Закупівля навушників

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


PATH_CTB
Закупівля навушників

Міжнародна організація РАТН, організатор тендеру, впроваджує в Україні Проект “Виклик туберкульозу” (Сhallenge TB) за кошти Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) з метою покращення ефективності лікування хворих на мультирезистентний туберкульоз (МР ТБ), зниження показників смертності та відривів від лікування шляхом удосконалення системи виявлення та діагностики випадків МР ТБ, розширення доступу до якісних послуг з лікування та профілактики.

В рамках Проекту передбачається закупівля 120 навушників за безготівковим розрахунком. РАТН переоголошує відкритий конкурс на відбір компанії, яка постачатиме техніку, вказану у технічному завданні, і цим запрошує Вас надати цінові пропозиції. Докладніший опис приводиться в технічному завданні, що додається.

Пропозиція у встановленому форматі, а також додаткова інформація мають надсилатися на електронну адресу [email protected] в електронному вигляді, або у паперовому вигляді за такою адресою:

PATH
вул. Шота Руставелі, 25 Б, 01033 м. Київ, Україна
До уваги: Володимира Кочанова 
тел.:+38044 496 26 28, факс:+38044 496 26 27
електронна адреса для довідок: [email protected]

Кінцевим терміном для отримання пропозицій Організатором встановлюється: 22 січня 2020 р., 14:00 за місцевим часом. Пропозиції, які надійдуть пізніше зазначеного терміну, не розглядатимуться.

Більш детальна інформація в цьому файлі: RFQ_headphones


Останні публікації цього розділу:

Конкурс на закупівлю швейних машин

Тендер щодо надання тренінгових заходів для проекту USAID «Економічна підтримка Східної України»

Набір учасниць на програму неформальної освіти "Жіночі політичні студії"

ООН оголошує Конкурс грантів на започаткування, відновлення та розширення мікро-, малих та середніх підприємств

Тендер щодо постачання IT обладнання для офісів проекту USAID «Економічна підтримка Східної України»

Увага! Повторне оголошення конкурсу на визначення виконавця послуг з проведення дослідження щодо антикорупційного та соціального впливу відкритих даних на державному рівні в екологічній сфері України