Відкритий тендер із закупівлі товарів (офісна техніка)

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
PERSPECTIVEXXI

тендер1
Відкритий тендер із закупівлі товарів (офісна техніка)

Громадська організація «Перспективи ХХІ століття», в межах грантового проєкту «Молодіжно-громадський офіс розвитку та взаємодії», що реалізується за сприяння ПРООН в Україні за фінансової підтримки Уряду Данії, оголошує відкритий тендер на закупівлю товарів (офісної техніки), а саме:
Набір (Ноутбук та Комп’ютерна миша) – 3 шт., МФУ – 1 шт., Проектор – 1 шт., Екран для проектора на тринозі – 1 шт., Маршрутизатор – 1 шт., Кавомашина – 1 шт., Флеш-пам’ять USB – 1 шт., Фліпчарт – 1 шт., Електрочайник – 1 шт., Подовжувач – 1 шт.

Дата оголошення про тендер: 23 лютого 2024 року

Термін подання тендерних пропозицій: 08 березня 2024 року

Предметом закупівлі є:

 • Набір що складається з Ноутбуку (екран 6″ IPS (1920×1080) / AMD Ryzen 5 7525U (2.9 – 4.3 ГГц) / RAM не менше 8 ГБ / SSD не менше 512 ГБ / AMD Radeon Graphics / LAN / Wi-Fi / Bluetooth / веб-камера / встановлена Windows 11 Pro) та Комп’ютерна миша (бездротове підʼєднання, джерело живлення 1АА, що йде в комплекті, сумісна з Mac OS та Windows) – 3 шт.,
 • МФУ (Принтер-сканер-копир) лазерний кольоровий друк, Enternet+Wi-Fi, формат паперу не менше А4, сумісність з Mac OS та Windows – 1 шт.,
 • Проектор LCD, Базова роздільна здатність 1920×1200 точок, Ресурс лампи в нормальному (економічному) режимі не менше 6000 год, Світловий потік в нормальному (економічному) режимі не менше 3400 ANSI лм, Відеоінтерфейси HDMI, D-Sub, USB, Проекційні діагоналі 0,76-7,62 м – 1 шт.,
 • Екран для проектора на тринозі, розмір 174 на 109 см – 1 шт.
 • Маршрутизатор, швидкість LAN портів не менше 100Мбіт/с, Швидкість Wi-Fi не менше 1100 Мбіт/с, дводіапазонний, частота роботи Wi-Fi 5 ГГц + 2,4 ГГц – 1 шт.,
 • Кавомашина, з автоматичним режимом приготування кави, кількість автоматичних напоїв не менше 12, сумсність з зерновою та меленою кавою, одночасне приготування 2-х напоїв, тип встановлення – стоїть окремо, з автокапучинатором, фільтром для води, можливістю приготування холодної кави – 1 шт.,
 • Флеш-пам’ять USB, обʼєм сховища не менше 32 GB – 1 шт.,
 • Фліпчарт, магнітно-маркеровий, на штативі-тринозі, орієнтація вертикальна, розмір 70х100 см, з фіксацією блоку паперу – 1 шт.,
 • Електрочайник, зі шкалою рівня води, захистом від перегріву, фільтром від накипу, з функцією підтримки температури – 1 шт.,
 • Подовжувач (мережевний фільтр), довжина не менше 10м, не менше 5 універсальних розеток – 1 шт.

Детальний опис товарів/послуг, що оголошуються

Строк надання товарів/ послуг: протягом 14 днів від дати підписання Договору поставки.

У вартість послуг повинна бути включена доставка товару до місця призначення – Миколаївська обл., м. Миколаїв, вул. Адміральська, 20, офіс 250.  

Вимоги до постачальника товарів/послуг – учасника тендеру

До участі у тендері запрошуються суб‘єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за законодавством України, мають  досвід роботи у відповідній сфері, відповідні КВЕД для здійснення торгівлі/надання послуг, заявлений товар у наявності на складі у вказаній кількості, можливість здійснити доставку у вказаний строк за зазначеною адресою та можливість надати оригінали супроводжуючих документів з печаткою (за наявності) та підписом (договір поставки, рахунок-фактура, видаткова накладна) та гарантійні талони на товари.

Учасник тендеру надає організатору наступні документи:

 1. Копія документу, що підтверджує державну реєстрацію;
 2. Копія документу, що підтверджує податковий статус
 3. Тендерна пропозиція, заповнена за зразком (додається);
 4. Оригінал Рахунка-фактури.

Істотні критерії (умови) відбору тендерних пропозицій:

 1. Відповідність учасника кваліфікаційним вимогам тендерного оголошення;
 2. Відповідність поданих документів умовам тендерного оголошення
 3. Якість опису товару та відповідність очікуванням організатора
 4. Прийнятна ціна, умови оплати та умови надання товарів/послуг

Тендерні процедури

Запитання щодо тендеру можна надсилати в електронному вигляді за ел. адресою [email protected] до 16:00 07 березня 2024 року.

До участі у відборі тендерних пропозицій допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього тендерного оголошення.

Тендерні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників тендеру, що їх подали, до повного завершення надання послуг/робіт/передачі товару.

Тендерні документи повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника та засвідчені печаткою (за наявності) та у електронному вигляді (у форматі PDF) надіслані учасником на електронну адресу ПРООН [email protected] з темою листа «Відкритий тендер 2024/01/002/CS назва учасника» до 16:00 08березня 2024 року.  Всі тендерні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 16:00 08 березня 2024 року, розгляду не підлягатимуть.

Визначення переможця тендеру, відбудеться організатором тендеру після фінансової та технічної оцінки запропонованих тендерних пропозицій згідно істотних критеріїв (умов) відбору, які зазначені у даному тендерному оголошенні, але не пізніше 21 березня 2024 року.

Результати тендеру будуть повідомлені організатором учасникам тендеру шляхом надсилання відповідних повідомлень електронною поштою протягом не більше ніж пʼяти робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців.

Додаткові застереження

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор тендеру залишає за собою право вимагати від учасника тендеру додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього тендерного оголошення.

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому тендері) за цим тендерним оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор тендеру може відхилити його тендерну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор тендеру не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.

Контактна особа: Захарук Інна: +38 (093) 110-59-53, [email protected]

Проформа тендерної пропозиції


Останні публікації цього розділу:

Пошук учасників на короткостроковий волонтерський проєкт в Туреччині

Пошук учасників на волонтерський проєкт в Нідерландах

Проведення офлайн тренінгів на тему: «Надання домедичної допомоги»

Пошук учасників на волонтерський проект "Volunteer in Poland" в Польщі

Відкритий тендер на закупівлю послуг з проведення соціологічного дослідження у фокус групах

Конкурс на закупівлю послуг спеціаліста/ки з закупівель