Візит обміну досвідом “Z-CAMP”

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
inventors2016

навчання
Візит обміну досвідом “Z-CAMP”

У серпні стартував спільний проект громадської організації «Inventors» та КЗ «Станично-Лугнаської ЗОШ I-III ступенів №1» під назвою «ВІЗИТ ОБМІНУ ДОСВІДОМ “Z-CAMP”. Проект реалізується в межах програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського союзу та урядів Данії, Швеції та Швейцарії, а також за підтримки ініціативного центру сприяння активності та розвитку громадського почину «Єднання». А вже у вересні ми плануємо провести зустріч між активною молоддю Старобільська та Станиці-Луганської. У ході проекту ми маємо на меті посилити соціальну згуртованість шляхом обміну досвідом та послабленням моральної напруги, у якій школярі вимушені перебувати, проживаючи біля лінії розмежування.

Головними інструментами у боротьбі із внутрішнім бар’єром ми обираємо не тільки бесіди на актуальні теми, а й заняття з неформальної освіти: тренінги, ігри. Саме вони допоможуть знайти точку опори для подальшого спілкування. Тому за результатами зустрічі очікуємо натхнення на нові звершення, насичення корисною інформацією та обізнаність у правильності та доцільності її використання, а також подальшу підтримку дружніх стосунків між молоддю Старобільська та Станиці-Луганської. 

Приєднуйся до нас і ти не пошкодуєш!
Дата проведення – 20-22 вересня
Дедлайн подачі заявок – 15 вересня (тільки для мешканців Станиці-Луганської та Старобільська)

Щоб узяти участь перейдіть, будь ласка, за посиланням та заповніть форму

Проект реалізується в межах програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського союзу та урядів Данії, Швеції та Швейцарії.


Останні публікації цього розділу:

Всеукраїнський конкурс фотографії "Світ навколо очима та серцем людини"

Другий етап тендеру на вироблення брендованої продукції

Конкурс для молодих графічних дизайнерів

Конкурс на придбання оргтехніки

Конкурс на придбання музичних інструментів

Конкурс на придбання сценічних костюмів