Візит обміну досвідом “Z-CAMP”

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
inventors2016

навчання
Візит обміну досвідом “Z-CAMP”

У серпні стартував спільний проект громадської організації «Inventors» та КЗ «Станично-Лугнаської ЗОШ I-III ступенів №1» під назвою «ВІЗИТ ОБМІНУ ДОСВІДОМ “Z-CAMP”. Проект реалізується в межах програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського союзу та урядів Данії, Швеції та Швейцарії, а також за підтримки ініціативного центру сприяння активності та розвитку громадського почину «Єднання». А вже у вересні ми плануємо провести зустріч між активною молоддю Старобільська та Станиці-Луганської. У ході проекту ми маємо на меті посилити соціальну згуртованість шляхом обміну досвідом та послабленням моральної напруги, у якій школярі вимушені перебувати, проживаючи біля лінії розмежування.

Головними інструментами у боротьбі із внутрішнім бар’єром ми обираємо не тільки бесіди на актуальні теми, а й заняття з неформальної освіти: тренінги, ігри. Саме вони допоможуть знайти точку опори для подальшого спілкування. Тому за результатами зустрічі очікуємо натхнення на нові звершення, насичення корисною інформацією та обізнаність у правильності та доцільності її використання, а також подальшу підтримку дружніх стосунків між молоддю Старобільська та Станиці-Луганської. 

Приєднуйся до нас і ти не пошкодуєш!
Дата проведення – 20-22 вересня
Дедлайн подачі заявок – 15 вересня (тільки для мешканців Станиці-Луганської та Старобільська)

Щоб узяти участь перейдіть, будь ласка, за посиланням та заповніть форму

Проект реалізується в межах програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського союзу та урядів Данії, Швеції та Швейцарії.


Останні публікації цього розділу:

Конкурс на закупівлю обладнання

Набір на семінар по європейсько-українському досвіді роботи депутатів місцевих рад

Конкурс для виявлення потенційного виконавця для розробки картографічного модулю порталу «Прозора інфраструктура»

Розпочато відбір на участь у тренінгах щодо парламентаризму та особливостей роботи народних депутатів

Конкурс на участь у 8-му Київському Безпековому Форумі для молоді

WWF Україна та Галерея ЛАВРА залучають арт-спільноту до захисту природи