Відкритий тендер на закупівлю послуги ремонту приміщень (м.Глухів)

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


тендер tender 1 (11)
Відкритий тендер на закупівлю послуги ремонту приміщень (м.Глухів)

БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ВИПУСКНИКІВ ГЛУХІВСЬКОГО АГРОТЕХНІЧНОГО ФАХОВОГО КОЛЕДЖУ СУМСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО АГРАРНОГО УНІВЕРСИТЕТУ  в межах грантового проекту «Створення належних умов для коротко- та довготермінового проживання ВПО та населення, яке постраждало вн6аслідок воєнних дій у м. Глухів Сумської області», грантова угода № M4EG-RRP-LVGA-2023-01, що реалізується за підтримки Спільної ініціативи Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Мери за економічне зростання», оголошує відкритий тендер на закупівлю послуги «Поточний ремонт приміщень четвертого поверху гуртожитку №2 ВСП «Глухівський агротехнічний фаховий коледж Сумського НАУ».


УВАГА! ТЕРМІН ПОДАЧІ ПРОПОЗИЦІЙ ПРОДОВЖЕНО ДО 13.10.2023 року!

Тендерні документи повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника та засвідчені печаткою (за наявності) та у електронному вигляді (у форматі PDF) надіслані учасником на електронну адресу ПРООН [email protected] та в копію [email protected] з темою листа «Відкритий тендер_M4EG-RRP-LVGA-2023-01_назва учасника» до 13.10.2023 року.

Кінцевим терміном для отримання пропозицій Організатором встановлюється 13 жовтня 2023 року, 18:00 за місцевим часом. Пропозиції, які надійдуть пізніше зазначеного терміну, до розгляду не приймаються.

Всі тендерні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 18 години 13.10.2023 року, розгляду не підлягатимуть.

Визначення переможця тендеру, відбудеться організатором тендеру після фінансової та технічної оцінки запропонованих тендерних пропозицій згідно істотних критеріїв (умов) відбору, які зазначені у даному тендерному оголошенні, але не пізніше 18.10.2023 року.

Тендерне оголошення, зразок тендерної форми та технічне завдання додається нижче.

Контактна особа: Овсянко  Денис, моб. телефон 066-8113990

Сумська область, місто Глухів.

Бажаємо вам успіху!

Тендерне оголошення

Технічне завдання

Проформа тендерної пропозиції

 


Останні публікації цього розділу:

Пошук консультанта з працевлаштування та самозайнятості

Тренери з проведення офлайн тренінгів з навчання переможців компоненту «Гранти групам взаємодопомоги»

Тендер на розробку цілей організаційного розвитку ГО Екодія

Послуги психотерапевта-супервізора

Конкурс пропозицій від організацій громадянського суспільства для сприяння ґендерній рівності в Україні

Тендер на надання послуг з проведення аудиту цифрової доступності вебресурсів Верховної Ради України