Всеукраїнський курс з медіаграмотності «Very Verified» в Одесі

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Ирина Орёл

cover_tilda_1-01
Всеукраїнський курс з медіаграмотності «Very Verified» в Одесі

В епоху інформаційного перевантаження алгоритми соціальних мереж охоплюють дуже широку аудиторію та глибоко занурюють нас в екрани. Смартфони цілодобово тримають нашу увагу та змушують щоразу схоплюватися за девайси, коли ми чуємо повіщення. Це створює ідеальні умови для стрімкого поширення епідемії дезінформації, стійкої до здорового глузду та традиційних освітніх підходів.

Very Verified розроблений як відповідь та вакцинація проти вірусу дезіфнормації і надає практичні навички медійної та інформаційної грамотності, які можуть стати частиною нашого насиченого життя.

Програма курсу побудована на принципах змішаного навчання та передбачає проведення 5 сесій, що мають на меті заглиблення в зміст курсу та практичне засвоєння навичок критичного мислення та медіаграмотності за допомогою інноваційних методик та ресурсів.

Організатори забезпечують учасників навчальним матеріалом, проте не покривають витрати на проїзд та проживання.

Всеукраїнський запуск курсу заплановано на 24 вересня. Повна інформація про проведення курсу у місті Одеса та розклад проведення змішаного навчання буде надіслано відібраним учасникам додатково.

Анкета учасника курсу з медіаграмотності «Very Verified».

Дедлайн подачі заявок: 21.09.2019 року (до 21.00).
Результати відбору учасників чекайте 23.09.2019 року.

Very Verified: курс з медіаграмотності розроблений міжнародною організацією IREX у партнерстві зі студією онлайн-освіти EdEra. Very Verified є частиною Very Verified: проєкту «Вивчай та розрізрізняй: інфомедійна грамотність», який впроваджується IREX за підтримки Посольства США та Посольства Великої Британії в Україні, у партнерстві з Міністерством освіти та науки України.

Контакта особа Ірина Орел, [email protected].

Подія у фейсбук.

image2


Останні публікації цього розділу:

Відео для соціальних проектів — отримайте шанс на розробку безкоштовного ролика

Запит цінових пропозицій на надання послуг регулярного прибирання офісного приміщення

ОПОРА оголошує тендер на організацію тренінгу для тренерів

Тендер на розробку та дизайн онлайн-платформи тендер на розробку та дизайн онлайн-платформи Transparent cities/Прозорі міста

Пошук партнерів для організації показів мандрівної виставки «На зламі»

"Ера нових творців" запрошує молодь до участі!