Відкритий тендер з постачання послуг синхронного перекладу

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


тендер tender(1)
Відкритий тендер з постачання послуг синхронного перекладу

Громадська Організація «Кримськотатарський Ресурсний Центр» в рамках реалізації Угоди про реалізацію проекту №SG53738 «Посилення інституційної спроможності Кримськотатарського Ресурсного Центру» між МФ «Відродження» та ГО «Кримськотатарський Ресурсний Центр», оголошує відкритий тендер на постачання послуги.

Дата оголошення про тендер: 12 жовтня 2021 р.

Термін подання тендерних пропозицій: до 26 жовтня 2021 р.

Предметом тендеру є постачання послуги, а саме:

  1. Синхронний переклад під час онлайн сайд-івентів, присвячених моніторингу екосистем Криму

Вимоги до виконавців

Для участі в тендері необхідно подати наступні документи:

  1. Заповнена тендерна пропозиція; (додається)
  2. Копія документу, що підтверджує державну реєстрацію;
  3. Копія документу, що підтверджує податковий статус;
  4. Витяг із єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб підприємців з зазначенням видів діяльності (для ФОП 3 група);
  5. Лист про відповідність (додається).

Критерії відбору постачальника послуги:

  1. Прийнятна ціна, умови оплати та умови надання послуг.

Тендерні процедури

Запитання щодо тендеру можна надсилати в електронному вигляді за ел. адресою [email protected]  до 22 жовтня 2021 року, або за тел.+38 067 343 74 54.

До участі у відборі тендерних пропозицій допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього тендерного оголошення.

Тендерні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників тендеру, що їх подали, до повного завершення надання послуги.

Визначення переможця тендеру, відбудеться шляхом розгляду та перевірки наданих пропозицій на відповідність умовам конкурсу, викладеним у тендерній документації. Перевага буде надана постачальнику, пропозиція якого відповідатиме зазначеним в тендерному оголошенні критеріям та пропонуватиме найнижчу ціну.

Результати тендеру будуть повідомлені організатором учасникам тендеру шляхом надсилання відповідних повідомлень електронною поштою протягом не більше ніж трьох робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців. Дата засідання тендерного комітету для розгляду заявок та прийняття рішення має відбутися не пізніше 27 жовтня 2021 року.

Додаткові застереження

Учасник цієї загальної процедури приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор тендеру залишає за собою право вимагати від учасника тендеру додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього тендерного оголошення.

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому тендері) за цим тендерним оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор тендеру може відхилити його тендерну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор тендеру не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.


Останні публікації цього розділу:

Тендер на проведення фасилітованої сесії фасилітованої сесії для розробки закупівельної політики організації

ЛЕСЯ їде в Одесу! Реєстрація на програму ЛЕСЯ від Національного Демократичного Інституту

Реєстрація на програму ЛЕСЯ від Національного Демократичного Інституту онлайн!

Girls Leadership Academy 2.0: простір твого зростання

Фундація DEJURE оголошує тендер на проведення соціологічного дослідження серед підлітків

ГО «КРИМСОС» шукає підрядника на надання послуг синхронного перекладу з Англійської на Українську та з Української на Англійську