Всеукраїнський проєкт для підлітків «Моя кар’єра в Україні»

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Olga_Simonova

"Моя кар'єра в Україні"
Всеукраїнський проєкт для підлітків «Моя кар’єра в Україні»

Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності», платформа Career Hub спільно з Першим Українським Міжнародним Банком розпочали реалізацію шостого всеукраїнського проєкту «Моя кар’єра в Україні» для учнів та учениць 9-10 класів закладів загальної середньої освіти України.

Проєкт дає можливість зустрітися з успішними людьми в різних професійних сферах і допомагає свідомо вибрати улюблену справу.

Переваги участі в проекті:

  • учасники та учасниці проєкту пройдуть практичні вебінари з вибору професії.
  • 300 відібраних приєднаються до зустрічей з успішними людьми у різних професійних сферах.
  • 30 найактивніших підлітків потраплять на фінальну конференцію проєкту в Києві, де зможуть провести день зі своїми кумирами – керівниками і керівницями підприємств, міжнародних організацій, державних органів влади, а також виграють корисні подарунки від організаторів.

Етапи проєкту «Моя кар’єра в Україні» 2021:

Реєстрація на проєкт «Моя кар’єра в Україні» до 24 квітня на сайті – https://careerhub.in.ua/mycareerua/

З 5 до 20 травня – Онлайн-зустрічі з успішними людьми з різних галузей і професій: профі зі сфер економіки, бізнесу і технологій, креативних індустрій, послуг і промисловості, охорони здоров’я і медіасфери.

1 червня – Фінальна конференція з топ-менеджерами/ками, знайомство фіналістів, виконання інтерактивних завдань та спілкування і топ-менеджерами/ками про їх кар’єрний шлях
2 червня – День з успішною та відомою людиною: надихаючі особисті зустрічі підлітків із керівниками компаній, організацій або державних органів. 

Проєкт «Моя кар’єра в Україні» з 2016 року надихає підлітків на свідомий вибір професії, створює платформу для передачі досвіду успішних людей молоді та показує новому поколінню можливості для самореалізації в Україні.

За 5 років проєкт охопив понад 4000 школярів/ок, а більш ніж 400 учасників та учасниць зустрілись з десятками успішних людей, науковців, топ-менеджерів органів державної влади та провідних компаній: ПУМБ, IT-інтегратор, UNIT City, Київстар, Arzinger, Arterium, Film.ua, Projector, видавництво «А-ба-ба-га-ла-ма-га», НАН України, UNICEF, Фонд ООН у галузі народонаселення, Національна поліція, Національна поліція України, МОН, Мінмолодьспорту та ін.

Партнерами проєкту «Моя кар’єра в Україні» є Міністерство освіти і науки України та Міністерство молоді та спорту України. Інформаційні партнери: БФ «Благомай» та журнал для підлітків «Однокласник».

Контакти для додаткових питань: [email protected], (044) 490 2010, 0939707302.


Останні публікації цього розділу:

Навчальний візит в громадські організації м. Івано-Франківська

Тендер на закупівлю послуг з оренди обладнання

Конкурс на виявлення виконавця послуг для постачання програмного забезпечення Asana для ДП “Медичні закупівлі України”

Підрядник з організації заходу

Набір на інноваційну програму для молоді UPSHIFT Україна

Запит на пропозиції: консультаційні послуги щодо інтеграції CRM-систем