Закупівля програмного забезпечення комп’ютерної діагностики для інтерпретації рентгенівських знімків грудної клітки

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Володимир

PATH_Logo_Color
Закупівля програмного забезпечення комп’ютерної діагностики для інтерпретації рентгенівських знімків грудної клітки

Міжнародна організація РАТН, Організатор Тендеру, впроваджує в Україні Проект «Підтримка зусиль у протидії туберкульозу в Україні» («Support TB Control Efforts in Ukraine») за кошти Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) з метою зниження тягаря ТБ в Україні шляхом профілактики, раннього виявлення захворювання і належного лікування хворих на ТБ, ХР ТБ і ко-інфекцію ТБ / ВІЛ.

В рамках Проекту, РАТН оголошує конкурс на відбір компанії, яка надасть послуги із закупівлі програмного забезпечення комп’ютерної діагностики для інтерпретації рентгенівських знімків грудної клітки з метою скринінгу туберкульозу та інших легеневих захворювань, і цим запрошує Вас надати цінові пропозиції. Докладніший опис приводиться в Технічному завданні, що додається.

Кінцевим терміном для отримання пропозицій Організатором встановлюється 10 травня 2024 року, 16:00 за місцевим часом. Пропозиції, які надійдуть пізніше зазначеного терміну, до розгляду не приймаються.

КРИТЕРІЇ ОЦІНКИ ТЕНДЕРНИХ ПРОПОЗИЦІЙ:

  • Зміст та комплектність документів, що підтверджують кваліфікацію Учасника;
  • Вартість пропозиції;
  • Відповідність технічним специфікаціям.

Кандидата-переможця конкурсу буде обрано на засіданні комісії, яке, як очікується, відбудеться не пізніше 17 травня 2024 року. Оприлюднення інформації щодо переможця відбудеться протягом 5 (п’яти) робочих днів після офіційного затвердження переможця конкурсною комісією.

Бажаємо вам успіху!

Деталі тендеру та технічне завдання містяться тут: Оголошення


Останні публікації цього розділу:

Тендер з відбору надавача послуг з організації заходів (харчування, проживання, компенсації проїзду) в межах проєкту «Жінки села: Обʼєднанні задля безпеки» у с. Хомутець Миргородського району Полтавської області

Тендер на розробку 10-годинного онлайн-курсу для фахівців у сфері охорони здоровʼя (надання допомоги людям, які перебували в полоні)

Соціальний/а працівник/ця у місті Київ

Відкритий тендер - "Інсталяція ударотривкої захисної прозорої плівки СУ-2"

Конкурсний відбір фахівця/фахівчині з організаційного розвитку

Запрошення до участі у процесі закупівлі меблів для офісних приміщень