X конкурс кейсів з КСВ: прийом заявок розпочато

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


65512886_2397111603691942_6104758131034685440_o
X конкурс кейсів з КСВ: прийом заявок розпочато

10 липня 2019 року – CSR Ukraine, експертна організація Центр “Розвиток КСВ”, анонсував старт Конкурсу КСВ кейсів. Генеральний партнер Конкурсу –  компанія EY.

На честь ювілейного етапу конкурсу, який вже став візитівкою в українському бізнес-середовищі, CSR Ukraine, експертна організація Центр «Розвиток КСВ», вирішила внести новий формат у вирішення кейсів –  в рамках Гри сталих престолів (Game of Sustainable Thrones).

«Десятий рік поспіль ми збираємо кращих експертів та бізнес-компанії для вирішення кейсів. Щороку ми аналізуємо попередні Конкурси, шукаємо та вносимо інновації. За ці роки ми вже зібрали більше трьохсот кейсів компаній та спонукаємо нові компанії подавати свої кейси та розказувати про те, що вони роблять задля  розвитку країни» – говорить Марина Саприкіна, голова правління CSR Ukraine, Центру «Розвиток КСВ».

«Бізнес насправді має набагато ширший спектр ресурсів, які він може запропонувати країні для рішення глобальних проблем. Окрім того, що бізнес може давати суспільству гроші, він може стати ключовим у вирішенні соціальних питань» – коментує Наталія Теленкова, керівниця Комітету з питань корпоративної відповідальності компанії EY.

Основною темою Конкурсу кейсів-2019 є «Цілі Сталого Розвитку і внесок українського бізнесу в їх досягнення».

Таймінг Конкурсу: в рамках Конкурсу протягом  майже трьох місяців представники компаній готуватимуть власні КСВ кейси. Дедлайн подачі реєстраційної форми і кейсу (двома мовами: укр/англ) 20 вересня 2019 року (до того ж є рання реєстрація і пізня реєстрація). Серед міжнародних експертів, які оцінюватимуть Х Конкурс КСВ кейсів будуть: П’єр Мазо (EDF, Франція), Агнес Алксне (CSR, Latvia), Бернадін Бос (CSR Europe). За результатами оцінки експертів нагородження кращих кейсів з корпоративної соціальної відповідальності відбудеться 10 грудня  2019 року.

Вимоги до кейсів: Кейси мають бути подані в форматі «проблема-рішення-результат» (двома мовами) спільно з 3-5 фотографіями. Кейс не має перевищувати 3 сторінок (включно з додатками). Сам кейс має бути вичитаний літредактором. Зміни до тексту кейсів після подання вносити не можна.

Оцінка кейсів: кейси будуть оцінюватися міжнародними експертами з корпоративної соціальної відповідальності. Критеріями оцінки кейсів в цьому році будуть: інноваційність, механізм реалізації проекту (діалог зі стейкхолдерами), довгострокові результати проекту для компанії і суспільства, опис кейсу (мова, стиль і т.п.). Нагорода  відбуватиметься за  двома номінаціями: “Бізнес, що змінює країну”, яка буде вручена за оцінкою старт-апів та номінації “Внесок бізнесу в Цілі Сталого Розвитку”, де 90 % оцінювання надаватимуть міжнародні експерти та 10% українські учасники Конкурсу кейсів з КСВ.

16.07, 16.08 та 16.09  проводитимуться  вебінари з подання реєстраційної форми та кейсу задля підтримки учасників.

«Для мене відкриття Х Конкурсу кейсів – найочікуваніша подія року. Працюючи над КСВ в компанії, ми робимо дійсно правильні речі задля підвищення якості освіти, рівня життя та навколишнього середовища. Як на мене, головний меседж корпоративної соціальної відповідальності – робити добро заради добра» – ділиться Євгенія Тереховська, HR business partner, lifecell.

Реєстраційна форма
Структура кейсу

З питань подання кейсу, телефонуйте (044) 292 02 48 та пишіть [email protected]

 

***

Про Конкурс кейсів з КСВ: започаткований у 2009 році, Конкурс перетворився в єдину національну премію відзначення проектів соціальної відповідальності компаній. В 2019 році Конкурс відмічає десятиріччя (у 2014 році Конкурс не проводився). Організатором виступає Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності». Постійним партнером Конкурсу є міжнародна консалтингова компанія EY. За весь час було зібрано більше 350 кейсів, кейси оцінювали 35 міжнародних експертів, підготовлено 9 публікацій. З 2016 року незмінною темою конкурсу є Глобальні Цілі сталого розвитку 2030 – ключові напрямки розвитку країн, що були ухвалені на Саміті ООН зі сталого розвитку, і нараховують 17 цілей, яким відповідають 169 завдань.

Про Центр “Розвиток КСВ”: експертна організація в Україні з відповідального ведення бізнесу та розвитку корпоративної соціальної відповідальності в Україні. Пріоритети Центру «Розвиток КСВ» – розвиток КСВ, бізнес і університети, працевлаштування молоді та залучення дівчат в технологічні професії. Детальніше: (044) 292 02 48, www.csr-ukraine.org.

Про EY: міжнародний лідер з аудиту, оподаткування, права, супроводу угод і консультування. Наші знання та якість послуг, які ми надаємо, сприяють зміцненню довіри та впевненості на ринках різних країн у всьому світі. Ми формуємо команду видатних лідерів, під чиїм управлінням наш колектив виконує взяті на себе зобов’язання. Таким чином, ми робимо суттєвий внесок у поліпшення ділового середовища в інтересах співробітників, клієнтів і суспільства в цілому.


Останні публікації цього розділу:

Конкурс на надання послуг добровільного медичного страхування

Тендер на проведення тренінгу щодо залучення та утримання ЦА

Культурний трамплін: набір на навчання для фахівців з питань розвитку культури в ОТГ

Конкурс грантів «Інноваційні ідеї розвитку культури благодійності»

Закупівля обладнання за грантом «Розширення мережі інноваційних освітніх STEM центрів»

Call for Expressions of Interest by institutions that wish to participate in the Bug Bounty program for the Government of Ukraine (Тендер)