Всеукраїнський відкритий архітектурний конкурс проектів Ягідне

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
sergienkod

Yahidne
Всеукраїнський відкритий архітектурний конкурс проектів Ягідне

Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Чернігівській області оголосила всеукраїнський відкритий архітектурний конкурс на кращу концепцію меморіального комплексу у селі Ягідне Чернігівської області.

Будівля школи є місцем злочину, символом жахливих подій, важливою частиною колективної пам’яті, уособленням жорстокості ворога. Героїчний досвід жителів села Ягідне та історична пам’ять про трагічні події мають бути повною мірою збережені в межах меморіального комплексу та отримати творче осмислення для наступних поколінь Українського народу.

Конкурс проводиться в один тур, є відкритим, переможець отримує приз у розмірі 50 000 гривень та переважне право на подальше розроблення проектної документації. 

Більш детальну інформацію ви можете отримати на сайті проекту https://yahidne.onepage.me/info 

 


Останні публікації цього розділу:

Аудит системи інформаційних технологій

RFQ-UKR-00281148 Запит комерційної пропозиції на постачання товарів "Медична та побутова електротехніка, офісне обладнання для м. Харків"

Закупівля гігієнічних наборів

Пакт шукає консультанта/ку для проведення тренінгу та розробки чеклістів та СОПів для мобільних бригад первинної медичної допомоги (інфекційний контроль) (оголошено повторно)

Запит на пропозицію REQ-KYV-23-0421 - Ремонт будівель та споруд пунктів пропуску в Чернівецькій області

Тендер на закупівлю непродовольчих наборів