Закупівля послуг на виготовлення відеороликів

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
LDN

тендер tender 1 (10)
Закупівля послуг на виготовлення відеороликів

Громадська спілка «Мережа правового розвитку» (далі – ГС “МПР”) в рамках проєкту “HAVEN-Гуманітарна допомога через волонтерів, посередників та мережі” за фінансової допомоги Великобританії від уряду Великобританії, висловлені погляди не обов’язково відображають офіційну політику уряду Великобританії, запрошує постачальників послуг подати цінову пропозицію на закупівлю виготовлення відеороликів, згідно вимог, положень та умов, викладених у цій Інструкції. Постачальник повинен подати пропозицію згідно з доданим Запитом ціни.

Постачальник повинен подати пропозицію згідно з доданим: ІНСТРУКЦІЯ ЗАПИТ ЦІНИ No PF.HAVEN_PIN_LDN_2023_17

Кінцевий термін подання заявок: 12 грудня 2023 року до 19:00 за київським часом, після вказаного терміну, пропозиції розглядатись не будуть. 

Закупівля поділяється на лоти:

ЛОТ №1 – Виготовлення одного відеоролика про гуманітарні виклики  постраждалих від війни громад Миколаївської та Херсонської областей, участі  мешканців громад у прийнятті рішень та формуванні запитів на системні зміни. 

ЛОТ №2 – Виготовлення одного відеоролика про конкретний виклик (запит) однієї громади та висвітлення того, як громада на нього вже реагує, а також якої допомоги потребує, які необхідні рішення щодо цього.

Учасники конкурсу може подавати свою заявку (цінову пропозицію) на один з лотів або всі лоти одразу.

Детальний опис вимог до послуг до кожного ЛОТу наведено в Додатку 1 до цього Запиту ціни.

Строк надання послуг: до 31.01.2024 року

Вимоги до виконавця:

  • До участі в конкурсі запрошуються суб’єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за законодавством України: надавачі послуг, що мають  досвід роботи у відповідній сфері, відповідні КВЕД для надання послуг; мають можливість надати оригінали супроводжуючих документів з печаткою та підписом в 3-х екземплярах (договір надання послуг, рахунок-фактура, акт виконаних робіт).

Учасники конкурсу надають організаторам наступні документи:

  1. Заповнену форму Запит ціни , надіслану з підписом та печаткою (якщо є) у форматі PDF.
  2. Концепцію для одного відеоролика з двох лотів на вибір та робочий план із виготовлення 1 відеоролика, якщо обрано 1 лот, або 2 відеороликів, якщо обрано 2 лоти (Додаток 1 та 2. Технічне завдання).
  3. Надати скановану копію Виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;
  4. Надати в скановану копію Витягу про реєстрацію платника єдиного податку (якщо є платником). 
  5. Список і контакти 3-х організацій, яким було надано послуги протягом останніх 2-х років.
  6. Посилання на портфоліо (не менше трьох прикладів роботи). Документ із зазначенням порфоліо має містити активні посилання.

Важливо! Якщо постачальник не надасть будь-який з вищезазначених документів, його заявка не розглядатиметься у межах подальшої оцінки.

Документи просимо надсилати на пошту [email protected] з маркуванням “PF.HAVEN/PIN_LDN_2023_17 Послуги виготовлення відеороликів”

Запитання щодо конкурсу можна надсилати на email: [email protected] до 11.12.2023 року.


Останні публікації цього розділу:

Обрання постачальника послуг оренди складського приміщення БО «Світло надії»

Тендер на закупівлю інвентарю, сантехніки для облаштування спеціалізованих служб підтримки

Конкурс для організацій, які планують впровадження або розвиток контрактної та/або кооперативної моделі вирощування свиней

Тендер щодо проведення офлайн тренінгів на тему «Підвищення особистої ефективності та ефективності команди» та/ або «Ефективний тайм менеджмент та управління ресурсами»

FREE ZONE шукає постачальника продуктових наборів

FREE ZONE шукає постачальника гігієнічних наборів