Як відновити енергію? Реєстрація на марафон “Детектор життя”

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Center Ahalar

Black Hiring Facebook Post (1)
Як відновити енергію? Реєстрація на марафон “Детектор життя”

Чи часто ви почуваєте, що у вас не вистачає енергії? Чи стикалися ви з такими фразами, як “я втомлений”, “немає сил”, “не можу себе змусити”?

Під час війни стресові ситуації, рутинність і виснаженість можуть позбавити вас життєвої енергії швидше, ніж зазвичай.

Дуже важливо розуміти, що енергія є завжди. Ви від народження маєте всі ті якості, які дають вам можливість жити на планеті Земля. Ви відповідаєте усім її законам. Тільки це розуміння може вивести вас на новий рівень. Буддисти кажуть – всі люди Будди, тільки не усвідомлюють цього.

Дуже часто в основі проблем, які з’їдають нашу енергію, може бути неправильне сприйняття світу. Наприклад, ви вважаєте, що все, що сталося у вашому житті, було несправедливо і тому звинувачуєте інших і страждаєте.

Тільки коли ви відстежили базовий патерн/звичку, яка поглинає вашу енергію, то можете почати її перебудовувати. Лікувати можна лише те, що ви визначили як хворобу.

Наші звички підтримуються нейронними зв’язками у мозку. І якщо бажання їсти ночами було для вас актуальним багато років, то цей нейронний зв’язок має велику силу. Його неможливо просто відключити, адже він якимось чином був потрібен для вашого виживання.

Нам треба сформувати інший зв’язок та перевести потік життєвої енергії туди. Тоді знеструмлена колишня звичка потихеньку зникне сама собою. У цьому увесь секрет ненасильницької роботи з собою.

Перший крок до  перебудови це  – ЗРОЗУМІТИ СВОЇ ВІДЧУТТЯ. В цій розповсюдженій фразі відкривається простий та дієвий інструмент. Зосереджуйте увагу саме на відчуттях, а не думках.

Відчуття втоми і виснаження можуть бути сигналами вашого організму про нестачу енергії. Для підтримки життєвих сил на достатньому рівні важливо дотримуватися балансу  чотирьох життєвих сфер –  турбота про власне тіло, побудова стосунків з іншими людьми, діяльність та пошук смислів. Таким чином, коли енергія розподіляється рівномірно, чотири сфери стають водночас і джерелами для поповнення нашої енергії. 

Щоб зрозуміти, які сфери потребують ревізії, де треба на сьогоднішній день опустити планку, а які, навпаки, –  підтягнути, вам може допомогти марафон «Детектор життя».  

Завдяки допомозі наших партнерів ми отримали фінансування Європейського Союзу, щоб українці, яким потрібна підтримка,  мали змогу взяти учать у марафоні безкоштовно.

Програма складена таким чином що дозволить за 7 днів глибше опрацювати цю тему та віднайти шлях до відновлення власних ресурсів організму.

Ми вирішили відкрити попередню реєстрацію на марафон «Детектор життя».

 Для участі заповніть анкету за посиланням

Під час реєстрації важливо вказати електронну скриньку, до якої у вас є особистий доступ.  Саме на неї буде надіслано всю подальшу інформацію.

Слідкуйте за анонсами у нашій групі на фейсбуці https://www.facebook.com/CenterAhalar та на сайті http://ahalar.org/.

Поступово ми будемо доповнювати  інформацію  про марафон.

Проєкт реалізується за фінансування Національного фонду підтримки демократії NED (National Endowment for Democracy).


Останні публікації цього розділу:

Тендер на закупівлю шумоізоляційного кожуха для генератора у м. Львів

Тендер на закупівлю та встановлення техніки та обладнання для функціонування Навчально- консультаційного центру для представників бізнесу

Тендер на закупівлю станції резервного живлення у м. Львів

Прийом соціальних проєктів, які змінять місто Харків

Запит на надання пропозиції щодо закупівлі лоцманських катерів

Конкурс на закупівлю послуг з виготовлення та встановлення вікон і дверей