Відкритий тендер із закупівлі послуг з формування бази знань про блакитну та зелену економіку

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Руслан

тендер tender ntylth(2)
Відкритий тендер із закупівлі послуг з формування бази знань про блакитну та зелену економіку

Тендерне оголошення про продовження строків проведення відкритого тендеру із закупівлі послуг з формування бази знань про блакитну та зелену економіку №2

ВГО «УКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ ЦЕНТРІВ ПІДТРИМКИ БІЗНЕСУ» в межах грантового проєкту «Програма сталої трансформації міста Миколаєва для переходу до блакитної економіки», грантова угода № M4EG- PD-LVGA-2023-01, що реалізується за підтримки Cпільної ініціативи Європейського Союзу та Програми розвитку ООН, оголошує відкритий тендер із закупівлі послуг з формування бази знань про блакитну та зелену економіку

Дата оголошення про тендер: 21.11.2023 р.

Термін подання тендерних пропозицій: 25.11.2023 р.

Предметом закупівлі є послуга з формування бази знань про блакитну та зелену економіку, структурованої за п’яти напрямками; сформована база є складовою частиною грантового проєкту.

Докладні вимоги до предмету закупівлі наведені у Тендерному завданні до Тендеру №2

Строк надання товарів/ послуг: протягом тридцяти днів від дати підписання Договору поставки.

Вимоги до постачальника товарів/послуг – учасника тендеру

До участі у тендері запрошуються суб‘єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за законодавством України, мають досвід роботи у відповідній сфері, відповідні КВЕД для здійснення торгівлі/надання послуг, заявлений товар у наявності на складі у вказаній кількості, можливість здійснити доставку у вказаний строк за зазначеною адресою та можливість надати оригінали супроводжуючих документів з печаткою та підписом (договір поставки, рахунок-фактура, видаткова накладна/ акт виконаних робіт).

Робота може бути виконана безпосередньо одним виконавцем, що задовольняє всім висунуті умови, так і групою фахівців (експертів) будь-якої кількості, загальна компетенція яких теж задовольняє висунуті умови. У другому випадку, докази компетентності, документи надаються на весь залучений до виконання закупівлі персонал. Дозволяється використати субпідряд експертів, що повністю відповідають заданим умовам.

Учасник тендеру надає організатору наступні документи:

 1. Копія документу, що підтверджує державну реєстрацію (не менше 3 років);
 2. Копія документу, що підтверджує податковий статус
 3. Тендерна пропозиція, заповнена за зразком
 4. Оригінал Рахунка-фактури
 5. Зразок договору поставки товару
 6. Документи чи/та матеріали, які є підтвердженням необхідного досвіду та кваліфікації, а саме: резюме, сертифікати/дипломи, портфоліо (аналогічний звіт, дослідження, договори на надання аналогічних послуг, рекомендаційні листи, тощо – не менше трьох зразків);
 7. Лист-гарантія у довільній формі, який містить інформацію про те, що учасник не підпадає під дію Закону України «Про санкції», Указу Президента від 15.05.2017 р. №63/2017 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 15 березня 2017 р. «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)», Указу Президента України від 15 травня 2017 р. №133/2017 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 р. «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій).
 8. Документи, що підтверджують фінансовий стан (довідка з банку та інше)

Істотні критерії (умови) відбору комерційних пропозицій:

 1. Відповідність запропонованих послуг висунутим вимогам у технічному завданні;
 2. Відповідність поданих документів зазначеним в умовах конкурсного оголошення;
 3. Наявність аналогічного (релевантного) досвіду роботи;
 4. Прийнятна ціна, умови оплати та умови надання послуг.

Тендерні процедури

Запитання щодо тендеру можна надсилати в електронному вигляді за електронною адресою [email protected] до 25 листопада 2023 року.

До участі у відборі тендерних пропозицій допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього тендерного оголошення.

Тендерні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників тендеру, що їх подали, до повного завершення надання послуг/робіт/передачі товару.

Тендерні документи повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника та засвідчені печаткою (за наявності) та у електронному вигляді (у форматі PDF) надіслані учасником на електронну адресу ПРООН [email protected] з темою листа «Відкритий тендер №2 M4EG-PD-LVGA-2023-01_назва учасника» до 25 листопада 2023 року. Всі тендерні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 12.00 години 25 листопада 2023 року, розгляду не підлягатимуть.

Визначення переможця тендеру, відбудеться організатором тендеру після фінансової та технічної оцінки запропонованих тендерних пропозицій згідно істотних критеріїв (умов) відбору, які зазначені у даному тендерному оголошенні, але не пізніше 30 листопада 2023 року.

Результати тендеру будуть повідомлені організатором учасникам тендеру шляхом надсилання відповідних повідомлень електронною поштою протягом не більше ніж трьох робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців.

Додаткові застереження

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор тендеру залишає за собою право вимагати від учасника тендеру додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього тендерного оголошення.

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому тендері) за цим тендерним оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор може відхилити його комерційну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови (згідно з технічними вимогами).

Контактна особа: Олександр Попов, телефон (097) 9412751


Останні публікації цього розділу:

Постачальник послуг для організації офіційного заходу, присвяченого підведенню підсумків проєкту

Тендер на ремонтні роботи в Миколаївській області

Тендер на закупівлю інтерактивної панелі

Відкритий тендер – закупівля наборів для творчості

Відкритий тендер із закупівлі Автобусних зупинок

Відкритий тендер – закупівля наборів (батарея мобільна, рюкзак, пляшка для води)