Відкритий тендер із закупівлі обладнання – Аргонодугові інвертори

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


тендер
Відкритий тендер із закупівлі обладнання – Аргонодугові інвертори

ГО «Кремінська бізнес-асоціація» в рамках грантового проекту «Robota для громади! Покращення конкурентоздатності випускників ДПТНЗ «Привільський професійний ліцей» шляхом створення інноваційних майданчиків підготовки кваліфікованих робітників та розвитку міжрегіонального публічно-приватного партнерства у м. Лисичанську», що реалізується за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру, оголошує відкритий тендер на закупівлю обладнання.

Дати оголошення відкритого тендеру:

21.01.2021 — 05.02.2021.

Вимоги до постачальника товарів — учасника тендеру:

До участі у тендері запрошуються суб’єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за законодавством України: постачальники, що мають досвід роботи у відповідній сфері – мінімум 2 роки, відповідні КВЕДи для здійснення запитуваної діяльності, можливість здійснити організацію заходів і у вказаний строк та можливість надати оригінали супроводжуючих документів з печаткою (за наявності) та підписом.

Предметом закупівлі є обладнання, а саме:

 1. АРГОНОДУГОВІ ІНВЕРТОРИ (АДІ-200 PRO AC/DC TIG/MMA або аналог) 2 шт.
 2. АРГОНОДУГОВий ІНВЕРТОР (АДІ-315 PRO AC/DC TIG/MMA або аналог) 1 шт

У вартість пропозиції необхідно включити вартість доставки до м. Кремінна, відділення Нової пошти №1.

Оплата послуг здійснюватиметься в національній валюті України у безготівковій формі. Рішення щодо визначення переможця тендеру прийматиметься згідно з вимогами чинного законодавства України та Політики закупівель Донора.

Склад цінової пропозиції:

 • Копія документу, що підтверджує державну реєстрацію підрядника для здійснення відповідної діяльності на території України та відповідних КВЕДів
 • Копія документу, що підтверджує податковий статус
 • Тендерна пропозиція, заповнена за зразком (додається)
 • Оригінал Рахунка-фактури
 • Зразок договору поставки товару
 • Та інші документи, які, на думку підрядника, можуть бути корисними для оцінки пропозиції (наприклад, рекомендаційні листи тощо)

 Істотні критерії (умови) відбору конкурсних пропозицій:

 • Відповідність учасника кваліфікаційним вимогам тендерного оголошення;
 • Відповідність поданих документів умовам тендерного оголошення
 • Якість товару та відповідність очікуванням організатора
 • Прийнятна ціна, умови оплати та умови надання товарів/послуг

Кінцевий термін подання цінової пропозицій: 05 лютого 2021 року до 12.00. Всі пропозиції, отримані після вказаного терміну, розгляду не підлягають.

Вимоги до надсилання цінової пропозиції:

 • Пропозиції повинні залишатися чинними протягом 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття тендерних пропозицій — 05 лютого 2021 року
 • Цінові пропозиції в електронному вигляді (у форматі PDF) мають бути надіслані на електронну адресу grants.ua@undp.org та nadiia.borodina@undp.org із темою листа «Відкритий тендер_грантова угода_№ RPP/2020/08/219/PPP» не пізніше 05 лютого 2021 року (до 10.00).
 • А також в оригіналі у паперовому запечатаному вигляді мають бути надіслані за адресою: 92905, Луганська обл., м. Кремінна, пр-т Дружби,15/1, ГО «Кремінська бізнес-асоціація» не пізніше 05 лютого 2021 року (до 12.00).
 • Тендерні пропозиції надані пізніше встановленого терміну не приймаються і повертаються учасниками у запечатаному вигляді.

Визначення переможця тендеру, відбудеться шляхом розгляду та перевірки наданих пропозицій на відповідність умовам конкурсу, викладеним у документації. Перевага буде надана постачальнику, пропозиція якого відповідатиме зазначеним в тендерному оголошенні критеріям та пропонуватиме найнижчу ціну.

Результати тендеру будуть повідомлені організатором учасникам тендеру шляхом надсилання відповідних повідомлень електронною поштою протягом не більше ніж трьох робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців. Дата засідання тендерного комітету для розгляду заявок та прийняття рішення має відбутися не пізніше 06 лютого 2021 року.

Додаткові застереження

Учасник цього відкритого тендеру бере до уваги та погоджується з тим, що організатор тендеру залишає за собою право вимагати від учасника додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього тендерного оголошення.

Учасник цього відкритого тендеру, надсилаючи документи для участі у відкритому тендері за цим оголошенням, підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор тендеру може відхилити його цінову пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть вигідніші умови, та що організатор тендеру не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з вигіднішими для нього умовами.

Деталі: Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за телефонами: +38(095)196-49-66 (керівник проєкту Павло Федик).

Голова
ГО «Кремінська бізнес-асоціація» А.Л. Сімонов


Останні публікації цього розділу:

Тендер на закупівлю та улаштування системи вентиляції і кондиціювання

Набір середніх навчальних закладів до участі в Програмі "ENGin"

Відбір 2021 Ukraine Global Scholars

Конкурс на надання послуг фасилітатора до проєкту про суспільну доброчесність

Конкурс: “Навчальні заходи для громад Тернопільська та Одеська області"

Набір в "Академію Антикорупційного Активіста"