Відкритий тендер із закупівлі послуг регіонального юриста в Дніпропетровській області

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
CO CF SSS

тендер-tender2-300x225
Відкритий тендер із закупівлі послуг регіонального юриста в Дніпропетровській області

Благодійна організація «Благодійний фонд «Стабілізейшен суппорт сервісез» оголошує відкритий тендер на закупівлю послуг регіонального юриста в Дніпропетровській області. 

 Дата оголошення про тендер: 08 грудня 2022 року

Термін подання тендерних пропозицій: до 28 грудня 2022 року

 Всі тендерні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 00:00 29 грудня 2022 року, розгляду не підлягатимуть.

 Деталізація послуг, які надає підрядник:

 1. Здійснювати моніторинг дотримання прав та свобод внутрішньо переміщених осіб (далі – ВПО) та осіб, постраждалих внаслідок повномасштабної війни, на постійній основі у заданих локаціях;
 2. Відвідувати державні органи, які обслуговують ВПО, місця компактного поселення ВПО, заходів, спрямованих на ВПО, тощо;
 3. Спілкуватися із ВПО, особами, що постраждали внаслідок повномасштабної війни, представниками владних інституцій та неурядових організацій, задля збору інформації щодо гуманітарної ситуації в цілому;
 4. Готувати звіти щодо певного інциденту та/або гуманітарної ситуації в цілому;
 5. Виявляти найбільш вразливих ВПО та їх потреби;
 6. Роз’яснювати норми законодавства для ВПО та осіб що постраждали внаслідок повномасштабної війни, консультування з інших питань;
 7. Надавати іншу індивідуальну допомогу ВПО та особам, що постраждали внаслідок повномасштабної війни;
 8. Своєчасно та у повному обсязі відображати інформацію у системі звітності;
 9. Забезпечувати точність, змістовність і своєчасність статистичних та аналітичних звітів, проектів, графіків та інших відповідних робочих документів;
 10. Проводити презентації та тренінги;
 11. Виконувати інші обов’язки у разі потреби.

Вимоги до кваліфікації підрядника:

 1. Повна вища освіта;
 2. Досвід надання послуг в даній сфері;
 3. Досвід роботи в громадських організаціях, благодійних фондах;
 4. Досвід у підготовці аналітичних матеріалів, звітів, правових документів; 
 5. Обізнаність з гуманітарними принципами та стандартами прав людини;
 6. Розуміння контексту сфери забезпечення прав і свобод ВПО;
 7. Впевнений користувач Microsoft Office та G-Suite;
 8. Вміння дотримуватися дедлайнів;
 9. Сильні комунікаційні навички; 
 10. Вільне володіння українською мовою (знання англійської мови буде перевагою).

Інший релевантний досвід та навички

 1. Висока мотивація та здатність ефективно надавати послуги з мінімальним контролем.
 2. Впевнені організаторські здібності, з можливістю керувати кількома завданнями одночасно, з залученням великої кількості людей та різних напрямків діяльності, уважність до деталей та вміння самостійно визначати пріоритети.
 3. Здатність приймати обґрунтовані рішення та здатність гнучко реагувати в динамічному середовищі з обмеженими часовими рамками.
 4. Здатність до командної роботи, мати проактивну позицію.

Умови:

Між БО «БФ «ССС» та підрядником буде підписано угоду про надання послуг, в якому буде детально викладено умови співпраці. 

 Вимоги до підрядника – учасника тендеру:

 1. Обов’язкова реєстрація фізичною особою-підприємцем 3 групи, без ПДВ.
 2. Наявність відповідних КВЕДів.

 Учасник тендеру надає організатору наступні документи:

 1. Копія документу, що підтверджує державну реєстрацію;
 2. Копія документу, що підтверджує податковий статус;
 3. Тендерна пропозиція, заповнена за зразком (додається Зразок-тендерної-пропозиції.);
 4. Резюме.

 Істотні критерії (умови) відбору тендерних пропозицій:

 1. Відповідність учасника кваліфікаційним вимогам тендерного оголошення;
 2. Відповідність поданих документів умовам тендерного оголошення;
 3. Прийнятна вартість послуг.

Відбір підрядника буде здійснюватися на основі професійного досвіду кандидатів та їхньої компетенції, що відповідають вимогам, наведеним вище.

Тендерні документи повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника та засвідчені печаткою (за наявності) та надіслані до 23:59 28 грудня 2022 року у письмовому (електронному, відсканованому) форматі з поміткою “Відкриті торги: Регіональний юрист в Дніпропетровській області, на адресу: procurementsss@radnyk.org.

 Тендерна процедура:

 • Тендерні пропозиції повинні залишатися чинними впродовж шістдесяти (60) календарних днів з граничного терміну подання Тендерних пропозицій.
 • До участі у відборі тендерних пропозицій допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього тендерного оголошення.
 • Тендерні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників тендеру, що їх подали, до повного завершення надання послуг.
 • Визначення переможця тендеру, відбудеться шляхом розгляду та перевірки наданих пропозицій  на відповідність умовам конкурсу, викладеним у тендерній документації. Перевага буде надана постачальнику, пропозиція якого відповідатиме зазначеним в тендерному оголошенні критеріям та пропонуватиме найнижчу ціну за умови потрібної кваліфікації постачальника. 
 • Очікується, що співбесіди з підрядниками, які увійдуть до списку після первісного відбору, будуть проводитися особисто або за допомогою Teams/Zoom. Відповідь електронною поштою після остаточного туру співбесід отримають тільки ті підрядники, які пройшли відбір. Також відібрані підрядники, будуть сповіщені через електронну пошту, протягом 3 днів після кінцевого терміну подання тендерних пропозицій. Результати тендеру будуть розміщені на сайті БО “БФ “ССС” https://sss-ua.org/.
 • Результати тендеру будуть повідомлені організатором учаснику тендеру, який переміг, шляхом надсилання відповідного повідомлення електронною поштою протягом не більше ніж трьох робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможця.  

 Додаткові застереження:

 • Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор тендеру залишає за собою право вимагати від учасника тендеру додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього тендерного оголошення.
 • Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому тендері) за цим тендерним оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор тендеру може відхилити його тендерну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор тендеру не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.

Індивідуальний підхід та рівні можливості

БО «БФ «ССС» застосовує індивідуальний підхід та поважає права людини у всіх сферах її діяльності. БО «БФ «ССС»  прагне створювати умови праці, що відповідають принципам гендерної рівності та культурно-особистісного різноманіття персоналу. Підрядники повинні поважати рівні права осіб та прагнути створити атмосферу, в якій відмінності людей підтримують та цінують. 

Запитання щодо тендеру можна надсилати в електронному вигляді за ел. адресою: procurementsss@radnyk.org до 26 грудня 2022 року.

 

 


Останні публікації цього розділу:

Запит на надання комерційних пропозицій на постачання масляних обігрівачів в рамках реалізації проєкту інфраструктурної підтримки лікарень та закладів охорони здоров’я в Україні (Winter in Hospitals 2022/2023).

Запит на надання комерційних пропозицій на постачання бойлерів (50 л, 80 л, 100 л)

Запит на надання комерційних пропозицій на постачання інфрачервоних обігрівачів в рамках реалізації проєкту інфраструктурної підтримки лікарень та закладів охорони здоров’я в Україні (Winter in Hospitals 2022/2023)

Запит на надання комерційних пропозицій на постачання обігрівачів електричних конвекторного типу

Запит цінової пропозиції на логістичну підтримку заходу (PRF 44)

Тендер на закупівлю мультимедійного обладнання