Висловлення Зацікавленості у новому проєкті із СОГІССО (ЛГБТІК+) інклюзії від IRC

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Ruslana Hnatchenko

logo1
Висловлення Зацікавленості у новому проєкті із СОГІССО (ЛГБТІК+) інклюзії від IRC

Міжнародний комітет порятунку (IRC) є провідною міжнародною організацією з гуманітарної допомоги та розвитку, заснованою в 1933 році, яка зараз працює в 42 країнах світу. У зонах бойових дій, стихійних лих та переміщення, особливо важливо приділяти увагу роботі з маргіналізованими спільнотами, які можуть наражатися на підвищений ризик шкоди, в тому числі з людьми з різноманітною сексуальною орієнтацією, гендерною ідентичністю та самовираженням та статевими ознаками (СОГІССО)

У партнерстві з Edge Effect – експертною гуманітарною організацією, що займається питаннями СОГІССО різноманіття, – IRC запустив нову міжнародну програму для залучення СОГІССО різноманіття до гуманітарної діяльності – TRANSFORM (за підтримки BHA). 

Про що програма TRANSFORM? 

  • Мета програми: розробка механізмів, які допоможуть гуманітарним організаціям систематично враховувати різноманітні СОГІССО характеристики при реагуванні на конфлікти та переміщення.  
  • Заходи програми:  
  • Процес взаємного навчання між IRC Україна та місцевими СОГІССО ОГС з питань СОГІССО інклюзії у гуманітарну діяльність; 
  • Проведення низки оцінок гуманітарних програм IRC в Україні, щоб визначити існуючі стратегії та прогалини в охопленні та роботі з людьми з різним СОГІССО характеристиками.
  • Очікувані результати: за результатами цих оцінок будуть розроблені рекомендації, які допоможуть IRC Україна стати більш інклюзивним до різноманіття СОГІССО у своїй програмній та організаційній роботі.   

Кого шукає IRC Україна? 

В Україні IRC буде співпрацювати з місцевими ОГС, які займаються питаннями СОГІССО (ЛГБТІК+ ОГС). Очікується, що зацікавлені місцеві партнери будуть залучені до всіх заходів, запланованих в рамках проєкту: участь у воркшопах, виконання завдань між заходами, залучення до процесу пост-оцінки, розробка проєктних матеріалів та рекомендацій та участь у регулярних координаційних зустрічах. 

Що може дати програма TRANSFORM вашій ОГС? 

В рамках програми IRC може запропонувати СОГІССО організаціям-учасницям фінансові ресурси для підвищення їхньої кваліфікації та організаційного розвитку, а також для підтримки їхньої участі у вищезазначених видах діяльності. Крім того, IRC Україна намагатиметься сприяти створенню можливостей для нетворкінгу та дискусій з метою конструктивної взаємодії з гуманітарною інфраструктурою в Україні для ОГС-партнерів. 

Форма для висловлення зацікавленності розміщена за посиланням. Щоб дізнатися більше про програму TRANSFORM та це Висловлення зацікавленості, будь ласка, перегляньте інформаційну записку проєкта за посиланням

Кінцевий термін подання – 7 грудня, 23:59 за східноєвропейським часом (за київським часом). Всі організації-заявниці будуть проінформовані про результати розгляду їхніх заявок, а відібрані організації будуть проінформовані про подальші дії у рамках відбору. Для додаткової інформації або запитаннях по Висловленню зацікавленості або програмі TRANSFORM, звертайтеся, будь ласка до Руслани Гнатченко ([email protected]).  


Останні публікації цього розділу:

Послуги консультанта/ки з програмної діяльності та управління проектом

Тренер/ка для проведення тренінгу з питань лідерства онлайн

Тендер з відбору постачальника логістичних послуг

Конкурс на відбір консультантів/ок-активістів у регіонах

Експерт_ка з надання супервізійно-консультаційних послуг

Конкурс на відбір консультанта/ки з координації напрямку (35А)