Закупівля кабелю та мережевого обладнання

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
vbo

тендер tender
Закупівля кабелю та мережевого обладнання

ЛИСТ-ЗАПРОШЕННЯ

16 квітня  2018 року

 

 1. Всеукраїнська благодійна організація «Мережа організацій, що працюють у пенітенціарній сфері», Організатор Тендеру, впроваджує в Україні Проект «Заради Життя» (Serving Life), за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

З метою впровадження медичної інформаційної системи «ВІЛ-інфекція в Україні» (МІС ВІЛ) в установах Державної кримінально-виконавчої служби України в рамках Проекту «Заради Життя» (Serving Life) передбачається закупівля кабелю та мережевого обладнання

 1. Всеукраїнська благодійна організація «Мережа організацій, що працюють у пенітенціарній сфері» оголошує відкритий конкурс на відбір компанії, яка постачатиме кабель та мережеве обладнання, вказане у Технічному завданні, і цим запрошує Вас надати цінові пропозиції. Докладніший опис приводиться в Технічному завданні, що додається.
 1. Тендерна документація включає наступні документи:

Розділ 1. Технічна пропозиція –  Технічне завдання та Типові форми.

Розділ 2. Фінансова пропозиція – Типові форми.

 1. За результатами тендеру буде відібрано компанію, яка одержить право на укладення договору на виготовлення/постачання кабелю та мережевого обладнання. Інші, більш детальні умови проведення тендеру визначено у тендерній документації, що додається.
 1. До розгляду будуть прийматися лише ті пропозиції, які відповідатимуть усім вимогам, вказаним в тендерній документації.
 1. Ціни мають бути зазначені в гривнях без урахування ПДВ.
 1. Подання тендерних пропозицій: Пропозиції повинні надсилатись (або надаватись особисто) у закритих конвертах звичайною чи кур’єрською поштою на адресу:

04071, Україна, м. Київ,

вул. Верхній Вал, будинок 48/28а,

3 поверх, офіс 13

Конверт повинен містити надпис: “ТЕНДЕРНА ПРОПОЗИЦІЯ НА ТЕНДЕР «Закупівля кабелю та мережевого обладнання», «НЕ РОЗКРИВАТИ ДО 14:00,  02 травня 2018 року», а також код ЄДРПОУ, адресу та назву учасника.

Тендерна пропозиція має бути отримана Організатором тендеру у конверті форматом А4, який на лініях склеювання має бути промаркований печаткою учасника у декількох місцях, аби виключити можливість несанкціонованого ознайомлення із вмістом конверту до настання дати розкриття Організатором тендеру тендерних пропозицій

Також, Пропозиція у встановленому форматі, а також додаткова інформація мають надсилатися в електронному вигляді на  електронну адресу: [email protected]

            У темі листа просимо зазначити:  «Закупівля кабелю та мережевого обладнання»

Телефон для довідок:+38050352 35 35, +38095505 83 11

електронна адреса для довідок: [email protected]

Будь-які питання щодо цього конкурсу необхідно надсилати у електронному вигляді.

Відповіді на питання учасників тендеру та будь-які роз’яснення будуть надіслані організаціям, які підтвердили отримання цього оголошення електронною поштою.

 1. Кінцевим терміном для отримання пропозицій Організатором за адресою, вказаною в п.7, встановлюється: 02 травня 2018 р., 10:00 за київським часом. Пропозиції, які надійдуть пізніше зазначеного терміну, до розгляду не приймаються.
 2. Публічне розкриття конвертів з пропозиціями відбудеться за адресою, що наведена в п. 7, 02 травня 2018 року о 14:00. До участі у процедурі розкриття цінових пропозицій запрошуються всі учасники, що подали свої пропозиції, або їх уповноважені представники. Відсутність учасника або його уповноваженого представника на процедурі розкриття цінових пропозицій не є підставою для не розкриття, не розгляду або відхилення його цінової пропозиції. Повноваження представників учасників повинні бути підтверджені довіреністю, наказом про призначення, договором доручення, тощо,  та документом, що посвідчує особу (паспорт).
 3. Основні фактори, що будуть впливати на кінцеве рішення щодо переможця тендеру – 1) відповідність заявки учасника умовам тендерної документації, 2) прийнятна ціна, 3) умови надання послуг.
 4. Переможця тендеру буде обрано на засіданні Комітету з питань закупівель не пізніше 03 травня 2018 року після детальної оцінки наданих тендерних пропозицій. Протягом 3 (трьох) робочих днів з моменту прийняття такого рішення організатор тендеру проінформує переможця тендеру у письмовій формі.
 5. Замовник залишає за собою право вимагати від учасників тендеру додаткові матеріали або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень пропозицій вимогам специфікації та юридичної особи учасника даного тендеру.
 6. Замовник залишає за собою право змінювати кількість одиниць товару до закупівлі після отримання пропозицій і обрання переможця.
 7. Замовник залишає за собою право приймати або відхиляти будь-яку цінову пропозицію відповідно до документації, власних Політик і Процедур і право припинити процедуру тендеру та відмовитися від усіх цінових пропозицій у будь-який час до укладання договору, не несучи при цьому ніякої відповідальності перед учасниками тендеру.
 8. Організатор тендеру не несе відповідальності за роботу поштової служби з доставки документації.
 9. Оголошення про конкурс розміщуються Організатором на сайті tendery.ua. та www.prostir.ua.

ВБО_Тендер _обява_мережеве обладнання_финал

_______________________________________________________________

Організатор конкурсу не несе відповідальності за роботу пошти України, за будь-які поштові помилки, внаслідок яких заявка/резюме учасників конкурсу не надійшли/надійшли із запізненням, були загублені чи пошкоджені; у випадку виникнення форс-мажорних обставин. Організатор конкурсу не несе відповідальності за неможливість контакту з учасником конкурсу, якщо будь-яка інформація про учасника конкурсу повідомлена неправильно. Учасник несе особисту відповідальність за достовірність

Участю у конкурсі учасник безумовно погоджується з усіма умовами конкурсу та бере на себе зобов’язання їх належно виконувати. 

Бажаємо Вам успіху!


Останні публікації цього розділу:

Конкурс на закупівлю експертних послуг зі здійснення моніторингу та оцінки

Закупівля послуг магнітно-резонансної томографії (МРТ) та комп’ютерної томографії (КТ)

Програма фонду EVZ «Ми поруч! Підтримка людей, що постраждали від нацизму»

Запрошення організацій висловити зацікавлення щодо проведення дослідження впливу Проекту “УФСІ V”

Відкритий конкурс на закупівлю послуг з організації, в т.ч. просування та проведення навчальних та інформаційно-роз’яснювальних заходів в м. Херсоні та Херсонській області 2019 році

Набір в проект “Жінки, мир, безпека: чи стануть шансом для вирішення затяжних конфліктів в Україні та Грузії?”