Закінчується реєстрація на безкоштовне стажування для громадянських журналістів!

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
hrp

картинка
Закінчується реєстрація на безкоштовне стажування для громадянських журналістів!

Твоє розслідування на «Доступі до правди»!

Наближається до фіналу реєстрація на стажування для громадянських журналістів. Поспішайте!

Нагадуємо, результатом стажування стане ваше власне розслідування, яке ви проведете під керівництвом медіа-юриста та редактора. 

Подвійна менторська допомога забезпечить, з боку ментора-юриста, правову підтримку діям журналіста, а з боку редактора – адекватну форму викладу для матеріалу, здобутого у ході журналістського розслідування. 

«Все, що вам потрібно, щоб податися на стажування, це ідея розслідування, яке потребує зокрема й роботи з публічною інформацією. Під час стажування ми навчимо як ідею перетворити на текст, а текст – на реальні зміни на краще у вашому регіоні», –  говорить Леся Ганжа, головна редакторка сайту «Доступ до правди».

Твоє_розслідування_11_09_21_1200х630_final

Матеріали, підготовлені в рамках стажування, буде опубліковано на платформі «Доступ до правди». Детальніше..

Щоб потрапити на програму, потрібно заповнити реєстраційну форму

При її заповненні особливу увагу приділіть обґрунтуванню ідеї розслідування.

Дедлайн подачі заявки – 16 січня 2022 року.

Навчально-тренінгова програма втілюється ГО “Платформа прав людини” в рамках проєкту «Посилення громадянської журналістики в Україні», що став можливим за підтримки Фонду демократії ООН.


Останні публікації цього розділу:

Конкурс грантів швидкого реагування для жіночих/феміністичних організацій у межах Проєкту «Голос жінок і лідерство – Україна»

Тендер на закупівлю послуг організації та проведення літнього табору психологічної реабілітації

Оголошення про тендер: послуги друку

Міжнародний Республіканський Інститут оголошує подовження строку подачі заявок на тендер з надання послуг проведення національного дослідження в Україні

Міжнародний Республіканський Інститут оголошує подовження строку подачі заявок на тендер з надання послуг проведення фокус груп

Всеукраїнська благодійна організація «КОНВІКТУС УКРАЇНА» оголошує конкурсні торги (тендер) на закупівлю та адресну доставку медикаментів та товарів медичного призначення для забезпечення реалізації проектів Організації