Відкритий тендер із закупівлі послуг ведучих (джокерів) форум-театру

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
CO CF SSS

тендер tender ntylth(1)
Відкритий тендер із закупівлі послуг ведучих (джокерів) форум-театру

Благодійна організація «Благодійний фонд «Стабілізейшен суппорт сервісез» оголошує відкритий тендер на закупівлю послуг ведучих (джокерів) форум-театру, який планується в межах програми “Єднання заради дії”, що впроваджується IREX за підтримки Державного департаменту США.

Дата оголошення про тендер: 21 березня 2023 року

Термін подання тендерних пропозицій: до 10 квітня 2023 року

Всі тендерні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 00:00 11 квітня 2023 року, розгляду не підлягатимуть.

Деталізація послуг, які надає підрядник:

 1. Ознайомлення учасників воркшопів із основами та особливостями методу форум-театр.  
 2. Організація обговорення проблематики захисту прав дітей в ситуації внутрішнього переміщення, труднощів інтеграцій дітей ВПО та розроблення сценаріїв за підсумками обговорення. 
 3. Підготовка в межах робочих груп демонстрацій з тематики інтеграції дітей ВПО.
 4. Менторський супровід показів підготовлених демонстрацій в 15 областях (Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська, Київська, Кіровоградська, Львівська, Полтавська, Рівненська, Тернопільська, Хмельницька, Черкаська, Чернівецька області) з фасилітацією обговорення шляхів подолання продемонстрованих труднощів інтеграції дітей ВПО. 

Вимоги до кваліфікації підрядника:

 1. Не менше 5 років практики застосування методу «форум театр»
 2. Підтверджений досвід застосування методу «форум театр» з метою вирішення соціально значущих питань та пошуку шляхів розв’язання соціальних проблем. 
 3. Вміння організовувати обговорення та працювати з малими групами.
 4. Готовність до участі у відрядженнях (15 областей). 
 5. Учасником/цею тендеру може бути юридична особа не платник ПДВ або фізична особа підприємець, 3 група.

Період надання послуг: червень – липень 2023 року.

Планується проведення: 

 • Два триденних воркшопів під фасилітацією 2х тренерів (8 годин * 3 дні * 2 тренери * 2 заходи = 96 годин);
 • Менторський супровід показів у 15 регіонах тривалістю 3 години кожен захід (3 год.* 15 показів = 45 годин). 

Очікується 12 демонстрацій: у кожному воркшопі учасники будуть розподілені за географічною ознакою на 3 робочі групи та підготують по 2 демонстрації в кожній групі.

Умови:

Між БО «БФ «ССС» та підрядником буде підписано угоду про надання послуг, в якій буде детально викладено умови співпраці.

Вимоги до підрядника – учасника тендеру:

 1. Обов’язкова реєстрація юридичною особою, не платник ПДВ або фізичною особою-підприємцем 3 групи.
 2. Наявність відповідних КВЕДів.

Учасник тендеру надає організатору наступні документи:

 1. Копія документу, що підтверджує державну реєстрацію;
 2. Копія документу, що підтверджує податковий статус;
 3. Тендерна пропозиція, заповнена за зразком (Зразок-тендерної-пропозиції);
 4. Резюме.
 5. Рекомендації (за наявності). 

Істотні критерії (умови) відбору тендерних пропозицій:

 1. Відповідність учасника кваліфікаційним вимогам тендерного оголошення;
 2. Відповідність поданих документів умовам тендерного оголошення.
 3. Прийнятна вартість послуг.

Відбір підрядника буде здійснюватися на основі професійного досвіду кандидатів та їхньої компетенції, що відповідають вимогам, наведеним вище.

Тендерні документи повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника та засвідчені печаткою (за наявності) та надіслані до 23:59 10 квітня 2023 року у письмовому (електронному, відсканованому) форматі з поміткою “Відкриті торги: Послуги ведучих (джокерів) форум-театру, на адресу: procurementsss@radnyk.org.

Тендерна процедура:

 • Тендерні пропозиції повинні залишатися чинними впродовж шістдесяти (60) календарних днів з граничного терміну подання Тендерних пропозицій.
 • До участі у відборі тендерних пропозицій допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього тендерного оголошення.
 • Тендерні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників тендеру, що їх подали, до повного завершення надання послуг.
 • Визначення переможця тендеру, відбудеться шляхом розгляду та перевірки наданих пропозицій на відповідність умовам конкурсу, викладеним у тендерній документації. Перевага буде надана постачальнику, пропозиція якого відповідатиме зазначеним в тендерному оголошенні критеріям та відповідатиме професійному досвіду та компетенціям та матиме найкращу ціну. 
 • Очікується, що співбесіди з підрядниками, які увійдуть до списку після первісного відбору, будуть проводитися особисто або за допомогою Teams/Zoom. Відповідь електронною поштою після остаточного туру співбесід отримають тільки ті підрядники, які пройшли відбір. Також відібрані підрядники, будуть сповіщені через електронну пошту, протягом 3 днів після кінцевого терміну подання тендерних пропозицій.
 • Результати тендеру будуть повідомлені організатором учаснику тендеру, який переміг, шляхом надсилання відповідного повідомлення електронною поштою протягом не більше ніж трьох робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможця.

Додаткові застереження:

 • Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор тендеру залишає за собою право вимагати від учасника тендеру додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього тендерного оголошення.
 • Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому тендері) за цим тендерним оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор тендеру може відхилити його тендерну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор тендеру не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.

Індивідуальний підхід та рівні можливості

БО «БФ «ССС» застосовує індивідуальний підхід та поважає права людини у всіх сферах її діяльності. БО «БФ «ССС» прагне створювати умови праці, що відповідають принципам гендерної рівності та культурно-особистісного різноманіття персоналу. Підрядники повинні поважати рівні права осіб та прагнути створити атмосферу, в якій відмінності людей підтримують та цінують.

Запитання  щодо  тендеру  можна  надсилати  в  електронному  вигляді  за  ел. адресою: procurementsss@radnyk.org до 09 квітня 2023 року.


Останні публікації цього розділу:

Укладання рамкової угоди на закупівлю палива (бензину)

Укладання рамкової угоди на закупівлю шин

Тендер на постачання обладнання для модернізації зрошувальних систем від Програми USAID АГРО

Запрошення до участі у процесі закупівлі: № ITB 2023-263 на укладання договорів постачання комп’ютерної та офісної техніки

Конкурс суспільно важливих проєктів

Запит на надання цінових пропозицій для Національного Демократичного Інституту