Відкритий тендер на закупівлю послуги ремонту приміщень (м.Глухів)

Зафіксувати у Google календарі!


тендер tender 1 (11)
Відкритий тендер на закупівлю послуги ремонту приміщень (м.Глухів)

БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ВИПУСКНИКІВ ГЛУХІВСЬКОГО АГРОТЕХНІЧНОГО ФАХОВОГО КОЛЕДЖУ СУМСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО АГРАРНОГО УНІВЕРСИТЕТУ  в межах грантового проекту «Створення належних умов для коротко- та довготермінового проживання ВПО та населення, яке постраждало вн6аслідок воєнних дій у м. Глухів Сумської області», грантова угода № M4EG-RRP-LVGA-2023-01, що реалізується за підтримки Спільної ініціативи Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Мери за економічне зростання», оголошує відкритий тендер на закупівлю послуги «Поточний ремонт приміщень четвертого поверху гуртожитку №2 ВСП «Глухівський агротехнічний фаховий коледж Сумського НАУ».

Тендерні документи повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника та засвідчені печаткою (за наявності) та у електронному вигляді (у форматі PDF) надіслані учасником на електронну адресу ПРООН [email protected] з темою листа «Відкритий тендер_M4EG-RRP-LVGA-2023-01_назва учасника» до 04.10.2023 року.

Кінцевим терміном для отримання пропозицій Організатором встановлюється 4 жовтня 2023 року, 18:00 за місцевим часом. Пропозиції, які надійдуть пізніше зазначеного терміну, до розгляду не приймаються.

Всі тендерні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 18 години 04.10.2023 року, розгляду не підлягатимуть.

Визначення переможця тендеру, відбудеться організатором тендеру після фінансової та технічної оцінки запропонованих тендерних пропозицій згідно істотних критеріїв (умов) відбору, які зазначені у даному тендерному оголошенні, але не пізніше 10.10.2023 року.

Тендерне оголошення, зразок тендерної форми та технічне завдання додається нижче.

Контактна особа: Овсянко  Денис, моб. телефон 066-8113990

Сумська область, місто Глухів.

Бажаємо вам успіху!

Тендерне оголошення

Технічне завдання

Проформа тендерної пропозиції

 


Останні публікації цього розділу:

Запит на пропозиції:Комплексні логістичні послуги

Конкурс міні-грантів на дослідницькі проєкти в громадах від Cedos та IEP

Посольство Швейцарії в Україні. Оголошення конкурсу (1): Проект «Планування водовідведення (ПВВ) Апостолове»

Посольство Швейцарії в Україні. Оголошення конкурсу: Проект «Планування водопостачання (ПВП) Апостолове»

Тендер на закупівлю медично-реабілітаційного обладнання для медзакладів Харківської області

Тендер на закупівлю юридичних послуг щодо укладення зовнішньоекономічних договорів