Відкритий тендер на закупівлю оргтехніки

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


тендер-tender-ntylth1
Відкритий тендер на закупівлю оргтехніки

Оголошення про проведення відкритого тендеру №2 від 23.09.2023 року 

ГПО «Егіда-Запоріжжя» в межах грантового проєкту “Облаштування «Зелених кімнат» та Класу безпеки у Запорізькій області”, що реалізується за підтримки ПРООН, згідно з Угодою про надання гранту № RPP/2023/09/030/CS оголошує відкритий тендер на закупівлю ОРГТЕХНІКИ.

Дата оголошення про тендер: 10 жовтня 2023 року

Термін подання  тендерних пропозицій: 15 (п’ятнадцять) календарних днів з дня наступного за днем оголошення тендеру, до 08 жовтня 2023 року включно.

 Повний перелік та характеристики товару, що закуповується наведені у  Технічному завданні (Додаток 1).

 Строк надання товарів: протягом 15 днів від дати підписання Договору поставки.

У вартість послуг повинна бути включена доставка товару до місця призначення – м.Запоріжжя .

Вимоги до постачальника товарів – учасника тендеру:

До участі у тендері запрошуються суб‘єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за законодавством України, мають  досвід роботи у відповідній сфері, відповідні КВЕД для здійснення торгівлі, можливість здійснити доставку у вказаний строк за зазначеною адресою та можливість надати оригінали супроводжуючих документів з печаткою(за наявністю) та підписом (договір поставки, рахунок-фактура, видаткова накладна).

Учасник тендеру надає організатору наступні документи:

 1. Копія документу, що підтверджує державну реєстрацію.
 2. Копія документу, що підтверджує податковий статус.
 3. Тендерна пропозиція, заповнена за зразком (Додаток 2).
 4. Оригінал Рахунка-фактури .
 5. Зразок договору поставки товару.
 6. Документи, що підтверджують досвід (шонайменше 2 рекомендаційні листи та/або догвори на аналогічні поставки, тощо).
 7. Документ, що підтверджує право підпису.

 Істотні критерії (умови) відбору тендерних пропозицій:

 1. Відповідність учасника кваліфікаційним вимогам тендерного оголошення;
 2. Відповідність поданих документів умовам тендерного оголошення;
 3. Якість опису товару та відповідність очікуванням організатора;
 4. Прийнятна ціна, умови оплати та умови поставки товарів.

Тендерні процедури

Запитання щодо тендеру можна надсилати в електронному вигляді за ел. адресою [email protected] до 03 жовтня 2023 року.

До участі у відборі тендерних пропозицій допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього тендерного оголошення.

Тендерні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників тендеру, що їх подали, до повного завершення надання передачі товару.

Тендерні документи повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника та засвідчені печаткою (за наявності) та у електронному вигляді (у форматі PDF) надіслані учасником на електронну адресу ПРООН [email protected] з темою листа : «Вікритий тендер_ RPP/2023/09/030/CS _ОРГТЕХНІКА_назва учасника» до 08 жовтня 2023 року.  Всі тендерні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 23:59 години  08.10.2023 року, розгляду не підлягатимуть.

Визначення переможця тендеру, відбудеться організатором тендеру після фінансової та технічної оцінки запропонованих тендерних пропозицій згідно істотних критеріїв (умов) відбору, які зазначені у даному тендерному оголошенні, але не пізніше 10 жовтня 2023 року.

Результати тендеру будуть повідомлені організатором учасникам тендеру шляхом надсилання відповідних повідомлень електронною поштою протягом не більше ніж трьох робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців.

Додаткові застереження

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор тендеру залишає за собою право вимагати від учасника тендеру додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього тендерного оголошення.

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому тендері) за цим тендерним оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор тендеру може відхилити його тендерну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор тендеру не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.

 Контактна особа: Качанова Олена,   телефон +380504542240

 Додаток 1    https://docs.google.com/document/d/1XJtEQiO_I2jU2dVIcDeV9JK0GpBuUQZk/edit

Додаток 2   https://docs.google.com/document/d/1vJApuBKnvEZrFtM2gzX-F6WkpBAbupJY/edit

 


Останні публікації цього розділу:

Тендер на закупівлю інвентарю, сантехніки для облаштування спеціалізованих служб підтримки

Конкурс для організацій, які планують впровадження або розвиток контрактної та/або кооперативної моделі вирощування свиней

Тендер щодо проведення офлайн тренінгів на тему «Підвищення особистої ефективності та ефективності команди» та/ або «Ефективний тайм менеджмент та управління ресурсами»

FREE ZONE шукає постачальника продуктових наборів

FREE ZONE шукає постачальника гігієнічних наборів

Тендер на закупівлю ІТ обладнання