Закупівля фотопослуг

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Володимир

тендер tender ntylth(1)
Закупівля фотопослуг

ЛИСТ-ЗАПРОШЕННЯ

21.03.2023

 РАТН, Організатор Тендеру, впроваджує в Україні Проект «Підтримка зусиль у протидії туберкульозу в Україні» («Support TB Control Efforts in Ukraine»)  за кошти Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) з метою зниження тягаря ТБ в Україні шляхом профілактики, раннього виявлення захворювання і належного лікування хворих на ТБ, ЛС-ТБ і ко-інфекції ТБ/ВІЛ.

 1. В рамках Проекту передбачається закупівля фотопослуг за безготівковим розрахунком.
 2. РАТН оголошує конкурс на відбір компанії, яка постачатиме фотопослуги, вказані у Технічному завданні, і цим запрошує Вас надати цінові пропозиції. Докладніший опис приводиться в Технічному завданні, що додається.
 3. Тендерна документація  включає наступні документи:

Розділ 1. Технічна пропозиція –  Технічне завдання та Типові форми.

Розділ 2. Фінансова пропозиція – Типові форми.

 1. За результатами тендеру буде відібрано компанію, яка отримає право на укладення договору на постачання фотопослуг терміном на два роки.
 1. До розгляду будуть прийматися лише ті пропозиції, які відповідатимуть усім вимогам, вказаним в тендерній документації.
 1. Ціни мають бути зазначені національній валюті гривня.
 1. Пропозиція у встановленому форматі, а також додаткова інформація мають надсилатися на електронну адресу [email protected] (у темі листа просимо зазначити «Закупівля фотопослуг».
 2. Кінцевим терміном для отримання пропозицій Організатором встановлюється 31.03.2023, 16:00 за місцевим часом. Пропозиції, які надійдуть пізніше зазначеного терміну, до розгляду не приймаються. 
 1. Кандидата-переможця конкурсу буде обрано на засіданні комісії, яке, як очікується, відбудеться не пізніше 6 квітня 2023 року. Оприлюднення інформації щодо переможця відбудеться протягом 5 (п’яти) робочих днів після офіційного затвердження конкурсною комісією. Закупівля буде здійсненна після узгодження з донором.
 2.  РАТН залишає за собою право приймати або відхиляти будь-яку цінову пропозицію відповідно до документації, Політик і Процедур організації PATH і право припинити процедуру тендеру та відмовитися від усіх цінових пропозицій у будь-який час до укладання договору без будь-якої відповідальності перед учасниками тендеру.
 3.  Оголошення про конкурс розміщуються Організатором на сайтах www.prostir.ua, www.gurt.org.ua та www.prozorro.gov.ua

Організатор конкурсу не несе відповідальності за роботу електронного поштового сервісу, за будь-які помилки, внаслідок яких заявка/резюме учасників конкурсу не надійшли/надійшли із запізненням через виникнення форс-мажорних обставин. Організатор конкурсу не несе відповідальності за неможливість контакту з учасником конкурсу, якщо будь-яка інформація про учасника конкурсу надана неправильно. Учасник несе особисту відповідальність за достовірність наданої ним інформації.

Участю у конкурсі учасник безумовно погоджується з усіма умовами конкурсу та бере на себе зобов’язання їх належно виконувати.  

ПРАВИЛА ТА УМОВИ

 1. Повідомлення про відсутність зобов’язання щодо пропозицій

PATH залишає за собою право відхилити будь-які чи всі цінові пропозиції, отримані у відповідь на запрошення до участі у тендері, і жодним чином не зобов’язана приймати будь-яку цінову пропозицію.

Б. Конфіденційність

Вся інформація, надана PATH у цьому запрошенні, повинна розглядатися як конфіденційна. В разі, якщо будь-яка інформація буде недоречно розголошена, PATH шукатиме відповідних дозволених засобів правового захисту. Пропозиції, обговорення та вся інформація, отримана у відповідь на це запрошення буде розглядатися як суворо конфіденційна, якщо не зазначено інше.

В. Повідомлення про конфлікт інтересів

Постачальники, які беруть участь у тендерах PATH, повинні заявити контактній особі щодо цієї закупівлі, яка вказана у цьому запрошенні, про будь-який наявний чи потенційний конфлікт інтересів.  Конфлікт інтересів може бути наявним, якщо: існують особисті стосунки з співробітником РАТН, які становлять значний фінансовий інтерес, членство в правлінні, інша посада, право власності або право на інтелектуальну власність, що може суперечити з зобов’язаннями постачальника перед РАТН. Постачальники і PATH захищені, коли є повідомлення про наявні чи можливі конфлікти інтересів. У разі потреби, PATH розробить план врегулювання, що забезпечить зменшення потенційних ризиків, які виявилися в результаті повідомлення про конфлікт інтересів.

Г. Комунікація

Вся комунікація стосовно цього запрошення повинна бути адресована відповідним сторонам в РАТН, вказаним в пункті 7. Звернення до третіх сторін, задіяних у проекті, до експертної групи чи будь-якої іншої сторони може розглядатися як конфлікт інтересів і може призвести до дискваліфікації пропозиції.

Д. Прийняття

Прийняття пропозиції не означає прийняття правил і умов цієї пропозиції. PATH залишає за собою можливість домовлятися про остаточні правила і умови шляхом переговорів. Крім того, ми залишаємо за собою право вести переговори щодо суті пропозицій фіналістів, а також щодо можливості прийняття частини складових пропозиції, якщо це необхідно.

Е. Право на кінцеві переговори

PATH залишає за собою можливість вести переговори про остаточну вартість і обсяг робіт та залишає за собою можливість обмежувати або долучати треті сторони до таких переговорів на власний розсуд PATH.

Є. Обмеження третіх сторін

PATH не представляє, не гарантує та не діє як агент будь-якої третьої сторони у зв’язку з цим оголошенням. Це оголошення не уповноважує жодну третю сторону зобов’язати чи нав’язати РАТН будь-яким чином без висловлення нашої згоди у письмовій формі.

Ж. Дійсність пропозиції   

Надіслані у відповідності до цього оголошення пропозиції повинні бути дійсними протягом 90 днів з дати, встановленої для надання пропозиції. Термін дійсності пропозиції повинен бути вказаний у самій пропозиції, що надіслана PATH.

Тендер_фотопослуги


Останні публікації цього розділу:

Конкурс на закупівлю Планшеток інструктора з орієнтування і мобільності

Літня школа Viadrinicum 2023 " Learning City. Beyond the Classroom"

Громадська організація «АЛЬЯНС.ГЛОБАЛ» оголошує конкурс на закупівлю бальзамів для губ

Запит цінової пропозиції (RFP 50): Логістична підтримка Семінару 18-20 липня, 2023 року

Тендер на закупівлю та доставку 10 промислових пральних машин для Державної служби України з надзвичайних ситуацій

Грант на розбудову Мережі робочих груп із громадської безпеки та відновлення у партнерських громадах Харківської області