну Україну», оголошує про закупівлю робіт із заміни зовнішніх вікон та вхідних дверей у будівлях закладів освіти Тростянецької ОТГ: заклад середньої освіти І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти №5 Тростянецької міської рада корпус №2, Станівський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Тростянецької міської ради (корпус №1, корпус №2).

Роботи з заміни зовнішніх вікон та дверей на об’єктах будуть виконуватись паралельно. Роботи, як очікується, розпочнуться у квітні 2023 року.

Очікувана дата завершення робіт – не пізніше 19 травня 2023 року.

Зацікавлені організації (компанії) повинні надіслати інформаційний лист про наміри взяти участь у цьому відборі виконавця (у довільній формі) на електронну адресу ІМР [email protected]. Пропозиції, подані організаціями (компаніями), які не надіслали такого інформаційного листа, не будуть відхилятися, проте такі організації (компанії) несуть усі ризики, пов’язані з неотриманням поправок, роз’яснень чи будь-яких інших повідомлень у зв’язку з цим ЗПП.

Не пізніше 17 березня  учасник може звернутися із проханням роз’яснити будь-яке положення Запрошення до подання пропозиції, надіславши запитання на  адресу ІМР [email protected]. Відповіді на запитання надсилаються електронною поштою усім потенційним учасникам, які висловили зацікавленість в участі у відборі.

Пропозиції в електронному вигляді мають бути надіслані на електронну пошту до ІМР: [email protected]. У заголовку/темі електронного листа необхідно вказати: «Пропозиція до ЗПП №Р-01-22/1, подана: (назва організації)».

Пропозиції, які будуть подані іншим шляхом, прийматися не будуть.

Пропозиції необхідно подати не пізніше 18:00 24 березня 2023 року. ІМР не розглядатиме пропозиції, подані із запізненням.

Більше деталей у запрошенні на подання пропозицій.


Останні публікації цього розділу:

Запит цінових пропозицій на послуги з бронювання протиударною плівкою вікон

Підрядник для розроблення Техніко-економічного обґрунтування та Технічного завдання модернізації програмного забезпечення Єдиного державного вебпорталу відкритих даних (1 етап)

Тендер на постачання обладнання (ПЕ Труб) для модернізації зрошувальних систем

Запит на надання пропозиції щодо надання послуг з розроблення проектно – кошторисної документації та Технічного Нагляду

В Миколаєві оголосили конкурс міні-проєктів на відновлення бізнесу – переможці отримають по 180 000 грн

Тендер на постачання канцелярії та інших товарів для офісу