Відкритий тендер із закупівлі товарів для наборів гігієни

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
CO CF SSS

Тендер tender
Відкритий тендер із закупівлі товарів для наборів гігієни

Благодійна організація «Благодійний фонд «Стабілізейшен суппорт сервісез» оголошує відкритий тендер на закупівлю  товарів для наборів гігієни. 

Наша мета:

Сприяння захисту прав і свобод осіб, які постраждали внаслідок конфлікту на Донбасі та окупації Криму, у тому числі внутрішньо переміщених осіб, ветеранів АТО/ООС та членів їхніх родин, дітей постраждалих внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, інших вразливих категорій населення (зокрема, пенсіонерів, жінок та жіночих об’єднань, представників національних меншин та ЛГБТК+ спільноти), а також надання системної підтримки органам державної влади, місцевого самоврядування та громадським організаціям у подоланні соціально-економічних викликів та впровадженні реформ.

Дата оголошення про тендер: 24 травня 2022 року

Термін подання тендерних пропозицій: до 28 травня 2022 року

 Всі тендерні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 00:00 29 травня 2022 року, розгляду не підлягатимуть. 

Наша команда шукає постачальників на наступний перелік товарів: 

 1. Роликовий дезодорант
 2. Шампунь, 250 мл
 3. Пральний гіпоалергенний порошок, 400 г
 4. Станок для гоління в індивідуальній упаковці. 

Кількість: 20 тисяч одиниць кожного запитуваного товару. 

Регіон доставки: Західна Україна.

Вимоги до кваліфікації підрядника:

 1. Досвід роботи у сфері постачання гігієнічних товарів;
 2. Позитивний імідж та надійна ділова і професійна репутація;
 3. Здатність виконувати поставки товарів у визначені терміни;
 4. Вчасне надання документації (рахунок, накладна);
 5. Умови оплати: післяплата або передплата не більше 70% відсотків;
 6. Доставка товару на склад замовника (за можливості).  

Умови:

Між БО «БФ «ССС» та підрядником буде підписано договір поставки, в якому буде детально викладено умови співпраці. 

Вимоги до підрядника – учасника тендеру:

 1. Обов’язкова реєстрація юридичною особою або фізичною особою-підприємцем. 
 2. Наявність відповідних КВЕДів.

Учасник тендеру надає організатору наступні документи:

 1. Копія документу, що підтверджує державну реєстрацію;
 2. Копія документу, що підтверджує податковий статус;
 3. Детальний прайс за запитуваним(и) товаром(ами) гігієни;
 4. Зразок договору поставки товару (якщо є); 
 5. Оригінал рахунку-фактури. 

Істотні критерії (умови) відбору тендерних пропозицій:

 1. Відповідність учасника кваліфікаційним вимогам тендерного оголошення;
 2. Відповідність поданих документів умовам тендерного оголошення;
 3. Прийнятна вартість послуг.

Відбір підрядника буде здійснюватися на основі досвіду кандидатів, їхньої компетенції, що відповідають вимогам, наведеним вище. 

Тендерні документи повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника та засвідчені печаткою (за наявності) та надіслані до 23:59 28 травня 2022  року у письмовому (електронному, відсканованому) форматі з поміткою “Відкриті торги: Послуги на постачання товарів для наборів гігієни”, на адресу: [email protected].

Тендерна процедура:

 • Тендерні пропозиції повинні залишатися чинними впродовж шістдесяти (60) календарних днів з граничного терміну подання Тендерних пропозицій.
 • До участі у відборі тендерних пропозицій допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього тендерного оголошення.
 • Тендерні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників тендеру, що їх подали, до повного завершення надання послуг.
 • Визначення переможця тендеру, відбудеться шляхом розгляду та перевірки наданих пропозицій  на відповідність умовам конкурсу, викладеним у тендерній документації. Перевага буде надана постачальнику, пропозиція якого відповідатиме зазначеним в тендерному оголошенні критеріям та пропонуватиме найнижчу ціну за умови потрібної кваліфікації постачальника. 
 • Очікується, що співбесіди з підрядниками, які увійдуть до списку після первісного відбору, будуть проводитися за допомогою Teams/Zoom. Відповідь електронною поштою після остаточного туру співбесід отримають тільки ті підрядники, які пройшли відбір.
 • Результати тендеру будуть повідомлені організатором учаснику тендеру, який переміг, шляхом надсилання відповідного повідомлення електронною поштою протягом не більше ніж трьох робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможця.  

Додаткові застереження:

 • Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор тендеру залишає за собою право вимагати від учасника тендеру додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього тендерного оголошення.
 • Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому тендері) за цим тендерним оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор тендеру може відхилити його тендерну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор тендеру не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.

Запитання щодо тендеру можна надсилати в електронному вигляді за ел. адресою: [email protected] до 27 травня 2022 року.


Останні публікації цього розділу:

Тендерне оголошення про проведення відкритого тендеру із закупівлі комп’ютерної техніки та програмного забезпечення

Консультаційні послуги з розробки, оновлення тренінгових матеріалів, проведення навчальних заходів в рамках реалізації проекту HealthLink Конкурс 29-КС-22

Тендер на закупівлю ноутбуків для НАЗК

Відкритий конкурс із закупівлі посуду для сервірування

Тендер на закупівлю блочно-модульної твердопаливної котельні та мережевих насосів для КП БСР "Бородянкатеплопостачання" та Людвинівського ЗДО «Берізка» Макарівської сільради

УНЦПД оголошує конкурс на постачальника послуг ілюстратора матеріалів