ЮНІСЕФ запрошує школи провести Найвідкритіший урок і зустрітися з відомою співачкою

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
akrasnoplakhtych

Про ментруацію без цензури_Найвідкритіший урок
ЮНІСЕФ запрошує школи провести Найвідкритіший урок і зустрітися з відомою співачкою

Дитячий Фонд ООН (ЮНІСЕФ) в Україні запрошує школи з усієї України взяти участь у конкурсі на Найвідкритіший урок про менструальну гігієну. На школу, яку організатори визначать переможцем, чекає заохочувальний приз: зустріч із відомою співачкою Michelle Andrade, яка є Другом освітньої кампанії ЮНІСЕФ з менструальної гігієни. Зірка приїде у школу, яка переможе в конкурсі, та проведе публічну надихаючу зустріч із учнями.

Щоби школа взяла участь у конкурсі, вчитель біології, основ здоров’я або класний керівник має провести урок за матеріалами, розробленими експертами ЮНІСЕФ та написати про це у коментарях на сторінці ЮНІСЕФ Україна у Facebook. Провести урок потрібно до 26 жовтня включно, а результати конкурсу будуть оголошені вже 4 листопада.

Матеріали для проведення Найвідкритішого уроку можна завантажити за посиланням: http://bit.ly/плануроку Основний принцип уроку: він має бути спільним для дівчат і хлопців, а також інтерактивним – матеріал уроку заохочує учнів активно брати участь в обговоренні. Офіційні правила конкурсу шукайте за посиланням: http://bit.ly/найвідкритішийурок_правила

У розробці матеріалів уроку брали участь експерти кампанії: гінекологиня та експертка з сексуальної освіти Наталія Сіліна, психологиня та експертка з людської сексуальності Анастасія Осадча. Також ГО «Освіторія» провела у Києві тренінг з проведення уроку для вчителів біології, основ здоров’я і суміжних дисциплін та класних керівників.

Конкурс став продовженням освітньої кампанії ЮНІСЕФ з менструальної гігієни. В рамках кампанії також запустили М-канал з освітніми відео для підлітків про менструацію і здоров’я дівчат. У зйомках відео взяли участь Michelle Andrade, актори відомого підліткового серіалу «Школа» Анна Трінчер і Богдан Осадчук, а також блогерка Яна Горна. Також частиною кампанії є @menstruationgram – Інстаграм-сторінка, в якої раз на місяць відбувається менструація.


Останні публікації цього розділу:

Набір на навчальний модуль щодо захисту прав представників ЛГБТКІ-спільноти та активістів

Відкритий конкурс на закупівлю товарів та обладнання для облаштування двох «зелених кімнат» у відділенні поліції

IFES Україна шукає агенцію для проведення ґендерного аналізу та написання посібника

Відбір на дводенний тренінг для журналістів

Проєкт "Зміцнення демократичного врядування". Тренінгова програма та подальша спільна робота

Організація та проведення тренінгів з підприємницьких ініціатив, професійної орієнтації і працевлаштування (стм. Нова Водолага, Харківська обл.)