Закупівлі послуг з утилізації відходів медичного призначення

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Ludmyla Kuzka

tender1
Закупівлі послуг з утилізації відходів медичного призначення

Всеукраїнська благодійна організація «КОНВІКТУС УКРАЇНА(далі – «Організатор») оголошує місцеві закупівлі послуг з утилізації відходів медичного призначення для забезпечення реалізації проєктів Організації.

Предмет закупівлі:
1. послуги зі збору, зберігання, перевезення, оброблення, знешкодження та утилізації небезпечних відходів медичного призначення (100 кг раз в пів року – в продовж 2024 року): використані, непромиті, нерозібрані (або розібрані) шприци (пластиковий шприц з поршнем, зі сталевою голкою та ковпачком (або без ковпачка); використані ватки та серветки; використані тест-системи для діагностики на ВІЛ, гепатити В і С та сифіліс; пластикові пляшечки з-під буферу, та ін.
Довідково: шприци збираються з вулиць, підвалів, квартир і можуть містити залишки крові та наркотичних речовин, які потенційно можуть бути збудниками інфекційних захворювань.

Місце збору медичних відходів: м. Київ, вулиця Байди-Вишневецького (колишня Осиповського), 9

2. послуги з утилізації прострочених АРВ-препаратів (АРВ-препарати, в яких закінчився термін придатності чи вони не відповідають сучасним схемам лікування)
Місце збору: регіональні заклади охорони здоров’я в (ЗОЗ)
– м. Вінниця
– м. Київ – Інститут ІЕІХ ім. Л.В. Громашевського
– Київська область
– м. Рівне
– м. Тернопіль
– м. Хмельницький
*детальні адреси ЗОЗ будуть надані переможцю місцевої закупівлі

Джерело фінансування закупівлі: Закупівля здійснюється в рамках проектів Організації, що реалізуються за кошти грантів (субгрантів) донорів, в тому числі субгранту донором якого є Уряд США через департамент охорони здоров’я та соціального забезпечення США/Центри контролю та профілактики захворювань, Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

ВАЖЛИВО! ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!
Закупівля послуг, передбачених предметом закупівлі, за кошти субгранту, наданого відповідно до програми Уряду США через департамент охорони здоров’я та соціального забезпечення США/Центри контролю та профілактики захворювань, здійснюється без ПДВ (звільнення операції від податку на додану вартість та оплату послуг без податку на додану вартість на підставі ст. 197.11 Податкового кодексу України, у зв’язку з тим, що надані послуги фінансуються за рахунок міжнародної технічної допомоги, яка надається відповідно до міжнародного договору Угоди між Урядом України і Урядом Сполучених Штатів Америки про гуманітарне і техніко-економічне співробітництво від 07 травня 1992 року в рамках реалізації проекту «Підтримка системи епідеміологічного нагляду за ВІЛ і системи управління/поліпшення якості лабораторій Міністерства охорони здоров’я України, покращення використання стратегічної інформації та розбудова потенціалу громадської охорони здоров’я в рамках Надзвичайної ініціативи Президента США з надання допомоги у боротьбі з ВІЛ/СНІД (PEPFAR)»).

Умови оплати: безготівковий розрахунок, шляхом перерахування коштів на банківський рахунок постачальника, після підписання договору надання послуг та виставленого рахунку-фактури.

Термін надання послуг: з дати підписання договору до 31 грудня 2024 року та/або до виконання всіх зобов’язань згідно Договору.

Пропозиції приймаються на електронну адресу : [email protected]
Кінцева дата подання пропозицій: 17:00 05 11 березня 2024 року.

Склад цінової пропозиції:
1. Цінова пропозиція.
2. Документи, які підтверджують відповідність технічним та кваліфікаційним вимогам;
3. Також, просимо додати до Вашої тендерної пропозиції будь-які інші документи, що, на Вашу думку, можуть бути корисними для оцінки пропозиції (наприклад, рекомендаційні листи, тощо).

ВБО «КОНВІКТУС УКРАЇНА» повідомляє, що усі кандидати проходять перевірку на доброчесність, а також перевірку відповідності поданих даних через пошук відкритих даних у мережі Інтернет, через аналіз спеціальних реєстрів, в тому числі, але не обмежуючись, про притягнення до кримінальної відповідальності, відсутність судових позовів або обмежень, передбачених кримінальним процесуальним законодавством України. Подаючи свою пропозицію, кандидат погоджується на таку перевірку.

Учасник ознайомлений з Кодексом поведінки постачальників (http://network.org.ua/projects/nuo/purchase.php ).

Посадова особа замовника, уповноважена здійснювати зв’язок з учасниками шляхом електронного листування.
Вісангірієва Олена,
e-mail: [email protected]

ВБО “Конвіктус Україна”
http://www.convictus.org.ua
Дод 2 до Керівництва Запит цінових пропозицій_утилізація_24 №2


Останні публікації цього розділу:

Тендер на розробку фандрейзингової стратегії

Експерт/ка з енергоефективності та енергоменеджменту

Тендер на закупівлю обладнання для фарбувального цеху

Конкурс на проведення навчання першої медичної допомоги для персоналу

Конкурс на надання послуг з організації заходів

Тендер на послуги Експерта з підсилення інвестиційної привабливості громад / з супроводу у розробці інвестиційного паспорту громад